0



aż łezka w oku się kręci.. ten sezon z nim będzie wyjątkowy ;)

0

ciekawe czy ten Neymar przejdzie do Barcy..
mysle ze jezeli jednak to tylko w 2014

0

0

Messi przypadkiem nie miał dziś grać ? Musiałem wcześniej chyba coś źle doczytać

0

kurcze nie wiem czy dostane tyle dni wolngo by tam jechać

0

w końcuuuu :D już sie nie moge doczekac by zobaczyc Ville w akcji :D

0

... :(

0

Zasłużenie

Nie ma Messiego to widać kto jest graczem nr 2 na świecie ;)

0

nie SO tylko jakieś ofensywne skrzydło dobrej jakości

0

teraz jakichś skrzydłowych, chyba, że Pedro podrzyma obecną formę :D

0

Wręcz Zajebiście :D

0

wygrali lepsi ;)

0

Vilanova wie co robi ;]

0

dzięki Messi, że żyjesz w moich czasach ;)

0

Niech trenuje reprezentację Polski!!!

0

Messi = Bóg ;)

0

Po raz kolejny - MEGA fotka :D

0

Messi bijąc rekord Mullera 67 bramek już dziś niemalże zapewnił sobie czwartą z rzędu Złotą Piłkę ;)

0

ofinjalny hymn euro - litości ;)))

0

jak ja kocham ten klub.. więcej niż klub:)

0

Malaga gra o LM - może zagra ofensywnie. (oby?)

0

zdjęcie wymiata :D

0

Czy musicie przypominać, że już go z nami nie będzie... ?:(

0

nie!



.

0

Najlepiej niech poproawdzi Argentynę - pokaże całej reszcie jak należało to zrobić ;)

0

Przede wszystkim zagrać pięknie dla Pepa!

0

Nie mogę tego oglądać bo będę ryczeć...

0

No kurcze czuje się jakby ktoś umarł...

0

NIE ODCHODŹ!!!!!!!

0

Jezeli on odejdzie............ nie wiem...... po prostu nie wiem co to bedzie........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?