arekbsowa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oceny zdecydowanie zanizone.
po 5-0 z takim zespolem jak vilarreal oceny po 6/10?
0
poprawka:
Real Saragossa to nie taka "wisla krakow", tylko bardziej "wisla plock"
Bez przesady polska liga nie jest AZ tak cienka ;)
0
Gratulacje !!:)
Messi..
0
ja pierdo*e... co robi Messi :D
0
Barca!!
Messi!!
0
Messi... cieszmy sie, ze zyjemy w jego epoce. Epoce najlepsze pilkarza wszechczasow
0
Messi jest Bogiem............
0
Pep!! zmotywuj ich do dalszej, ciezkiej pracy.. niech dalej beda glodni zwyciestwa:(
0
no moze Thiago, Cesc i Alexis beda chcieli grac, ale messi/villa/xavi i reszta.. boje sie o ich morale.. o ich głód zwyciestwa. Bez tego glodu nawet najlepsi moga przegrac ze wszystkimi.
0
Nie macie wrazenia, że... (BOZE OBYM SIE MYLIŁ) zawodnicy Barcy, po wygraniu praktycznie wszystkiego w ciagu 3 ostatnich lat.. troszke.. spoczeli na laurach..? Mam wrazenie, nie biegaja, nie walcza tak jak kiedys...
0
Alves Piqe Masche Adriano
Thiago Xavi Iniesta
Affelay Messi Villa
Lub za affelaya pedro lub sanchez, w drugiej polowie jakies zmiany. Jak bedzie dla nas korzystny wynik to real w koncowce przycisnie, a wtedy mozna zmienic kontuzjowanego xaviego i wpuscic keite czy busqe.
Lub tez sprobowalbys wpuscic w srodek affelaya a Messi na prawe skrzydlo - bedzie mial wiecej miejsca, a niejednokrotnie na lewej stronie byl tylko Marcelo, z ktorym Messi powinien sobie lepiej poradzic niz affelay czy Pedro.
0
jak na taki sklad to tylko wynikiem mozemy sie cieszyc...
0
Szpaler!!!! niech real nie traci resztek honoru.. i go zrobi..
0
Szpaler zgodnie z tradycja powinien byc...
0
a wie ktoś może, czy bedzie mogl zagrac w neidziele o super puchar?
0
Naprawde fajnie zrobione
0
modlę się, aby Thiago taki poziom utrzymał jak najdłużej! cały sezon, ba! kilka sezonwó ! aby był coraz lepszy naewt ;)
0
on jest ciągle uśmiechniety.. naprawde podoba mu sie w tej Barcelonie :P
0
miliard:)
0
najwazniejsze by wciaz byl glodny zwyciestw!! niech nie odpszczaja nawet na krok!
0
wiecei, że Barcelona w ciągu ostatnich pięciu lat jest na minusie jeżeli chodzi o transfery o około ~200mln euro? Dla porównania Real jest na debecie ponad 500mln.
0
skończcie już z tymi newsami, to się już robi nudne.
0
świetnie !!
0
a i jeszcze go do realu przywiazywali... no litości panowie :) ja chciałbym osobiscie aby on został (nawet gdy przyjdzie cesc, chociaz nie jestem za powrotem cesca na CN ). Thiago naprawde mi imponował w tych niewielu meczach, w ktorych pep dał mu szanse
0
i dobrze powiedział! brawo! za takie zachowanie pracownikow realu madryt powinni oni zostac ukarani przez zarzad tego klubu, a nie glaskani po glowie. To sie w glowie nei emisci by taki klub, z taka historia pozwalal by jego trener i pilkarze wygadywali takie rzeczy. Real Madryt powinien trenowac i prowadzic czlowiek, ktory ma troche honoru, ktory nie ejst hipokryta i ktora, co najwazniejsze, potrafi przegrywac! Ani Mou, ani wiekszosc zawodnikow realu nie ptorafi tego robic!
0
i tak wszystko wyjasni sie ostatniego dnia okienka transferowego. Jestem pewien, ze nas ostro zaskoczy.
0
nieee, prosze niee :( Thiago niech zostanie :(
0
czyli jak ibra pojdzie do realu to milan zaplaci Barcie 24mln? to niech idzie ;)
0
Tiki Taka - dla takich chwil warto życ ;)
0
Jezeli Rossi przyjdzie jednak do Barcy, to za kogo bedzie grac?