0

Nie! tak nie może być! on nie może odejść! nie, nie, nie, nie!!!!

0

NIEEEEEEEEE nie odchodz.... :(

0

Marze, wymagam! by Pep został w Barcelonie :(

0

Piękny tytuł...

Nadal możemy zdobyć trzecie trofeum w tym sezonie.. już 25 maja bodajże !!!

0

Tym bardziej szkoda wczorajszego meczu...

0

Dziękuję CI Barcelono.

Jeszcze wiele współnych lat przed nami !!!

0

Dlaczego nie ma wysokiego Pique ??

0

Queras gdzie to wyczytales? bez Pique w Anglii? dziwne

0

:)))

0



+ sedziowie

0

http://www.youtube.com/watch?feature=iv&v=ZB9XLBsox78&annotation_id=annotation_703830&src_vid=w17g8xU-rR0

0

Nie no nie mogę z tej fotki :D

0

Kolejne trudne spotkanie.. ile to już ich było w tym sezonie..?

Jednak wierzę, że damy rade:)

0

Dlaczego dziś Marcelo dokończył mecz, a bayern nie miał karnego...

0

Piękne zdjęcie, piękne wspomnienia... mimo, że miałem tego dnia ze 2 promile we krwi ;)

0

Jak widzę rozluźnionego Messiego na zdjęciach to jakoś mi tak cieplej na duszy... ;)

0

Dla wnikliwych i ciekawskich. Posłuchajcie sobie jak eksperci mówią o sędziach w Hiszpanii. Lata 50' wracają

http://podcastsportowy.com/pub/podcast/Odcinek_150.mp3

0

az lezka w oku sie kreci... ;(

0

5-1 sie skonczylo, ladnie Chelsea nastraszylo ;p

0

Ciężko, ale dadzą radę w końcówce !!! ;)

0

0

ja wierzę...

0

spokojnie, spokojnie...

Ja wierzę, że to wygramy!

0

Wszystkie podane filmiki z Messim zostaly odkryte przeze mnie juz dawno temu:)

Jest ich mnostwo, a i spora czesc jest jeszcze lepsza niz te tutaj wymienione :)

0

Maciek, a do kogos bardziej pasuje "niesamowit". "nie z tego swiata" itp...?

0

Zarąbisty trener :)

0

matko cóż za nieskuteczność...

Strasznie coś nam idzie to ostatnio. Musimy tylko poprawić skuteczność z najblizszych odleglosci a wszystko bedzie dobrze:)

0

no nie wierze co zrobil Messi... :)

0

piekna assysta Messiego...
Xavi brawo :)

0

co WY panikujecie...

Jedyne co mnie martwi to OGROMNA nieskutecznosc.. tyle sytuacji i tylko 2 bramki..

No ale nic, nastepnym razem bedzie lepiej :) a moze ejszcze w tym meczu cos ustrzela ladnego :0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?