artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@wibra No i dobra niech idzie do Realu. Kontuzje, wiek, problemy z prawem co rusz - niech tam psuje krew i pobiera miliony.
0
Nie dość że ryzyko to jeszcze zaślepiony u steru.
0
@marcinnikt to zależy ile miałby kontuzji i ile zgarniałby z klubowej kasy RM. Mógłby okazać się prawdziwym koniem trojańskim - coś jak Bale.
0
@turek99 ale rozumiem że foottroll to jakieś pozytywne określenie dotyczące kogoś kto ma inną opinię niż Ty?
0
Ney jakoś świata piłki w PSG nie zawojował a oni chcą Cou Semedo i kasę - no mają w tych głowach siano...
0
@Wuuden A może bardziej prawdopodobne jednak jest, że dzisiejsza medycyna nie daje mu zbyt wiele opcji udawania kontuzji? I że bardziej prawdopodobne jest, że ukrywają (jako PSG) więcej przed ew. chętnym na zakup?
0
@Suzu Ja uważam, że facet ma spore szansę by już nie wdrapać się na szczyt. A jeszcze może okazać się chodzącą kontuzją. Niech zasysa zasoby PSG.
0
@BarcaSupporter U nas umiejętności dość. Ale nie wiem czy korzystać z nich się potrafi.
8
To może nie ta półka jeszcze ale strasznie mi się ten Puig podoba - jest naprawdę nieszablonowy i potrafi dać iskrę w meczu. Oby dostawał więcej czasu.
15
@QuentinTarantino Hmm dobrze wydane 60 mln raczej nie nakryje dobrze straconych 200 czy 300.
6
O ile pamiętam to piłkarscy emeryci obierali kierunki nieco bardziej egzotyczne niż Barcelona.
18
@wiksxd W pierwszej chwili to samo pomyślałem. Ale w może lepiej by Inaki grał gdzieś mecz za meczem zamiast siedzieć na ławie w wieku 20 lat - nie sądzę by Marc miał oddawać wiele spotkań drugiemu bramkarzowi.
0
@PanRol Kwestia Raioli to zupełnie osobny temat:) Ale coś musiało go przekonać.
0
@aras17_VeB Może tak może nie - nie wiem ile miałby zarabiać tu ile tam. Nie wiem jaki plan na jego rozwój miała Barca co przekazało mu PSG itd. Sporo niewiadomych a fakt pozostaje jeden - kolejny odchodzi.
0
Trochę niepokojące jest że kolejny grajek określany mianem perły La Masii odchodzi. I zastanawiam się czy to tylko kasa ma znaczenia czy od środka widać coś więcej.
0
a za plecami młodego super agent super doradca Raiola.
1
@KoSax7 Może tak. Ale wydaje mi się że skoro to sponsor klubu to kontrakt zawodnika zawiera odpowiednie klauzule. W końcu to konkretne pieniądze również dla klubu.
0
Za dużo w dupach mają co będą szanować darmowe auta.
4
Widziałem go przed przygodą w Eibar - nie dawał rady na obronie. W Eibarze raczej tej umiejętności nie rozwijał.
0
@AxelF Nie wiem gdzie tu widzisz dowcip. Może czegoś nie zrozumiałeś.
0
@AxelF A Messi jest wart pieniędzy jakie co miesiąc pobiera z kasy klubu? Może Kubo też jest ich wart.
6
Widać tylko jak piłkarze robią z klubami co chcą. Żadnego szacunku.
0
@AxelF Odszedł tam gdzie go chcieli. Tutaj Barca miała wszystkie karty w ręku.
1
@Gosciuu Niekoniecznie. To może być sukces ale tak samo może być katastrofa. To już nie jest uśmiechnięty chłopiec, którego za sztuczki na boisku kochali i ci najmłodsi i ci starsi. Teraz to dojrzały facet, wokół którego roztacza się aura smrodku mniejszego lub większego kalibru. Jeśli to nie przycichnie a jednocześnie nie zacznie znów czarować - może być właśnie strzałem w stopę.
0
Przejrzałem plan Bartka. On chce sprzedać wszystkich młodych, perspektywicznych, sprowadzić takich, jakich lubi EV czyli przed 30 i za grubą kasę, a w niedługiej perspektywie postawimy na wychowanków bo nie będzie za co kupować zawodników i z czego im płacić.
1
Takimi artykułami się popularności nie zdobywa - atak na ikonę klubu, atak na zarząd, atak na flagowe transfery. Kto ma się zastanowić to się zastanowi, kto ma z góry założyć że to bzdury - też to zrobi.
0
@Shado Bo nie są. Czy zarabiasz 10 mln czy 12 mln za rok - różnica, która idzie przeboleć :)
0
Jestem przekonany, że mógł dostać większą kasę w innym klubie. W sumie to chyba tylko się cieszyć i mieć nadzieję, że dalej będzie robił postępy.
3
Ten Martinez ciekawy zawodnik . W Interze daje radę w reprezentacji też coś ustrzeli... Ciekawe czy nasi mu się przyglądali.
0
@Tasde Nie wiem ile jest prawdziwych potencjalnych gwiazd w Barcy B. To zapewne nie jest łatwa ocena. Ale o nim słyszało się całkiem sporo. Wydobycie z nich 1 perły może być warte takich pieniędzy.