arekbsowa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aż łezka w oku się kręci.. ten sezon z nim będzie wyjątkowy ;)
0
ciekawe czy ten Neymar przejdzie do Barcy..
mysle ze jezeli jednak to tylko w 2014
0
0
Messi przypadkiem nie miał dziś grać ? Musiałem wcześniej chyba coś źle doczytać
0
kurcze nie wiem czy dostane tyle dni wolngo by tam jechać
0
w końcuuuu :D już sie nie moge doczekac by zobaczyc Ville w akcji :D
0
... :(
0
Zasłużenie
Nie ma Messiego to widać kto jest graczem nr 2 na świecie ;)
0
nie SO tylko jakieś ofensywne skrzydło dobrej jakości
0
teraz jakichś skrzydłowych, chyba, że Pedro podrzyma obecną formę :D
0
Wręcz Zajebiście :D
0
wygrali lepsi ;)
0
Vilanova wie co robi ;]
0
dzięki Messi, że żyjesz w moich czasach ;)
0
Niech trenuje reprezentację Polski!!!
0
Messi = Bóg ;)
0
Po raz kolejny - MEGA fotka :D
0
Messi bijąc rekord Mullera 67 bramek już dziś niemalże zapewnił sobie czwartą z rzędu Złotą Piłkę ;)
0
0
jak ja kocham ten klub.. więcej niż klub:)
0
Malaga gra o LM - może zagra ofensywnie. (oby?)
0
zdjęcie wymiata :D
0
Czy musicie przypominać, że już go z nami nie będzie... ?:(
0
nie!
.
0
Najlepiej niech poproawdzi Argentynę - pokaże całej reszcie jak należało to zrobić ;)
0
Przede wszystkim zagrać pięknie dla Pepa!
0
Nie mogę tego oglądać bo będę ryczeć...
0
No kurcze czuje się jakby ktoś umarł...
0
NIE ODCHODŹ!!!!!!!
0
Jezeli on odejdzie............ nie wiem...... po prostu nie wiem co to bedzie........