artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
coś jak Kosmiczny Mecz - nasz trener chyba zabrał chłopakom talent.
0
@messi564 Być może w Barcie B jest więcej graczy którzy mogliby dać coś klubowi ale ktoś musiałby mieć odwagę dać im szansę a nie tylko wypożyczenia i trzecia liga. Xaviego czy Iniesty też byśmy nie mieli gdyby ktoś nie miał odwagi ich wprowadzić.
1
Zespół wygląda na wypalony i udaje mu się co, mniej więcej, 4 mecz. Kupno nawet kogoś klasy Neymara może niewiele zmienić.
2
Najgorsze jest to że zespół wygląda jakby grał za karę.
1
Patrzę na tego Kubo i aż nie chce się wierzyć że tak po prostu dali mu odejść.
1
Z jednej strony mu się nie dziwię - mieć świadomość potencjału swojego i drużyny oraz (prawdopodobnie) przekonanie, że marnuje się jego najlepsze lata gry w piłkę.
2
Problemy finansowe, wymiany młodych z perspektywami z niskimi zarobkami na starych bez perspektyw z wyższymi i kolejne transfery za minimum 100 mln na horyzoncie. Jeśli ktoś to rozumie...
1
Barca nie ma złych zawodników - jedynie nie potrafi z nich korzystać.
4
Barca ma najlepszego zawodnika świata w składzie i przez ostatnie lata robi wiele by zmarnować taką przewagę nad innymi zespołami.
0
Tu nie chodzi o styl wg mnie. Odnoszę wrażenie że w klubie zapanowała jakaś niezrównoważona chęć wydawania kasy - coś podobnego widziałem kilka lat wstecz w RM i ówczesnym Galacticos. Mało ważne czy pasuje - gwiazda za 100 musi zadziałać.
3
Skład wart pewnie z 5 razy tyle co Celta, zarobki pewnie z 10 razy tyle co w Celcie ale wina sędziów..
2
Cieżko wierzyć by Barca miała coś w tym sezonie ugrać. Ile można jechać na nadziei że inni przegrają bo nasza gra nie idzie w parze z kasą jaką się wydaje na tych graczy - i trenera.
0
Cena Pjanica zacznie dopiero spadać - Messiego spada już od pewnego czasu.
0
@Tomo1989
Za słabego nie dawaliby więcej niż za tego niby lepszego - jeśli już mamy rozmawiać o logice.
3
maja młodego z niską pensją to wymieniają na starego z wyższą - nic tylko wyrywać włosy...
0
60 baniek za 30-latka - tylko by księgowo się zgadzało. Oto powód do dumy.
1
Arthur może nie do końca spełnia oczekiwania - ale z drugiej strony mamy przyzwoitego pomocnika który będzie grał gdy nie będzie Rakiticia, Vidala czy Sergio B. Facet nie zarabia kokosów a zapewnia utrzymanie poziomu.
Jakakolwiek wymiana na Pjanica byłaby w najlepszym wypadku korzyścią krótkotrwała a większe prawdopodobieństwo że zostałaby kolejnym niewypałem.
0
Młody perspektywiczny pogra w Barcie B potem się zobaczy.
2
Kolejny królik z kapelusza - talent o którym nikt nie słyszał. Jak każdego innego pod parasol i trzymać w Barca B do emerytury.
2
Dobra wiadomość. Nie będzie trzeba kupować kogoś za rok lub dwa.
0
@monsterrize skaut nie podejmuje decyzji kogo kupić. Nie ich wina że do koryta dorwał się drugi Perez który pragnie Galacticos.
0
Zwolnili połowę skautów - ludzi z wiedzą doświadczeniem i rozeznaniem poszczególnych rynków. Bardzo chciałbym wiedzieć jakie oszczędności na tym ma Barca i czy takie ruchy mają ratować finanse klubu.
4
O tym jakie to motory i jakie paliwo do nich zalali niedługo się przekonamy.
1
jeszcze z 5 lat i będzie gotowy na pierwszy skład. Tzn by z nim trenować broń boże grać bo to dopiero po kolejnych 5 latach.
0
Pjanic BYŁ dobry a nawet bardzo dobry. Obecnie grzeje ławę w Juve jest wart 50 mln a za rok lub jeszcze w tym roku będzie wart pewnie ze 30 i co roku będzie to mniej. Czarowanie rzeczywistości.
0
@Kwiatek67 Po pierwsze: Dembele gdyby nie kontuzje byłby prawdopodobnie poteżna siła napędową - nikt nie wie ile "zasług" w tych kontuzjach samej Barcy. Sam jednak pomysł na transfer był wg mnie znakomity.
Po drugie: BVB dostało ładna kasę za Dembele wiec widać że potrafią negocjować.
Po trzecie: pewnie nie zrozumiałeś - chodziło mi o ściągnięcie ludzi z BVB do Barcy byśmy nie zostali ograni przez Juve.
0
Jesli Juve negocjuje z Barcą to już się boję... Niech ściągną ludzi z BVB to może jakoś na tym wyjdziemy.
0
Jasne... mieć Neymara i Messiego i pewnie same zaczną się puchary wygrywać i staniesz się drugim Guardiolą panie trenerze. Ale obawiam się że to tylko sen.
0
ot i motywacja... kasa się zgadza nawet grać nie muszę.
0
Gość, który jeszcze przez kilka lat pewnie byłby warty przynajmniej z 50 mln (przy zachowaniu stawek) wymieniony za dwóch rezerwowych z Juve - w tym podstarzałego rozgrywającego. Czyżby kolejny hit transferowy klubu?