0

gratulacje :)

Fajnie,że ten młody. skromny chłopak wciąż wszystko wygrywa:P

0

Obysmy jutro dla niego wygrali :)

0

Wiecie.. W głębi myślę sobie, ze remis wystarczy.. ze przeciez i tak bedziemy na 1 miejscu w tabeli.. i jest to niby normalne myslenie, ale... Do tej pory (w poprzednich sezonach) z zadnym zespolem nie widzialem szans na remis - ze wszystkimi Barcelona mogla sobie spokojnie poradzic.. Nie wiem czy mysle tak dlatego, ze Barca gra.. "słabiej(?)" niz rok temu czy dlatego, ze...

0

tak i to moze byc głowny problem w tym sezonie. Po kilka latach gdy Ci pilkarze wygrali wszystko moga grac na 80%, z kolei real gra na 120%. Mam nadzieje, ze sie myle i w tym sezonie ponownie Barca wygra kilka trofeów :)

0

zdrowia!

0

no Pep juz sobie poradzi, co do tego nie ma żadnych wątpliwości :)

Obyśmy oglądali piękną grę "naszych" ;)

0

piękny mecz, ale mnóstwo niewykorzystanych sytuacji...

0

a co Wy sie jakimis klubami z madrytu interesujecie.
Najwazniejsze, ze Barcelona po raz kolejny zagrala piekny futbool i dodatkowo wygrala 4-0:D

0

miło byłoby patrzeć o godzinie ~22.00 na wynik 5-0 dla Barcy, ale wolałbym 1-0 i piekną grę :)

0

głos oddany :)

0

jak ja mu zazdroszczę... :(

0



to najlepsze :)

0

Ale byłoby ślitaśnie gdyby Wojtek przybył na CN :)

0

Ja trenująć Argentyne miałbym lepsze wyniki :)

0

Oglądałem ten mecz i GOŁYM OKIEM widać, że Messi nie może grać w reprezentacji na tej samej pozycji co w Barcelonie. W środku o nie ma z kim grać, nawet jak przejdzie 3-4 piłkarzy to nie ma komu na skrzydło odegrać, nikt nie schodzi też do środka. On powinien grać na skrzydle, jak niegdyś w Barcelonie, tam po przejściu nawet 1go czy dwóch zawodników już wypracowuje sobie sytuacje..

Nowi trenerzy, te same błędy.

Zobaczycie, że kiedyś gdy Argentyna zacznie strzelać, to Messi będzie grać na skrzydle

0

Oglądałem ten mecz i GOŁYM OKIEM widać, że Messi nie może grać w reprezentacji na tej samej pozycji co w Barcelonie. W środku o nie ma z kim grać, nawet jak przejdzie 3-4 piłkarzy to nie ma komu na skrzydło odegrać, nikt nie schodzi też do środka. On powinien grać na skrzydle, jak niegdyś w Barcelonie, tam po przejściu nawet 1go czy dwóch zawodników już wypracowuje sobie sytuacje..

Nowi trenerzy, te same błędy.

Zobaczycie, że kiedyś gdy Argentyna zacznie strzelać, to Messi będzie grać na skrzydle.

0

z innej beczki: da sie jakoś sprawdzić ilu jest userów na stronie?

0

dlaczego kontrowersyjna wypowiedź?
Nic złego nie powiedział. Osobiście na pewien sposób imponuje mi on.

0

i za to go lubie! :)

Pierwszy Gentleman wśród trenerów!

Klasa... niech - jak to twierdzi - wyniki pozwolą mu zostać tu na długie lata!

0

Nie dajcie się nikomu prowokować.

Kilka punktów straty a tu widzę wdaje się panika - ja wierzę, nie będzie tak do końca sezonu:)

0

Spokojnie, spokojnie, to był mimo wszystko dobry mecz (nie tylko ze względu na posiadanie i strzały) gdy weźmiemy pod uwagę klasę rywala, stan murawy, czy nawet pech jaki nam wtedy towarzyszył., po prostu nie zawsze "chcieć to móc".

Mimo wszystko, mimo ogromnej radości ludzi związanych z Realem, twierdzę, że to nie jest tragedia, bardzo wiele rzeczy idzie w dobrym kierunku, tylko tak jak wspomniałem mamy troszkę ponadprzeciętną ilość pecha.
Wierzę, że Pep Guardiola wie co robić i do Gran Derbi (które nie będą decydować o mistrzostwie - mimo wszystko) Barca nie da Realowi odskoczyć na więcej punktów (czyt. wszystkie mecze wygra)

A możliwym jest, że Real straci nieco formy, którą obecnie prezentuje na ogromnie wysokim poziomie i straci kilka punkcików.

Barcelona to więcej niż klub
Messi to więcej niż człowiek :)

0

ehh tyle czekać trzeba do następnego meczu...:(

0

nie tyle GD, co najblizsze emcze moga dac sporo informacji o tym kto zostanie mistrzem kraju. Barcelona nie moze do GD stracic juz wiecej punktów..

0

a jest gdzieś może mecz z SB 2-2?:) Próbowałem znależć, ale nie mogę;/ A przpatrzyłbym się tamtejszej taktyce obu trenerów :P

0

słabo dziś zagrali, bardzo słabo. Czy tych kilku zawodników, których brakowało robi naprawdę, aż taką różnice? Czy może Ci co grali zagrali na 50%? Chociaż jak to oglądałem to pasuje bardziej 10%.

0

możliwe, ale wątpię...

0

Spokojnie...
Dobrze- teoretycznie silniejszych rywali ma obecnych lider, ale nie ma sensu na takie coś patrzeć, bo mamy ogromnie podobne szanse straty punktow jak i Real.

3 punkty straty a niektórzy już panikują. Spokojnie, Wierze, ze Pep i Barca sie tak po prosdtu nie podda, a i mam nadzieje i przeczucie, ze na SB ponownie wygramy (oby).

Spokojnie chlopaki, Barca dalej gra najpiękniejszy futbool, tylo brakuje skuteczności i szczęścia.

Ja wierzę!!

0

Wystarczy nawet jednobramkowa wygrana, najlepiej 1-0, by VV zachował czyste konto.

Marzy mi sie piękna gra, niekoniecznie z duża ilością bramek.

0

500 mln euro ?:)

0

Valdes minimum 8, ale najwazniejsze, ze chlopaki zagrali swietny mecz:) Oby wiecej takich:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?