0

OBY poprawił tą statystykę już w grudniu :)

0

dlacego jest zdjecie rtenera realu madryt?

0

nie wiecie moze czy zaliczyli asyste Messiemu przy golu Alvesa?

0

super fotka:)

0

nie można pisać o jakiejś "odpowiedzi". Nie można patrzeć tak na te mecze. Nie możemy oglądać się aż w takim stopniu za realem. Najważniejsze, że zagrali świetne, po prostu świetne spotkanie.

0

moze być i 1-0 po ładnej grze:)

0

działa liga typera?

0

Nadal nei mogę przyzwyczaić sie do nowej strony. Jakoś tu za bardzo kolorowo;p mniejsze napisy (linki) o wiele bardziej mi sie podobały ;p

0

ale te kary pieniężne to są śmieszne - naprawdę :) Powinni to jakoś zrobić, że np karą jest jakiś % od miesięcznego wynagrodzenia... takie 180 czy 90 euro dla nich to... w minute więcej zarabiają pewnie ...

0

i cieszę się. Wiecie może jaki jest obecny rekord w lidze? Silni rywale juz za nami, może VV troche tee osiągnięcie podciągnie - marzy mi się, bo go bardzo lubię ;)

0

ale udowadniał niejednokrotnie, że jednak potrafiłby wygrać w mecz "w pojedynkę" ;)

0

ehh teraz czekać na kolejne mecze:(

0

Masche cichy bohater...

0

nie moge przetrawic tej glupoty i latwo straconej bramki espanyolu, no ale ...

najwazniejsze jest, że mamy dziś 3pkt, mimo, ze gra nie rozpieszczała.. Teraz przerwa reprezentacyjna, ja mam obrone mgr, po powrocie mam nadzieję wróci forma strzelecka :)

Ale zaczynam sie troszke martwic tymi wyjazdaami.. zle nam tam idzie jakos:(

0

Matko j nie rozumiem tych tgrenerow "slabszych druzym" wiadomo, ze real 90% bramek strzela Z KONTR a i tak sie pchaja.. tak bylo i tym razem..

0

Matko j nie rozumiem tych tgrenerow "slabszych druzym" wiadomo, ze real 90% bramek strzela za spalonych a i tak sie pchaja.. tak bylo i tym razem..

0

Bate Borisov ma budżet około trzykrotnie mniejszy od budżetu takich zespołów jak Lega Warszawa, Wisła Kraków, czy Lech Poznań...

Szkoda ze to nasi nie grali z Pep Team :(

0

widocznie Pep ma jakiś plan co do Maxwella - nie wiem co to jest, ale jakiś cel musi mieć w puszczaniu Maxwella co mecz na ~15minut.

Poczekamy, zobaczymy co w tej główce Pepa się urodziło ;)

0

że zapytam.. kiedy będzie Liga Typerów?

0

planuja ze wroci w lutym, tak?

0

powrtórzę się

spokojnie pseudo znawcy.

Wierzę, że Pep coś wymyśli.

Nie wieszajcie znowu psów na barcelonie...

0

Panowie... spokojnie z tą krytyką... troche pecha mieliśmy (samobój), to jeszcze nie tragedia. Wierzę, że Pep coś wymyśli, że nie przegramy tego meczu..

0

Pep zdecyduje, czy taki zawodnik mu sie przyda.

A tak z innej beczki: Jakie taki zawodnik moze miec problemy osobiste, ktore musiy zalatwiac w szpitalu?:)

0

Affelay mocno zestresowany, ale wierze, ze sie zaraz odnajdzie.

0

danioo za te 150zł dostaniesz 155zł ?:)

Mnie bardziej niż wynik cieszy ładna gra.

0

"mlodzi kibice" lamentuja, ze Barca sie skonczyla. "Doswiadczeni" kibice znajduja na to argumenty i twierdza, ze to rozumieja...

Po 2ch meczach - pieknie rozegranych - ale bardzo pechowych twierdzicie ze to juz koniec epoki Barcy? Widzieliscie co wczoraj ta Barca wyprawiala z mistrzem wloch? Fakt skonczylo sie remisem i tylko to sie liczy... tylko to sie liczy dla reszty - My kibicie powinnismy sie cieszyc piekna gra, widzieliscie strzal Villi? a to co Messi zrobil asystujac Pedro? to jest jakas masakra. Gdyby nie 2 bledy obroncow skonczyloby sie minimum 2-0.

Reasumujac. Wyniki ostatnio nie sa zadawalajace, ale gra jak najbardziej.

Wierze, ze to standardowa spadka formy na poczatku sezonu.

Wierze, ze Barca wywalczy w tym roku ponownie bardzo duzo, a zawodnicy beda blyszcec, Messi bedzie popisywal sie 40metrowymi raidami miedzy tyczkami - przepraszam , miedzy zawodnikami...

0

Remis, ale Barcelona grala ladniejszy fubtol - to jest najwazniejsze.

Wyniki same przyjda.

Dobra robota chlopaki, oby tak dalej

i prosze!! koniec z kontuzjami!!:(

0

nic sie nie stalo!!

ja wierze, ze i w tym sezonie barca bedzie mistrzem...

a co chyba wazniejsze...

Bedzie dalej pieknie grac!! :)

0

spokojnie, spokojnie...

nic sie nie stalo... :)

ja i tak wierze w PEpa i w Messiego

Jedyne czego zaluje to Sancheza... :(

0

rozumiem liga typerów od następnej kolejki?:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?