artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Nie wiem ile jest prawdziwych potencjalnych gwiazd w Barcy B. To zapewne nie jest łatwa ocena. Ale o nim słyszało się całkiem sporo. Wydobycie z nich 1 perły może być warte takich pieniędzy.
1
@MarioVeB! a do Ciebie nie dociera ze w świecie NIKT nie zarabia tyle co Messi? Tyle kosztuje posiadanie najlepszych. A jeśli po pół roku zostałby włączony do pierwszego składu to ile byłoby to warte?
3
Jesli ten zawodnik jest tak dobry jak o nim mówią to decyzja by pozwolić mu odejść jest głupotą. 2 mln pensji przy obecnych cenach transferów i zarobkach gwiazd to pestka. Wystarczy spojrzeć na Felixa czy nasze cele z Ajaxu. Nawet jeśli inni zawodnicy w Barcelonie B zarabiają dużo mniej - może po prostu jest ku temu powód.
2
Może za Mbappe bym się zastanawiał nad takim zestawem ale za Neymara? Gościa bez wątpienia wybitnego, ale on już nie jest wart nawet 200 mln.W Barcie był gwiazdą - w PSG jest niespełniona nadzieją na sukces.
0
Wypożyczmy jednego z najlepszych młodych skrzydłowych świata i za rok go sprzedajmy za grosze. Kupmy 28-30 latków których wartość za chwilę będzie lecieć na łeb na szyję. Prezes tak bardzo pragnie ogrzać się w glorii wygranego LM że postawi wszystko na głowie.
0
@Pz Po pierwsze nie wiem co Cię bawi skoro nie rozumiesz o czym było pisane. Po drugie w Barcelonie ma zarabiać mniej. I po trzecie PSG nie może póki co dać mu cienia szansy na miano najlepszego zawodnika globu. W Barcelonie był tego bardzo blisko, ale wiadomo kto rzucał na niego cień.
0
@barteq Umtiti mógł zajść za skórę negocjacjami ostatniego kontraktu i po przybyciu Langleta może nie być "nie na sprzedaż". I wtedy sytuacja może zaistnieć.
0
Ciekawa opcja gdyby Umtiti miał odejść a De Ligt wybrał inny klub.
1
@Mroziu no cóż - jeden z nas będzie zadowolony na początku sezonu
1
@Mroziu mam nadzieję że nie będę miał tego problemu
1
@Mroziu
1. nie każdy zasługuje na szansę - zbierasz co zasiejesz
2. Bartek zachowuje się jak chłop który dorwał się do wygranej lotto - więc zobaczymy czy wytrzyma.
3. oczywiście ze odskocznia - sam podałeś jeden z powodów
4. Suarez to zupełnie inny charakter - coś jakbyś próbował porównać baletnicę z pitbullem
5. taa... póki co nie mamy takich zbyt wielu ale np Dembele ogarnia się już drugi rok - choć przyznaje że akurat do tego chłopaka mam słabość - może dlatego że on ma potencjał by być kimś na poziomie Neymara.
1
@Pz jasne.. a świstak...
4
5 powodów dla których nie warto sprowadzać Neymara:
1. opuszczenie Barcelony dla pieniędzy PSG
2. potężne obciążenie dla budżetu
3.Barcelona odskocznią finansową - uważam, że chodzi tylko i wyłącznie o promocję Neymara kosztem kogokolwiek. Barcelona to większy rynek pod każdym względem
4.coraz większa ilość kontuzji
5.zachowanie pozaboiskowe niegodne Barcelony oraz coraz bardziej negatywny wizerunek - biorąc pod uwagę ilość spraw w które jest zamieszany można założyć, że przynajmniej cześć z nich to prawda
0
@artur_26 szroty miało być
12
faktycznie superoferta: 130 mln i dwa szorty do wyboru których RM próbuje się pozbyć za wszelką cenę.
1
@Pamel Zgadza się - ale np. taki Sane spełniałby wszystkie warunki.
0
Skoro PSG jest gotowe go sprzedać to Barca powinna się nie dwa a trzy razy zastanowić przed kupnem. Ten facet od pewnego czasu co rusz jest na okładkach ale nie z powodu osiągnięć na boisku.
0
Ciekawe czy wobec chęci odmłodzenia zespołu odpuszczone zostaną transfery zawodników w wieku 28 lat i więcej. Z drugiej strony zastępując zawodnika lat 30 takim co ma 28 to też jakieś odmłodzenie...
0
Może się z kolesiami z Barcy spotkać w dni wolne. Neymar woli się bawić niż poważnie traktować piłkę. Niech ten styl dalej mu PSG sponsoruje.
0
@pawelfcb22 podatek jak podatek - płacisz ile wynosi stawka. Nad czym chcesz debatowac? On ma jakieś przywileje bo lepiej piłkę potrafi kopnąć?
0
Co nie zrobi to się smrodek za nim ciągnie.
0
@piotr szelest wyrażenie które pozwala na wywalenie dowolnej ilości kasy na zawodnika niezależnie od innych czynników.
0
ja chyba mam problem ze zrozumieniem tego tekstu... wymiana Cillessena za kogoś tam i bez dopłaty ze strony Valencii?
2
I niedługo trener pożegna się z klubem za podważanie decyzji.
15
nic nie potrzebuje nic mu nie przeszkadza - byle trwać.
2
Byle nie Neymar - ten facet to obecnie ryzyko kontuzji gorsze niż Dembele a i kilka lat starszy. Jego zachowania również chluby klubowi by nie przynosiły.
0
Ernesto woli grać wąskim doświadczonym składem. Wyciągnie znów jakieś niespodzianki typu Prince i pod koniec sezonu znów "niespodzianka".
0
Naprawdę nie da się rozłożyć minut? Pomoc: Rakieta, Vidal, Busi, Alena, Arthur - nie liczę Cou który teoretycznie mógłby grać w pomocy czy młodego Puiga. Bramkarz: Marc zagrał za wiele spotkań? Jasper zasłużył na kilka spotkań więcej. Obrona w środku: Pique, Umtiti, Langlet, Todibo, Murillo, Szkiełko - znów problem? Zresztą Szkiełko grywał na lewej więc mógł zebrać kilka minut zamiast Alby.
Ilu jeszcze trzeba mu sprowadzić i za ile by nie miał wymówki?
0
@AxelF żeś się wysilił - prawdziwy myśliciel
0
@Yanek Właśnie - problemy są i to nie od dziś. Podobnie jak z końcem kadencji Pepa gdy zespół grał w poprzek a sporo osób mówiło że Barca nadal gra najlepszą piłkę i ma najlepszego trenera. Problem w tym, że od komplementów szafa z trofeami nie puchnie. Jedynie ego może szefa klubu który coraz bardziej przypomina mi galaktycznego Pereza.