arekbsowa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi na 4 zagrał, dla mnie ejst on najlepszym piłkarzem na świecie, może i w historii, ale jego bezproduktywne bieganie na 30metrze (w zasadzie stanie) bardzo mnie irytowało. Gdyby nie ta przypadkowa brama na 2-0 nie zasluzylby naet na 4. No ale czasami mozna miec gorszy dzien, wazne ze druzyna wygrywa.
Cesc też za wysoka ocena.. az nie chce sie rozpisywac;p
0
zdajecie co b było gdybyśmy mieli takiego skrzydłowego... ? MIAZGA
0
coś się z Messim zieje ostatnio.. miałem nadzieję, że szybko się to zmieni, ale to się pogarsza. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale niech wróci stary, dobry Messi !
0
Od 1. minuty zagra Villa jakos kolo 60' wejdzie Tello.
Lub odwrotnie ;)
0
a gdzie bousquets?
0
Lionel Messi ver. 2.0. :)
może jeszcze lepsza :D
0
I po co dajecie zdjecie płaczka
0
ciężki mecz ich czeka w sobotę, oby brak Iniesty nie zrobił różnicy, tym bardziej, że Messi nie gra jeszcze na swoim poziomie (mimo tylu goli ;) )
0
świetnie... najlepiej jakby nasi w ogóle na reprezentacje nie jeździli
0
Brak Iniesty.. DLACZEGO ??? :((
0
0
czy wiecie na jakich kanałach leci Peru - Argentyna, lub chociaż jakiś link do meczu...
0
dajcie link do meczu Peru - Argentyna ;)
0
no kurde nigdzie tego meczu nie puszczą? tragedia
0
w Polsce chyba nigdzie tego nie obejrzysz
0
ciekawe czy jeszcze kiedyś wróci..
0
nie ma szans na występ w środę, oby tylko szybko wrócił do gry
0
a Getafe gra dziś tak jak zawsze - by tylko nie zrobić krzywdy kolegom z okolicy
0
"takimi meczami wygrywa się mistrzostwo"
nawet jeżeli jest to druga kolejka.
0
jakiś działający sopcast ktoś posiada ?:)
0
dajcie dzialajacego linka
0
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Gdyby nie 2 błędy w obornie i bramkarza wynik też byłby świerny.
Real poprzez skupienie na Messim +3 zawodników dał sporo miejsca Inieście, dlatego mógł sobie dzis pohasać ;) Iniesta ZM
0
ojj może być ciężki mecz, oby tylko pozytywnie zakończony !! :)
0
Obyśmy zagrali piękny mecz !!
0
Spokojnie, to tylko pierwsza połowa, poza tym nasza gra z czasem wygląda coraz lepie.j. W następnych 45 minutach na pewno coś ustrzelimy ;)
0
ahh to jest życie..
0
Oby wygrał w tym sezonie 6 pucharów ;)
Chociaz przyznam szczerze, nigdy za nim nie przepadałem w Arsenalu :P
0
No nie porownojmy juz ich.. wiadomo kto jest lepszy. Rownie dobrze mozemy porownywac Messiego do Lewandowskiego ;)
0
:)
0
najważniejsze, że w finałach LM z nimi wygrywamy :D