arekbsowa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie! tak nie może być! on nie może odejść! nie, nie, nie, nie!!!!
0
NIEEEEEEEEE nie odchodz.... :(
0
Marze, wymagam! by Pep został w Barcelonie :(
0
Piękny tytuł...
Nadal możemy zdobyć trzecie trofeum w tym sezonie.. już 25 maja bodajże !!!
0
Tym bardziej szkoda wczorajszego meczu...
0
Dziękuję CI Barcelono.
Jeszcze wiele współnych lat przed nami !!!
0
Dlaczego nie ma wysokiego Pique ??
0
Queras gdzie to wyczytales? bez Pique w Anglii? dziwne
0
0
+ sedziowie
0
http://www.youtube.com/watch?feature=iv&v=ZB9XLBsox78&annotation_id=annotation_703830&src_vid=w17g8xU-rR0
0
Nie no nie mogę z tej fotki :D
0
Kolejne trudne spotkanie.. ile to już ich było w tym sezonie..?
Jednak wierzę, że damy rade:)
0
Dlaczego dziś Marcelo dokończył mecz, a bayern nie miał karnego...
0
Piękne zdjęcie, piękne wspomnienia... mimo, że miałem tego dnia ze 2 promile we krwi ;)
0
Jak widzę rozluźnionego Messiego na zdjęciach to jakoś mi tak cieplej na duszy... ;)
0
Dla wnikliwych i ciekawskich. Posłuchajcie sobie jak eksperci mówią o sędziach w Hiszpanii. Lata 50' wracają
http://podcastsportowy.com/pub/podcast/Odcinek_150.mp3
0
az lezka w oku sie kreci... ;(
0
5-1 sie skonczylo, ladnie Chelsea nastraszylo ;p
0
Ciężko, ale dadzą radę w końcówce !!! ;)
0
0
ja wierzę...
0
spokojnie, spokojnie...
Ja wierzę, że to wygramy!
0
Wszystkie podane filmiki z Messim zostaly odkryte przeze mnie juz dawno temu:)
Jest ich mnostwo, a i spora czesc jest jeszcze lepsza niz te tutaj wymienione :)
0
Maciek, a do kogos bardziej pasuje "niesamowit". "nie z tego swiata" itp...?
0
Zarąbisty trener :)
0
matko cóż za nieskuteczność...
Strasznie coś nam idzie to ostatnio. Musimy tylko poprawić skuteczność z najblizszych odleglosci a wszystko bedzie dobrze:)
0
no nie wierze co zrobil Messi... :)
0
piekna assysta Messiego...
Xavi brawo :)
0
co WY panikujecie...
Jedyne co mnie martwi to OGROMNA nieskutecznosc.. tyle sytuacji i tylko 2 bramki..
No ale nic, nastepnym razem bedzie lepiej :) a moze ejszcze w tym meczu cos ustrzela ladnego :0