0

Messi na 4 zagrał, dla mnie ejst on najlepszym piłkarzem na świecie, może i w historii, ale jego bezproduktywne bieganie na 30metrze (w zasadzie stanie) bardzo mnie irytowało. Gdyby nie ta przypadkowa brama na 2-0 nie zasluzylby naet na 4. No ale czasami mozna miec gorszy dzien, wazne ze druzyna wygrywa.

Cesc też za wysoka ocena.. az nie chce sie rozpisywac;p

0

zdajecie co b było gdybyśmy mieli takiego skrzydłowego... ? MIAZGA

0

coś się z Messim zieje ostatnio.. miałem nadzieję, że szybko się to zmieni, ale to się pogarsza. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale niech wróci stary, dobry Messi !

0

Od 1. minuty zagra Villa jakos kolo 60' wejdzie Tello.

Lub odwrotnie ;)

0

a gdzie bousquets?

0

Lionel Messi ver. 2.0. :)

może jeszcze lepsza :D

0

I po co dajecie zdjecie płaczka

0

ciężki mecz ich czeka w sobotę, oby brak Iniesty nie zrobił różnicy, tym bardziej, że Messi nie gra jeszcze na swoim poziomie (mimo tylu goli ;) )

0

świetnie... najlepiej jakby nasi w ogóle na reprezentacje nie jeździli

0

Brak Iniesty.. DLACZEGO ??? :((

0

0

czy wiecie na jakich kanałach leci Peru - Argentyna, lub chociaż jakiś link do meczu...

0

dajcie link do meczu Peru - Argentyna ;)

0

no kurde nigdzie tego meczu nie puszczą? tragedia

0

w Polsce chyba nigdzie tego nie obejrzysz

0

ciekawe czy jeszcze kiedyś wróci..

0

nie ma szans na występ w środę, oby tylko szybko wrócił do gry

0

a Getafe gra dziś tak jak zawsze - by tylko nie zrobić krzywdy kolegom z okolicy

0

"takimi meczami wygrywa się mistrzostwo"

nawet jeżeli jest to druga kolejka.

0

jakiś działający sopcast ktoś posiada ?:)

0

dajcie dzialajacego linka

0

Świetny mecz w naszym wykonaniu. Gdyby nie 2 błędy w obornie i bramkarza wynik też byłby świerny.

Real poprzez skupienie na Messim +3 zawodników dał sporo miejsca Inieście, dlatego mógł sobie dzis pohasać ;) Iniesta ZM

0

ojj może być ciężki mecz, oby tylko pozytywnie zakończony !! :)

0

Obyśmy zagrali piękny mecz !!

0

Spokojnie, to tylko pierwsza połowa, poza tym nasza gra z czasem wygląda coraz lepie.j. W następnych 45 minutach na pewno coś ustrzelimy ;)

0

ahh to jest życie..

0

Oby wygrał w tym sezonie 6 pucharów ;)
Chociaz przyznam szczerze, nigdy za nim nie przepadałem w Arsenalu :P

0

No nie porownojmy juz ich.. wiadomo kto jest lepszy. Rownie dobrze mozemy porownywac Messiego do Lewandowskiego ;)

0


:)

0

najważniejsze, że w finałach LM z nimi wygrywamy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?