14

37 rozegranych spotkań do 18 spotkań - to jest kluczowy aspekt.

2

Marzenie Laporty może się jednak ziścić - pytanie czy to faktycznie byłby dobry pomysł by Guardiola wrócił do Barcy. Połączenie składników które dawały 10 lat temu zwycięstwa nie gwarantuje ich teraz. Messi jest dużo starszy a Guardiola coraz bliższy wystawienia bramkarza jako napastnika.

0

Pozbyć się to jeden problem bo takich pensji to mogą nie dostać. Później jeszcze trzeba będzie uzupełnić luki a tu problem z kasą. Czeka nas niezłe czary mary.

2

Bajka - klub jak Barca nie może się opierać na samych młodzikach.

2

SR może jest wszechstronny ale nigdzie nie jest znakomity. Trafił na obronę bo gdzie indziej byli lepsi - i to się nie zmieni. Sprzedaż wg mnie byłaby słusznym ruchem.

1

Nie wiem czy ta wymiana by coś dała Barcie - mimo wszystko oddalibyśmy klasowego uznanego zawodnika za melodię przyszłości, który może jak mówi Simeone być jedynie talentem. Może lepiej postawić na Fatiego i Collado

1

@DJ6 Jestem mu wdzięczny że wiele tematów naprawił ale nie jestem przekonany czy to nie jest koniec jego możliwości. Pozostawienie go jest tak naprawdę równie ryzykowne jak zatrudnienie czy to Pimenty czy Xaviego.

1

Ależ trafił Ronald dziś ze zmianami...

0

Żeby wzmacniać zespół to trzeba grać a Szkiełko miewa z tym problemy. Wielki talent który dużymi krokami zbliża się do 30ki - więcej byłoby z niego obciążenia niż pożytku.

0

Pozytywy: Bez przesady by oceniać zmiany w meczy i ich wpływ. Równie dobrze można było zrobić zmiany odwrotnie i też mogło się okazać że nowi coś wnieśli. Zwłaszcza że prywatnie nie rozumiem zachwytów ani nad Destem ani nad Minguezą.
Negatywy: Nie jestem zachwycony obecnym sezonem ale naprawdę trzeba przypominać mecz z Bayernem? Trochę cierpliwości.

5

Faktycznie jest nad czym dumać mając na prawej obronie takich wymiataczy jak prawie prawy obrońca, którego od początku próbuje się kimś zastąpić oraz prawego obrońcę, który nie potrafi zastąpić prawie prawego obrońcy.

1

Coraz ciekawszy jestem przyszłości Emersona przy dyspozycji Desta i sytuacją z kontraktem Roberto.

0

Ciekawe czy po podpisaniu nowego kontraktu (gdziekolwiek by on nie był) znów 3 lata grałby w fifę a rok w piłkę.

0

Szkoda tylko że trzeba doprowadzić klub na skraj bankructwa by okazało się że mamy utalentowanych młodych zawodników.

0

@Greenalley To jest właśnie umiejętność RM - inni w meczach z nimi wyglądają jakby nie potrafili grać.

4

Nadzieje nie wystarczą - RM to wymagający rywal. Niby nie grają nic wielkiego co chwila mówi się że źle się tam dzieje ale w lidze są tuż za nami i nadal grają w LM. Barca musi zagrać naprawdę dobre spotkanie.

0

Rozsądnie przecież byłoby oddać Suareza (i mu częściowo płacić) i próbować ściągnąć równie drogiego i równie starego Sergio.

0

Kilka wygranych, często wręcz wyrwanych z rąk przeciwnika dała zespołowi kopa i to widać. Sporo jednak będzie zależało od następnego okienka - ono może zdecydować o co zespół powalczy bo pewnych braków ambicjami się chyba nie da przeskoczyć.

2

Ciekawe co jeszcze czeka w rezerwach skoro Mingueza nie miał pewnego miejsca w składzie.

0

Idzie jak po grudzie.. a przy dobrym układzie i 3:1 mogło być

3

Ja osobiście chciałbym w końcu zobaczyć dlaczego zakupiono Desta bo ciężko mi określić jego zalety: ani wyjątkowej prędkości, ani dryblingu, ani fantazji.

0

Żeby oni choć raz wyciągnęli wnioski...

1

Wydaje mi się że coraz rzadziej każdy z nich dojeżdża na "duże mecze", zresztą Messiego z tytanami też coraz mniej widać. A to niby te jednostki które mają sprawiać by młodzi wychodzili na duży świat.

0

Nie zachwyca w sumie żaden obecnie grający więc nie ma co skreślać Emersona.

0

Co do miana postaci roku dla Maradony... rozumiem że to jeden z największych w historii piłki ale w sumie poza tym że w 2020 umarł to chyba niczego wielkiego w tym roku nie dokonał. Ani w sumie w żadnym poprzednim odkąd przestał grać tak naprawdę.

2

Zbędny wydatek. Środkowy napastnik z niego żaden a skrzydłowych mamy lepszych. Chyba że chcemy go kupić tanio na zarobek.

2

Inną rzeczą która w tym meczu rzucała się w oczy jest brak odwagi do oddania strzału.

2

Ktoś zdecydował że trzeba zapłacić grubą kasę by go sprowadzić choć nikt obecnie nie wie po co. Inni nie potrafią bądź nie chcą wykorzystać jego umiejętności. Ale to on jest winny całego tego zamieszania.
Zatrudnić piekarza, kazać mu kłaść kafle i mieć pretensje że mu nie idzie.

3

Młody wczoraj przede wszystkim próbował. Raz wyszło lepiej raz nieco gorzej ale ciągle stanowił zagrożenie i nie grał jedynie w bok + Messi jak wielu ostatnimi czasy. Jeżeli ktokolwiek ma zrobić w pomocy Barcy karierę na miarę Iniesty to właśnie ten gość.

5

Przy ostatnich wytworach trenerskich rozczarowuje KAŻDY.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?