arekbsowa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gratulacje :)
Fajnie,że ten młody. skromny chłopak wciąż wszystko wygrywa:P
0
Obysmy jutro dla niego wygrali :)
0
Wiecie.. W głębi myślę sobie, ze remis wystarczy.. ze przeciez i tak bedziemy na 1 miejscu w tabeli.. i jest to niby normalne myslenie, ale... Do tej pory (w poprzednich sezonach) z zadnym zespolem nie widzialem szans na remis - ze wszystkimi Barcelona mogla sobie spokojnie poradzic.. Nie wiem czy mysle tak dlatego, ze Barca gra.. "słabiej(?)" niz rok temu czy dlatego, ze...
0
tak i to moze byc głowny problem w tym sezonie. Po kilka latach gdy Ci pilkarze wygrali wszystko moga grac na 80%, z kolei real gra na 120%. Mam nadzieje, ze sie myle i w tym sezonie ponownie Barca wygra kilka trofeów :)
0
zdrowia!
0
no Pep juz sobie poradzi, co do tego nie ma żadnych wątpliwości :)
Obyśmy oglądali piękną grę "naszych" ;)
0
piękny mecz, ale mnóstwo niewykorzystanych sytuacji...
0
a co Wy sie jakimis klubami z madrytu interesujecie.
Najwazniejsze, ze Barcelona po raz kolejny zagrala piekny futbool i dodatkowo wygrala 4-0:D
0
miło byłoby patrzeć o godzinie ~22.00 na wynik 5-0 dla Barcy, ale wolałbym 1-0 i piekną grę :)
0
głos oddany :)
0
jak ja mu zazdroszczę... :(
0
to najlepsze :)
0
Ale byłoby ślitaśnie gdyby Wojtek przybył na CN :)
0
Ja trenująć Argentyne miałbym lepsze wyniki :)
0
Oglądałem ten mecz i GOŁYM OKIEM widać, że Messi nie może grać w reprezentacji na tej samej pozycji co w Barcelonie. W środku o nie ma z kim grać, nawet jak przejdzie 3-4 piłkarzy to nie ma komu na skrzydło odegrać, nikt nie schodzi też do środka. On powinien grać na skrzydle, jak niegdyś w Barcelonie, tam po przejściu nawet 1go czy dwóch zawodników już wypracowuje sobie sytuacje..
Nowi trenerzy, te same błędy.
Zobaczycie, że kiedyś gdy Argentyna zacznie strzelać, to Messi będzie grać na skrzydle
0
Oglądałem ten mecz i GOŁYM OKIEM widać, że Messi nie może grać w reprezentacji na tej samej pozycji co w Barcelonie. W środku o nie ma z kim grać, nawet jak przejdzie 3-4 piłkarzy to nie ma komu na skrzydło odegrać, nikt nie schodzi też do środka. On powinien grać na skrzydle, jak niegdyś w Barcelonie, tam po przejściu nawet 1go czy dwóch zawodników już wypracowuje sobie sytuacje..
Nowi trenerzy, te same błędy.
Zobaczycie, że kiedyś gdy Argentyna zacznie strzelać, to Messi będzie grać na skrzydle.
0
z innej beczki: da sie jakoś sprawdzić ilu jest userów na stronie?
0
dlaczego kontrowersyjna wypowiedź?
Nic złego nie powiedział. Osobiście na pewien sposób imponuje mi on.
0
i za to go lubie! :)
Pierwszy Gentleman wśród trenerów!
Klasa... niech - jak to twierdzi - wyniki pozwolą mu zostać tu na długie lata!
0
Nie dajcie się nikomu prowokować.
Kilka punktów straty a tu widzę wdaje się panika - ja wierzę, nie będzie tak do końca sezonu:)
0
Spokojnie, spokojnie, to był mimo wszystko dobry mecz (nie tylko ze względu na posiadanie i strzały) gdy weźmiemy pod uwagę klasę rywala, stan murawy, czy nawet pech jaki nam wtedy towarzyszył., po prostu nie zawsze "chcieć to móc".
Mimo wszystko, mimo ogromnej radości ludzi związanych z Realem, twierdzę, że to nie jest tragedia, bardzo wiele rzeczy idzie w dobrym kierunku, tylko tak jak wspomniałem mamy troszkę ponadprzeciętną ilość pecha.
Wierzę, że Pep Guardiola wie co robić i do Gran Derbi (które nie będą decydować o mistrzostwie - mimo wszystko) Barca nie da Realowi odskoczyć na więcej punktów (czyt. wszystkie mecze wygra)
A możliwym jest, że Real straci nieco formy, którą obecnie prezentuje na ogromnie wysokim poziomie i straci kilka punkcików.
Barcelona to więcej niż klub
Messi to więcej niż człowiek :)
0
ehh tyle czekać trzeba do następnego meczu...:(
0
nie tyle GD, co najblizsze emcze moga dac sporo informacji o tym kto zostanie mistrzem kraju. Barcelona nie moze do GD stracic juz wiecej punktów..
0
a jest gdzieś może mecz z SB 2-2?:) Próbowałem znależć, ale nie mogę;/ A przpatrzyłbym się tamtejszej taktyce obu trenerów :P
0
słabo dziś zagrali, bardzo słabo. Czy tych kilku zawodników, których brakowało robi naprawdę, aż taką różnice? Czy może Ci co grali zagrali na 50%? Chociaż jak to oglądałem to pasuje bardziej 10%.
0
możliwe, ale wątpię...
0
Spokojnie...
Dobrze- teoretycznie silniejszych rywali ma obecnych lider, ale nie ma sensu na takie coś patrzeć, bo mamy ogromnie podobne szanse straty punktow jak i Real.
3 punkty straty a niektórzy już panikują. Spokojnie, Wierze, ze Pep i Barca sie tak po prosdtu nie podda, a i mam nadzieje i przeczucie, ze na SB ponownie wygramy (oby).
Spokojnie chlopaki, Barca dalej gra najpiękniejszy futbool, tylo brakuje skuteczności i szczęścia.
Ja wierzę!!
0
Wystarczy nawet jednobramkowa wygrana, najlepiej 1-0, by VV zachował czyste konto.
Marzy mi sie piękna gra, niekoniecznie z duża ilością bramek.
0
500 mln euro ?:)
0
Valdes minimum 8, ale najwazniejsze, ze chlopaki zagrali swietny mecz:) Oby wiecej takich:)