0

oceny zdecydowanie zanizone.

po 5-0 z takim zespolem jak vilarreal oceny po 6/10?

0

poprawka:

Real Saragossa to nie taka "wisla krakow", tylko bardziej "wisla plock"

Bez przesady polska liga nie jest AZ tak cienka ;)

0

Gratulacje !!:)

Messi..

0

ja pierdo*e... co robi Messi :D

0

Barca!!

Messi!!

0

Messi... cieszmy sie, ze zyjemy w jego epoce. Epoce najlepsze pilkarza wszechczasow

0

Messi jest Bogiem............

0

Pep!! zmotywuj ich do dalszej, ciezkiej pracy.. niech dalej beda glodni zwyciestwa:(

0

no moze Thiago, Cesc i Alexis beda chcieli grac, ale messi/villa/xavi i reszta.. boje sie o ich morale.. o ich głód zwyciestwa. Bez tego glodu nawet najlepsi moga przegrac ze wszystkimi.

0

Nie macie wrazenia, że... (BOZE OBYM SIE MYLIŁ) zawodnicy Barcy, po wygraniu praktycznie wszystkiego w ciagu 3 ostatnich lat.. troszke.. spoczeli na laurach..? Mam wrazenie, nie biegaja, nie walcza tak jak kiedys...

0

Alves Piqe Masche Adriano

Thiago Xavi Iniesta

Affelay Messi Villa

Lub za affelaya pedro lub sanchez, w drugiej polowie jakies zmiany. Jak bedzie dla nas korzystny wynik to real w koncowce przycisnie, a wtedy mozna zmienic kontuzjowanego xaviego i wpuscic keite czy busqe.

Lub tez sprobowalbys wpuscic w srodek affelaya a Messi na prawe skrzydlo - bedzie mial wiecej miejsca, a niejednokrotnie na lewej stronie byl tylko Marcelo, z ktorym Messi powinien sobie lepiej poradzic niz affelay czy Pedro.

0

jak na taki sklad to tylko wynikiem mozemy sie cieszyc...

0

Szpaler!!!! niech real nie traci resztek honoru.. i go zrobi..

0

Szpaler zgodnie z tradycja powinien byc...

0

a wie ktoś może, czy bedzie mogl zagrac w neidziele o super puchar?

0

przezyjmy to jeszcze raz.

Naprawde fajnie zrobione

0

modlę się, aby Thiago taki poziom utrzymał jak najdłużej! cały sezon, ba! kilka sezonwó ! aby był coraz lepszy naewt ;)

0

on jest ciągle uśmiechniety.. naprawde podoba mu sie w tej Barcelonie :P

0

miliard:)

0

najwazniejsze by wciaz byl glodny zwyciestw!! niech nie odpszczaja nawet na krok!

0

wiecei, że Barcelona w ciągu ostatnich pięciu lat jest na minusie jeżeli chodzi o transfery o około ~200mln euro? Dla porównania Real jest na debecie ponad 500mln.

0

skończcie już z tymi newsami, to się już robi nudne.

0

świetnie !!

0

a i jeszcze go do realu przywiazywali... no litości panowie :) ja chciałbym osobiscie aby on został (nawet gdy przyjdzie cesc, chociaz nie jestem za powrotem cesca na CN ). Thiago naprawde mi imponował w tych niewielu meczach, w ktorych pep dał mu szanse

0

i dobrze powiedział! brawo! za takie zachowanie pracownikow realu madryt powinni oni zostac ukarani przez zarzad tego klubu, a nie glaskani po glowie. To sie w glowie nei emisci by taki klub, z taka historia pozwalal by jego trener i pilkarze wygadywali takie rzeczy. Real Madryt powinien trenowac i prowadzic czlowiek, ktory ma troche honoru, ktory nie ejst hipokryta i ktora, co najwazniejsze, potrafi przegrywac! Ani Mou, ani wiekszosc zawodnikow realu nie ptorafi tego robic!

0

i tak wszystko wyjasni sie ostatniego dnia okienka transferowego. Jestem pewien, ze nas ostro zaskoczy.

0

nieee, prosze niee :( Thiago niech zostanie :(

0

czyli jak ibra pojdzie do realu to milan zaplaci Barcie 24mln? to niech idzie ;)

0

Tiki Taka - dla takich chwil warto życ ;)

0

Jezeli Rossi przyjdzie jednak do Barcy, to za kogo bedzie grac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?