0

Barcelona ma najlepszego zawodnika świata a nawet w finale LM nie gra. W Argentynie rozumiem że dookoła nie ten poziom ale w Barcelonie ...

0

@barcelonaLM Mecz może i przepadnie ale pucharek pozostanie.

2

Jesli mający 20 lat zawodnik się nie przebił do pierwszej drużyny to radzę mu szukać innego klubu - bo albo jest za słaby albo co by nie zrobił składu nie poliże.

10

Jeszcze tego oszołoma brakuje...

0

I dodatkowo wszystko na barki Messiego - reszta stoi i patrzy co zrobi Messi lub jak podać do Messiego by znów być zwolnionym z odpowiedzialności.

3

On z dobrego grajka potrafi zrobić przeciętnego - to też wyjątkowa umiejętność.

2

Jeśli trener jest taki dobry to chyba trzeba wymienić z pół składu żeby wróciła pasja gry. Zapowiada się ciekawe okienko?

4

Trzeba mieć sporo umiejętności i jeszcze więcej szczęścia by zdobyć zaufanie naszego trenera. Malcolm nie grał najgorzej i ciekawy jestem jak by wyglądał po tylu szansach jak np swego czasu miał Gomes.

1

40 mln za 31 letniego zawodnika to niezła kasa. MU z tego co pamiętam jednak bez gry w LM i to może być problem dla Ivana.

0

Każdy jest nieco inny - jednemu głowa się zagotuje i go przerośnie a drugi sobie z tym poradzi - czy to wychowanek czy nie. I tak samo jest z młodym jak i starym - nie każdy w każdym miejscu sobie poradzi.

0

Szef robi z Barcy galactico II... co okno to 100 pęka na zawodnika. I nie byłby to może duży problem gdyby potrafił sprzedawać jak kupuje.

0

tak ma pecha - łapie kontuzje. Co w sumie nie powinno dziwić bo jednym ze skuteczniejszych sposobów na jego zatrzymanie jest wycięcie. Ale podtrzymuje zdanie że to może być przyszłość klubu - jeśli głowa wytrzyma.

1

Nie po to wydano grubą kasę na Dembele by był rezerwowym. Zresztą w formie to mocny zawodnik pierwszego składu.

0

Barca to więcej niż klub - i powinna w tej sytuacji pokazać że należy okazywać klubowi szacunek.

0

Pewnie że chciałbym by dołączył do Barcelony ale cieszy mnie też że klub potrafi się postawić agentom.

2

No to pewnie zobaczymy więcej młodych z perspektywą - dokładnie takich jak Prince.

3

Nie ma znaczenia kapitan, nie ma też co gadać o umiejętnościach bo te po prostu są. Zabrakło emocji - nie wiem jak wyglądają odprawy ale ciężko mi sobie wyobrazić flegmatycznego Valverde wywołującego cokolwiek poza chęcią pójścia spać. I dlatego Barca przespała półfinał.

0

Z jednej strony pytanie czy mógł zrobić więcej gdy wszystko leży?
Z drugiej strony to Messi - od kogo wymagać więcej?

1

Zastanawiam się jakby się Son z Tottenhamu u nas sprawdził.

1

Wague potrafi do siebie przekonać - Miranda nie. Nie każdy z Barcy B ma wpisane w życiorys sukces w pierwszym zespole. Więc niech pokaże na co go stać w innym klubie a Barca będzie go sobie monitorować.

1

Mecz nadal się sam nie wygra.

0

Chyba prezesina klubu poczuł się jak młody bóg i zaczyna perezesować.

0

Prawie jak PSG z MU.

0

Dembele też potrzebował czasu. Problem w tym że po nim widać było moc. A po Cou widać póki co jedynie rachunki do opłacenia.

1

No proszę... nawet w złości Ramos potrafi pomyśleć o wypłacie.

1

Zaraz się okaże że nas nie stać na tego młokosa przy tym agencie.

0

No właśnie tu mamy różnice zdań - Ty twierdzisz że to kwestia zrozumienia z drużyną a ja że umiejętności własnych :)

0

Nawet w tym meczu - Suarez dochodził do sytuacji uciekał od rywala a Boateng krył obrońców.

0

Z całym szacunkiem - różnica między Suarezem a Boatengiem to coś jak porównanie "malucha" z Mercedesem. Suarez (po raz kolejny) zagrał słabo ale i tak jest to przepaść.

0

Ni mnie grzeje ni ziębi co ma zamiar PSG zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?