artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona ma najlepszego zawodnika świata a nawet w finale LM nie gra. W Argentynie rozumiem że dookoła nie ten poziom ale w Barcelonie ...
0
@barcelonaLM Mecz może i przepadnie ale pucharek pozostanie.
2
Jesli mający 20 lat zawodnik się nie przebił do pierwszej drużyny to radzę mu szukać innego klubu - bo albo jest za słaby albo co by nie zrobił składu nie poliże.
10
Jeszcze tego oszołoma brakuje...
0
I dodatkowo wszystko na barki Messiego - reszta stoi i patrzy co zrobi Messi lub jak podać do Messiego by znów być zwolnionym z odpowiedzialności.
3
On z dobrego grajka potrafi zrobić przeciętnego - to też wyjątkowa umiejętność.
2
Jeśli trener jest taki dobry to chyba trzeba wymienić z pół składu żeby wróciła pasja gry. Zapowiada się ciekawe okienko?
4
Trzeba mieć sporo umiejętności i jeszcze więcej szczęścia by zdobyć zaufanie naszego trenera. Malcolm nie grał najgorzej i ciekawy jestem jak by wyglądał po tylu szansach jak np swego czasu miał Gomes.
1
40 mln za 31 letniego zawodnika to niezła kasa. MU z tego co pamiętam jednak bez gry w LM i to może być problem dla Ivana.
0
Każdy jest nieco inny - jednemu głowa się zagotuje i go przerośnie a drugi sobie z tym poradzi - czy to wychowanek czy nie. I tak samo jest z młodym jak i starym - nie każdy w każdym miejscu sobie poradzi.
0
Szef robi z Barcy galactico II... co okno to 100 pęka na zawodnika. I nie byłby to może duży problem gdyby potrafił sprzedawać jak kupuje.
0
tak ma pecha - łapie kontuzje. Co w sumie nie powinno dziwić bo jednym ze skuteczniejszych sposobów na jego zatrzymanie jest wycięcie. Ale podtrzymuje zdanie że to może być przyszłość klubu - jeśli głowa wytrzyma.
1
Nie po to wydano grubą kasę na Dembele by był rezerwowym. Zresztą w formie to mocny zawodnik pierwszego składu.
0
Barca to więcej niż klub - i powinna w tej sytuacji pokazać że należy okazywać klubowi szacunek.
0
Pewnie że chciałbym by dołączył do Barcelony ale cieszy mnie też że klub potrafi się postawić agentom.
2
No to pewnie zobaczymy więcej młodych z perspektywą - dokładnie takich jak Prince.
3
Nie ma znaczenia kapitan, nie ma też co gadać o umiejętnościach bo te po prostu są. Zabrakło emocji - nie wiem jak wyglądają odprawy ale ciężko mi sobie wyobrazić flegmatycznego Valverde wywołującego cokolwiek poza chęcią pójścia spać. I dlatego Barca przespała półfinał.
0
Z jednej strony pytanie czy mógł zrobić więcej gdy wszystko leży?
Z drugiej strony to Messi - od kogo wymagać więcej?
1
Zastanawiam się jakby się Son z Tottenhamu u nas sprawdził.
1
Wague potrafi do siebie przekonać - Miranda nie. Nie każdy z Barcy B ma wpisane w życiorys sukces w pierwszym zespole. Więc niech pokaże na co go stać w innym klubie a Barca będzie go sobie monitorować.
1
Mecz nadal się sam nie wygra.
0
Chyba prezesina klubu poczuł się jak młody bóg i zaczyna perezesować.
0
Prawie jak PSG z MU.
0
Dembele też potrzebował czasu. Problem w tym że po nim widać było moc. A po Cou widać póki co jedynie rachunki do opłacenia.
1
No proszę... nawet w złości Ramos potrafi pomyśleć o wypłacie.
1
Zaraz się okaże że nas nie stać na tego młokosa przy tym agencie.
0
No właśnie tu mamy różnice zdań - Ty twierdzisz że to kwestia zrozumienia z drużyną a ja że umiejętności własnych :)
0
Nawet w tym meczu - Suarez dochodził do sytuacji uciekał od rywala a Boateng krył obrońców.
0
Z całym szacunkiem - różnica między Suarezem a Boatengiem to coś jak porównanie "malucha" z Mercedesem. Suarez (po raz kolejny) zagrał słabo ale i tak jest to przepaść.
0
Ni mnie grzeje ni ziębi co ma zamiar PSG zrobić.