adams1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koluszki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3:1 ZLATAN MAJ HIROL
0
po co cos zmieniac co dobrze funkcjonuje?
0
gdzie sa ci teraz co pisali ze remis jest!!! FRAJERZY :) do konca trzeba wierzyc :)
0
dajesz pedro ogien tam teraz przez to 20 min dajesz !!
0
ku... ale piekna akcja ;/ tylko zeby messi to strzelil:/
0
z przebiegu gry zasluzylismy na ta bramke nie ma co :) jeszcze 1 jeszcze 1 :)
0
jako kibic trzeba wierzyc w zwyciestwo swojej druzyny i tak trzeba czynic... jestesmy liderem la liga i trzeba wygrywac z kazdym (albo przynajmniej sie powinno starac) jesli straca punkty po dobrej, ambitnej grze to nikt nie powinien miec pretensji ...
0
mysle ze nie jest zle najwazniejsze przesc sevile a pozniej martwic sie co dalej bo nie wiadomo czy Valencia przejdzie bo w pilce wszystko sie moze zdazyc :)