0

Ciekaw jestem zapisów tej klauzuli która to pozwalała na odejście Messiemu darmo i czy Messi ma podstawy by interpretować, że skoro sezon trwał dłużej to i data z automatu się wydłużyła.

2

Pisałem już że Bart będzie trwał i tak też będzie. Rozpocznie się pokazywanie że Messi jest zły, że Messi odchodzi z klubu - wszystko by odwrócić uwagę od przyczyny tego wszystkiego co złe wokół klubu.

1

oto jak można skrytykować działania klubu bez wypowiedzenia słowa krytyki.

2

To by dopiero był dowód na doskonałe zarządzanie klubem - wywalone pareset milionów euro na nieudane transfery i wisienka na torcie czyli odchodzący darmo Messi.

7

Nie przesadzajmy że odejście Vidala Suareza Rakiticia i Umtitiego to rewolucja. Jeszcze pozostaje kwestia czy ktoś ich kupi bo pewnie ich zarobki zamykają wiele drzwi.

0

Luis mógłby zostać jako zmiennik ale nie sądzę by klub było stać na rezerwowego z taką pensją (ponoć ponad 20 mln euro).

0

Mam nadzieję że jeśli znów będzie przeprowadzony zaciąg holenderski to lepszy niż ten zaczynający się w 97.

0

Fati ponoć przeszedł do stajni Mendesa. Będą podwyżki.

4

Jest nadzieja że wbrew wszystkiemu to może wypalić. RK najwyraźniej dobrze się czuje w sytuacjach gdy wszystko się wali więc może jest to dobry moment by go zatrudnić. Ponoć potrafi wydobywać z graczy coś więcej - naprawdę chciałbym by tu mu się to udało.

0

Na wietrzenie szatni trzeba mieć kasę której nie ma, a sprzedaż nie jest mocno stroną klubu ostatnimi czasy. Dodatkowo trzeba mieć pomysł na nowych zawodników i tu należy pamiętać, że zabierze się do tego ten sam zespół ludzi który dokonywał znamienitych ostatnich transferów.

1

Było wiadomo że Bartomeu zostanie ten gość urodził się by trwać. Zostawi spaloną ziemię ale to dla niego nie ma znaczenia. Abidal również zostaje bo przecież mistrzem transferów jest.

7

I pomimo tego że każdy widzi że kolos się chwieje dziś znów można przeczytać że Barca jednak szykuje się na Neymara. Cesarz zostaje (łaskawie może zrobi wybory 2 miesiące przed końcem kadencji) i dalej będzie trwał finansowy bal.

0

Problem w tym że najlepszy piłkarz świata we wszystkich meczach które Barca przegrała ostatnimi laty w LM był... mało najlepszym piłkarzem świata.

31

"zna filozofia Johana Cruyffa" i "ma DNA Barcelony" - te wyrażenia pojawiają się odpowiednio przy każdej kandydaturze trenera i transferze zawodnika. Szkoda że niezbyt wiele to daje w późniejszym rozrachunku.

3

Chęci może są pytanie czy ktoś kogoś kupi w tych czasach czy nie utkniemy ze składem.

0

@messiandiniesta nie - to zaznaczam wg mojej opinii jedynie - umiejętność dopasowania zawodnika do systemy i odwrotnie. Nadal uważam że Dembele może stanowić o sile Barcy - podobnie jak Coutinho czy Griezmann - kwestia czy znajdzie się ktoś kto wydobędzie z nich to co mieli gdy się ich kupowało.

0

@messiandiniesta Popatrz na Bayern. Ci sami zawodnicy z nowym trenerem - teraz rozumiesz?

0

Tak naprawdę mało kto nie jest odpowiedzialny za ten stan. Najmniej może zawodnicy.

0

Jest myślę jeden pozytyw - terez nikt nie może udawać że jest dobrze gdy jest źle. Od dłuższego czasu coś nie grało ale tu jakieś trofeum wpadło tu coś się udało i jakoś to szło. Teraz namacalnie stanęło.

1

Tak wygląda efekt corocznych rozmów o podwyżkach i utopionego miliarda w transferach.

2

W sumie to po takim meczu to ciężko wskazać kogokolwiek kto powinien dalej w tym klubie grać (oraz zarządzać). Zmarnowano najlepsze lata Messiego.

0

Cieżko się to oglądało... różnica klas.

13

Cały czas słyszałem że w rezerwach nic ciekawego nie ma. Teraz okazuje się że jak trwoga finansowa dopadła to i wypływają nowe nazwiska i jednak są na tyle dobrzy by grać. Magia.

13

Najgorsze jest to że trzeba zagrać z ekipa Lewego która będzie niebo lepsza niż Napoli.

0

Niby 3:1 a przypominać to zaczyna mecze z Liverpoolem. Dobrze że TO jest rewanż.

0

@kaamil1910 Jasne - dołączyłby do kolonii nietrafionych transferów za grubą kasę.

0

Dziwne... przecież wręcz wypchnęli go poza klub i zdziwieni że ktoś nie ma ochoty na ich gęby patrzeć.

7

Może po prostu Barca daje zbyt kasy swoim zawodnikom i ma zbyt wielu takich właśnie - nie dość że obciążają budżet to później stają się "niesprzedawalni" bo innych nie stać na pokrycie podobnych pensji.

0

O czymś trzeba pisać. Bzdura czy nie ilość słów się musi zgadzać.

4

Może nie wszystko jest winą zawodników - urazów jest w klubie mnóstwo (choć nie wiem czy ich ilość zwiększyła się w stosunku do wcześniejszych lat). Umtiti, Dembele, Arthur, Suarez - właściwie ciągle ktoś się z czegoś leczy. De Jong ponoć miał pretensje do klubowych lekarzy o swoją kontuzję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?