2

@Vito9 Nie mogę się z Tobą zgodzić:) Jeśli komuś w Barcelonie nie chce się biegać to są inne zespoły, które może będą płacić za stanie na boisku. Choć Puig przykładowo wyglądał z mojej perspektywy jakby jednak chciał biegać. Stratą może się to kończyć, ale gracze jak Arthur świetnie potrafią zasłaniać piłkę - choć to nadal nie tak klasa co drużyna maluszków. I wtedy kończy się faulem. Vidal nie jest moim osobistym ulubieńcem ale ma swoje zalety, które niektórzy cenią. Zobaczymy jak długo się to przyda przy nowym trenerze.

2

@Vito9 Nie wiem czy pamiętasz że mówiono o Barcelonie swojego czasu: drużyna maluchów. I ta drużyna kosiła wszystkie inne zespoły pełne dryblasów zupełnie bezwzględnie.

0

@Artsss Perez się właśnie dowiedział że Bale zostaje do końca kontraktu.

0

Takie wiadomości czyta się z przyjemnością - nie plotki z rynku a być może przyszłe gwiazdy Barcelony wychowane przez klub. Mały plusik dla trenera.

0

Jak dla mnie byłoby ok gdyby różnica odkupu była powiedzmy 10 mln a nie 30.

0

Ciężko powiedzieć ile w tym wszystkim prawdy ale coraz częściej odnosi sie wrażenie że w Barcelonie do władzy dorwała się banda ogórków.

1

W sumie w tym sezonie mamy szanse wygrać nic.

9

EV będzie zapamiętany jako "Pan oby nie finał".

0

Suarez jest naprawdę niesamowity ale nie wiem jakie miałby statystyki gdyby Messi go nie ciągał za kołnierz w każdym meczy.

1

Same hity... jedynie Romagnoli coś wydaje się wart - trzyma Milan w każdym meczu. Co do pozostałych gwiazd to owszem z chęcią ale może np. do Bilbao.

1

I jeszcze 1. Uznawać że strata 1 zawodnika 15 minut przed końcem meczu z ostatnim zespołem ligi jest przyczyną straty punktów jest po prostu żałosne.

1

Mumia na ławce trenerskiej musi dawać sporo energii zespołowi.

7

Chyba że EV ma jakiś misterny plan wypożyczenia kogoś klasy Prince'a by załatać dziury w środku pola.

0

@mariosss20 oj to mi się napisało :) sam nie wiem co mi po głowie chodziło ale faktem jest że Barca z nim w składzie trochę zyskała w stosunku do poprzednich spotkań.

0

@mariosss20 Żal na niego patrzeć bo musi zapieprzać za tych dwóch z przodu którzy się powrotem nie zajmują. a jakoś Barca z nim w składzie potrafi grać dobre mecze.

13

Niech z ruchami transferowymi się wstrzymają dopóki nie odejdzie EV - przy nim żaden piłkarz się nie rozwija.

0

Są rozmowy o nowym kontrakcie są i zainteresowani z kapelusza - ile razy już ten spektakl był grany.

3

Jego brak by mi nie przeszkadzał, mimo, że to gracz trochę jak Paulinho, z niesamowitą umiejętnością znalezienia się tam gdzie trzeba, kiedy trzeba, no i walczak jakich mało. Natomiast dziwi mnie, że takich kwestii nie załatwia się po cichu. Zwłaszcza, że jeśli nie ma racji to smrodek wokół klubu zostaje. Podobnie jeśli miałby rację.

13

Każdy chce Eriksena... A może zostawmy co mamy (minus to co uda się sprzedać i dajmy Aleni więcej minut czy Puigowi.

3

I po raz kolejny - z całym szacunkiem dla jego umiejętności - niech dalej gnębi budżet PSG.

0

@ViscaBarca123 a gdzie przeczytałeś że podałem swoją opinię?

0

@ViscaBarca123 W artykule nie mówi się o tym ile gra. Zastanawiają się jak mógłby grać gdyby był wykorzystywany jego potencjał.

0

Gracze Barcelony zadowoleni że zagrali lepiej niż zawodnicy potęgi Realu Sociedad. Epickie. Udało się uratować remis.

0

Trochę mi Pedro przypomina swoją grą.

1

Może sobie Barca i sklonować 5 Messich a i tak EV zakręci tak że nie będą wiedzieli jak mają grać.

1

@quarto Może pensje są na takim poziomie że nie ma kasy na odprawę.

0

Ciągle narzekania że Barca gra słabo bo nie ma zgrania - i kolejne transfery w głowie. A na dodatek ani 1 ani 2 nie zagrzeje miejsce w 1 składzie.

3

Na "młodego" zawodnika trzeba baaaardzo uważać żeby przypadkiem za wcześniej nie wszedł do pierwszej drużyny. Niech "młody" jeszcze z 5 lat pogra w rezerwach.

2

Dobrze że Pique może nieco odpocząć.

12

A nie możemy tak po prostu sprzedać bez kupowania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?