0

Takiego Gomesa też oglądali i jakoś korzenia nie zapuścił. Jak widać mimo oglądania ryzyko nadal spore:) Więc może nie oglądać i same statystyki brać?:)

0

Nie oglądałem gry większości z naszych celów transferowych więc dla mnie Gołowin to takie samo ryzyko jak Arthur. Może wypali a może nie.

0

No to się dowiemy ile jest wart na poziomie La Liga

1

Zamiast Thiago bym Jamesa próbował wyciągnąć.

3

Mówimy o jednym z największych w historii piłki. Upraszczanie w stylu "gra słabo bo go kryją" można stosować do przeciętnych graczy ale on po prostu powinien robić różnicę. Tacy wygrywają mecze gdy nie idzie.

0

Zapewne sporo było w tym wszystkim winy trenera, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że Messi faktycznie nie był w stanie zrobić niczego, nie dawał żadnego impulsu. Gracz jego klasy, przez tak wielu uważany za najlepszego.

0

Ale co Ci da że Arthur czy Alena będzie siedział na ławce i miał te same minuty? Bo wolisz ich nazwiska na ławce zamiast Gomesa czy Denisa? Myślę, że nie o to i Tobie chodzi. Chyba, że Valverde da młodym więcej niż dawał w tym sezonie zmiennikom - i oby nie kosztowało go to potem zbyt wiele.

0

A może właśnie tu tkwi problem że grają za mało - Vidal grał nieźle ale ciężko utrzymać formę na ławce. Paco miał niezłe statystyki ale jak miał je poprawić siedząc na 4 literach, Denis miewał mecze słabiutkie ale miewał i przyzwoite - kilka spotkań z jego udziałem nie powinno znacząco osłabić zespołu klasy Barcy w spotkaniach La Ligi. Mam wierzyć że młodziki zagrają lepiej niż choćby ci 3 piłkarze? To się kupy nie trzyma. Jak ew. transfery się nie sprawdzą będzie można napisać że mamy 23 zawodników z czego 11 na wysokim poziomie i będzie dramat.

0

Odpowiedź jak do innych: wychowankowie byli dostępni w tym roku również - nagle umiejętności złapali?

0

Przewaga niestety nie przełożyła się na świeżość pod koniec sezonu. Valverde miał wybór - aż takiego szrotu na ławce nie było by nie wprowadzać ich po 1 czy 2. Pytanie co nagle miałoby się zmienić - wychowanków mamy lepszych niż zeszłoroczną ławkę? To czemu nie korzystał z nich w tym roku.

0

Skoro bał się wprowadzać rezerwowych to aż mi się wierzyć nie chce że tak chętnie zacznie stawiać na spadkowiczów.

1

Wąska kadra się już odbiła czkawką w tym sezonie. Naprawdę żadnych wniosków?

0

Z Paco jest niezły rezerwowy a i Abel Ruiz mógłby może zacząć zbierać minuty w nagrodę za dobrą prace i przedłużenie kontraktu. W końcu 17 lat ma i ponoć nieprzeciętny talent.

0

Zgrzały się mózgi chłopakom w różnych klubach. Thiago 70, rezerwowy Martial z MU 100 - patrząc na te newsy to promocje mieliśmy przy Dembele i Coutinho.

0

Jego czas w Barcelonie się skończył.

3

Nowy kontrakt i wtedy ew. wypożyczenie ale bez opcji wykupu.

10

No to nic tylko czekać na nowego Ronaldinho. Może to ten cały Arthur taki wypasiony się okaże.

0

Nie ma Griezmanna a już plotkują o Gołowinie. Coż...z nim to o tyle dobrze że gdyby nawet nie wypalił to rynek koszulkowy spory.

0

Sporo osób sądzi, że Barca ma potrzeby na innych pozycjach więc może nie będzie to taka wielka strata dla klubu. Oczywiście kwestia kogo innego ściągną.

0

Ciekawe czy on dużo słabszy od Langleta.

2

W sumie prezes hiszpańskiego klubu życzy zdobycia MŚ Argentynie. Dość osobliwe.

0

Ponoć ze Sportingu Lisbona odchodzi kilku zawodników m in William Carvalho. To może być niepowtarzalna okazja na tanie wzmocnienie.

16

50% nieobecności i nagle Ci się zmartwienie włączyło? W samą pore...

4

Boję się że przy rosnących pensjach piłkarzy niedługo będzie się walczyło o utrzymanie składu a nie jego wzmacnianie.

0

Wydawało mi się że wykup był jedynie uwarunkowany kwalifikacją do LM a nie jedynie opcją z której mogą skorzystać.

0

To ile warta ta umowa skoro nie jest respektowana?

0

Chyba po frytkach. Dostał naprawdę dobre pieniądze w AM i ciężko będzie mu to odpuścić - i tam będzie gwiazdą a nie jednym z wielu przy Messim.

0

Jeśli mają mu dać duży kontrakt to może nas po prostu nie będzie stać na ofertę odpowiednio atrakcyjną.

0

Szkoda i nie. Podobno niezły jest. Ale płacić tyle za dzieciaka i jeszcze tyle dzieciakowi...

0

Jest paru gości z Francji do wyciągnięcia - mam nadzieję że to nie jedyne kryterium bo będzie trzeba zwiększyć ilość etatów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?