artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Nie ma co marnować czasu. Niech trenuje z I zespołem i łapie pojedyncze minuty czy mecze. Inaczej możemy się nie doczekać na nowe gwiazdy pokroju Xaviego czy Iniesty.
8
A za rok sprzeda się do Chin z zyskiem.
0
Ciekawe jaki ew. mają pomysł na ściągniecie Pogby bez zapasów kasy. Gdyby mieli iść na wymianę to chyba tylko Dembele. Ale czy to by kogokolwiek zadowoliło.
4
To zwykła gra na lepszy kontrakt. Więcej dostanie po dłuższych negocjacjach.
0
Kolejność to trochę rzecz wtórna bo wystarczy wystawić ich za 3 mln za głowę i chętny się znajdzie - ale nie w tym rzecz. Nie wyobrażam sobie by Barca miała sprzedać Minę czy Rafinhę za 10 mln (choć to na szczęście chyba mało prawdopodobne)
1
Każdy kibic przyniesie jakiegoś LEDa i będzie.
7
Nie ma to jak skierować presję i oczekiwania na zespół który wydaje pieniądze od roku gdy samemu kasę wylewa się od kilku lat. Ale Mou niczego przecież nie musi bo zawsze znajdzie się ktoś winny.
0
słownik : sarkazm
3
Ale pewnie nie ma DNA Barcy więc trzeba go sprzedać.
0
Ciężko to wszystko idzie. Ciekawe ile się uda Barcelonie faktycznie wykonać z planów. I w sumie jakoś nie palę się do większości opisywanych ew. zasileń Barcy.
0
Ciekawe ile to % rocznej pensji Messiego.
2
Nie ma chyba takiego który by uznał że Messi nie jest geniuszem piłki. Ale w tym sezonie nie zasłużył na zwycięstwo. Może sobie strzelać i 50 bramek w lidze ale nie dał rady przeskoczyć Romy w najważniejszym momencie. Nie Bayernu, nie Realu czy MCity - Romy.
0
Może i chcieli dać 15 mln ale wtedy była konkurencja. Zaraz się dowiemy że sprzedano go za 5 mln.
22
Pele Maradona Tomaszewski... gotowe rozwiązania problemów nie tylko piłkarskich od ręki.
0
Zauważyłeś wielu chętnych do opuszczenia PSG? Tam dostają kasę większą niż zasługują i żaden nie chce puścić dojnej krowy.
1
Rabiot to pewnie kolejna zagrywka agenta by podnieść zarobki. Tam chce 600 tys to ile byłby gotów brać w Barcelonie? Poza tym nam potrzeba właśnie kogoś w środku a nie kolejnego ofensywnego zawodnika - bo trzeba biegać za Messiego.
0
Jest zapas kasy na transfery i pensje po jego odejściu - jeśli mądrze pohandlują to mogą zyskać w okresie powiedzmy 2 lat. Czy od razu w przyszłym roku - ciężko ocenić.
22
Luksus posiadania kilku dobrych obrońców powinien być nieco mocniej doceniany w klubie. Pique nie młodnieje a skoro 9 na 10 zawodników nie potrafi od razu grać w Barcelonie to wypożyczenie nie ma najmniejszego sensu. Mina pokazał charakter, umiejętności ma skoro został zakupiony - teraz wystarczy go dostroić.
1
W sumie ciężko sobie wyobrazić lepszy scenariusz dla obu stron. Żeby tylko udało się znaleźć kogoś kto będzie równie pożyteczny dla klubu.
0
Nie oglądam za bardzo ligi francuskiej - ale on gra a Dembele w barcie siedzi, w reprezentacji siedzi... nie może tak marnować czasu
0
Być może ale zauważ że Dembele najwięcej zyskuje również przy wolnych przestrzeniach. I póki co to on grzeje ławę na mundialu.
0
Kluczowe podania i bramki to wg Ciebie wszystko co w meczu najważniejsze. coż...
0
a inni ludzie może muszą również zrozumieć że jeden zawodnik może mieć większy talent niż drugi.
0
Zagrał KOLEJNY świetny mecz na MŚ.
0
Póki co wygląda że nie na tego młodego francuza postawiliśmy co trzeba.
3
Gdyby Mina kosztował ich z 50 mln to by miał ze dwa lata na potwierdzenie umiejętności - ale że kupiony tanio to łatwo sprzedać.
19
Powinni chcieć 100 mln + Messiego za Savicia. Szaleć to szaleć.
0
Gość ma spore ograniczenia ale ma też dar. 50 mln to jednak wg mnie byłaby godna oferta - i niech sobie zarobi więcej.
1
Słyszałem że miało być 20 - pomyślałem że ujdzie. Później spadło do 15 a teraz 12. Poczekajmy tydzień okaże się że pójdzie za 5.
0
Mam nadzieję że to jedynie plotek transferowy.