23

Nie ma co marnować czasu. Niech trenuje z I zespołem i łapie pojedyncze minuty czy mecze. Inaczej możemy się nie doczekać na nowe gwiazdy pokroju Xaviego czy Iniesty.

8

A za rok sprzeda się do Chin z zyskiem.

0

Ciekawe jaki ew. mają pomysł na ściągniecie Pogby bez zapasów kasy. Gdyby mieli iść na wymianę to chyba tylko Dembele. Ale czy to by kogokolwiek zadowoliło.

4

To zwykła gra na lepszy kontrakt. Więcej dostanie po dłuższych negocjacjach.

0

Kolejność to trochę rzecz wtórna bo wystarczy wystawić ich za 3 mln za głowę i chętny się znajdzie - ale nie w tym rzecz. Nie wyobrażam sobie by Barca miała sprzedać Minę czy Rafinhę za 10 mln (choć to na szczęście chyba mało prawdopodobne)

1

Każdy kibic przyniesie jakiegoś LEDa i będzie.

7

Nie ma to jak skierować presję i oczekiwania na zespół który wydaje pieniądze od roku gdy samemu kasę wylewa się od kilku lat. Ale Mou niczego przecież nie musi bo zawsze znajdzie się ktoś winny.

0

słownik : sarkazm

3

Ale pewnie nie ma DNA Barcy więc trzeba go sprzedać.

0

Ciężko to wszystko idzie. Ciekawe ile się uda Barcelonie faktycznie wykonać z planów. I w sumie jakoś nie palę się do większości opisywanych ew. zasileń Barcy.

0

Ciekawe ile to % rocznej pensji Messiego.

2

Nie ma chyba takiego który by uznał że Messi nie jest geniuszem piłki. Ale w tym sezonie nie zasłużył na zwycięstwo. Może sobie strzelać i 50 bramek w lidze ale nie dał rady przeskoczyć Romy w najważniejszym momencie. Nie Bayernu, nie Realu czy MCity - Romy.

0

Może i chcieli dać 15 mln ale wtedy była konkurencja. Zaraz się dowiemy że sprzedano go za 5 mln.

22

Pele Maradona Tomaszewski... gotowe rozwiązania problemów nie tylko piłkarskich od ręki.

0

Zauważyłeś wielu chętnych do opuszczenia PSG? Tam dostają kasę większą niż zasługują i żaden nie chce puścić dojnej krowy.

1

Rabiot to pewnie kolejna zagrywka agenta by podnieść zarobki. Tam chce 600 tys to ile byłby gotów brać w Barcelonie? Poza tym nam potrzeba właśnie kogoś w środku a nie kolejnego ofensywnego zawodnika - bo trzeba biegać za Messiego.

0

Jest zapas kasy na transfery i pensje po jego odejściu - jeśli mądrze pohandlują to mogą zyskać w okresie powiedzmy 2 lat. Czy od razu w przyszłym roku - ciężko ocenić.

22

Luksus posiadania kilku dobrych obrońców powinien być nieco mocniej doceniany w klubie. Pique nie młodnieje a skoro 9 na 10 zawodników nie potrafi od razu grać w Barcelonie to wypożyczenie nie ma najmniejszego sensu. Mina pokazał charakter, umiejętności ma skoro został zakupiony - teraz wystarczy go dostroić.

1

W sumie ciężko sobie wyobrazić lepszy scenariusz dla obu stron. Żeby tylko udało się znaleźć kogoś kto będzie równie pożyteczny dla klubu.

0

Nie oglądam za bardzo ligi francuskiej - ale on gra a Dembele w barcie siedzi, w reprezentacji siedzi... nie może tak marnować czasu

0

Być może ale zauważ że Dembele najwięcej zyskuje również przy wolnych przestrzeniach. I póki co to on grzeje ławę na mundialu.

0

Kluczowe podania i bramki to wg Ciebie wszystko co w meczu najważniejsze. coż...

0

a inni ludzie może muszą również zrozumieć że jeden zawodnik może mieć większy talent niż drugi.

0

Zagrał KOLEJNY świetny mecz na MŚ.

0

Póki co wygląda że nie na tego młodego francuza postawiliśmy co trzeba.

3

Gdyby Mina kosztował ich z 50 mln to by miał ze dwa lata na potwierdzenie umiejętności - ale że kupiony tanio to łatwo sprzedać.

19

Powinni chcieć 100 mln + Messiego za Savicia. Szaleć to szaleć.

0

Gość ma spore ograniczenia ale ma też dar. 50 mln to jednak wg mnie byłaby godna oferta - i niech sobie zarobi więcej.

1

Słyszałem że miało być 20 - pomyślałem że ujdzie. Później spadło do 15 a teraz 12. Poczekajmy tydzień okaże się że pójdzie za 5.

0

Mam nadzieję że to jedynie plotek transferowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?