0

3:1 ZLATAN MAJ HIROL

0

po co cos zmieniac co dobrze funkcjonuje?

0

gdzie sa ci teraz co pisali ze remis jest!!! FRAJERZY :) do konca trzeba wierzyc :)

0

dajesz pedro ogien tam teraz przez to 20 min dajesz !!

0

ku... ale piekna akcja ;/ tylko zeby messi to strzelil:/

0

z przebiegu gry zasluzylismy na ta bramke nie ma co :) jeszcze 1 jeszcze 1 :)

0

jako kibic trzeba wierzyc w zwyciestwo swojej druzyny i tak trzeba czynic... jestesmy liderem la liga i trzeba wygrywac z kazdym (albo przynajmniej sie powinno starac) jesli straca punkty po dobrej, ambitnej grze to nikt nie powinien miec pretensji ...

0

mysle ze nie jest zle najwazniejsze przesc sevile a pozniej martwic sie co dalej bo nie wiadomo czy Valencia przejdzie bo w pilce wszystko sie moze zdazyc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?