0

Ciekawe jak będzie w przyszłym sezonie - oby podobnie: albo i lepiej! :D

0

z kim w finale?

0

Pinto nie został zawieszony na finał?

0

- najlepsze akcje ozila... sorki, ale porownywanie go do Iniesta, czy Xaviego to bluznierstwo!!

0

aż się wzruszyłem.. super artykuł!! czekam niecierpliwie na drugą część...

0

Dodam, ze osobiście martwie się tylko o Pique, odkad jest z Shakirą nie gra tego co potrafi najlepiej :(

0

Sluchajcie jest mozliwym ustwic jakos by komentarze nieco starsze nie znikaly automatycznie z serwisu? np temat ma 400 komentarzy a widac tylko ~50 ostatnich.?

0

Sluchajci jest mozliwym ustwic jakos by komentarze nieco starsze nie znikaly automatycznie z serwisu? np temat ma 400 komentarzy a widac tylko ~50 ostatnich.?

0

57mln? majac w skladzie Thiago? prosze nie.. nie robmy tego co inne bogate kluby:(

0

wyobraźcie sobie, co by było gdyby to Mou z ekipa miał problemy z wulkanem - tyć afera na cały świat! por que, por wue!! :D

0

tacy to maja zycie ;)

0

ehh mogl nie grac jak piqe, nie mogli wymyslec jakiejs kontuzji? w takich meczach sie nie gra!!

0

ankiewicz, oni za niego dali tyle ile zarabiaja na hamburgerach w przerwach meczu... to kogo maja kupywac?

0

ich nie mozna porownywac...

0

a pary 1/4 ? bedzie kolejne losowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?