artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekaw jestem zapisów tej klauzuli która to pozwalała na odejście Messiemu darmo i czy Messi ma podstawy by interpretować, że skoro sezon trwał dłużej to i data z automatu się wydłużyła.
2
Pisałem już że Bart będzie trwał i tak też będzie. Rozpocznie się pokazywanie że Messi jest zły, że Messi odchodzi z klubu - wszystko by odwrócić uwagę od przyczyny tego wszystkiego co złe wokół klubu.
1
oto jak można skrytykować działania klubu bez wypowiedzenia słowa krytyki.
2
To by dopiero był dowód na doskonałe zarządzanie klubem - wywalone pareset milionów euro na nieudane transfery i wisienka na torcie czyli odchodzący darmo Messi.
7
Nie przesadzajmy że odejście Vidala Suareza Rakiticia i Umtitiego to rewolucja. Jeszcze pozostaje kwestia czy ktoś ich kupi bo pewnie ich zarobki zamykają wiele drzwi.
0
Luis mógłby zostać jako zmiennik ale nie sądzę by klub było stać na rezerwowego z taką pensją (ponoć ponad 20 mln euro).
0
Mam nadzieję że jeśli znów będzie przeprowadzony zaciąg holenderski to lepszy niż ten zaczynający się w 97.
0
Fati ponoć przeszedł do stajni Mendesa. Będą podwyżki.
4
Jest nadzieja że wbrew wszystkiemu to może wypalić. RK najwyraźniej dobrze się czuje w sytuacjach gdy wszystko się wali więc może jest to dobry moment by go zatrudnić. Ponoć potrafi wydobywać z graczy coś więcej - naprawdę chciałbym by tu mu się to udało.
0
Na wietrzenie szatni trzeba mieć kasę której nie ma, a sprzedaż nie jest mocno stroną klubu ostatnimi czasy. Dodatkowo trzeba mieć pomysł na nowych zawodników i tu należy pamiętać, że zabierze się do tego ten sam zespół ludzi który dokonywał znamienitych ostatnich transferów.
1
Było wiadomo że Bartomeu zostanie ten gość urodził się by trwać. Zostawi spaloną ziemię ale to dla niego nie ma znaczenia. Abidal również zostaje bo przecież mistrzem transferów jest.
7
I pomimo tego że każdy widzi że kolos się chwieje dziś znów można przeczytać że Barca jednak szykuje się na Neymara. Cesarz zostaje (łaskawie może zrobi wybory 2 miesiące przed końcem kadencji) i dalej będzie trwał finansowy bal.
0
Problem w tym że najlepszy piłkarz świata we wszystkich meczach które Barca przegrała ostatnimi laty w LM był... mało najlepszym piłkarzem świata.
31
"zna filozofia Johana Cruyffa" i "ma DNA Barcelony" - te wyrażenia pojawiają się odpowiednio przy każdej kandydaturze trenera i transferze zawodnika. Szkoda że niezbyt wiele to daje w późniejszym rozrachunku.
3
Chęci może są pytanie czy ktoś kogoś kupi w tych czasach czy nie utkniemy ze składem.
0
@messiandiniesta nie - to zaznaczam wg mojej opinii jedynie - umiejętność dopasowania zawodnika do systemy i odwrotnie. Nadal uważam że Dembele może stanowić o sile Barcy - podobnie jak Coutinho czy Griezmann - kwestia czy znajdzie się ktoś kto wydobędzie z nich to co mieli gdy się ich kupowało.
0
@messiandiniesta Popatrz na Bayern. Ci sami zawodnicy z nowym trenerem - teraz rozumiesz?
0
Tak naprawdę mało kto nie jest odpowiedzialny za ten stan. Najmniej może zawodnicy.
0
Jest myślę jeden pozytyw - terez nikt nie może udawać że jest dobrze gdy jest źle. Od dłuższego czasu coś nie grało ale tu jakieś trofeum wpadło tu coś się udało i jakoś to szło. Teraz namacalnie stanęło.
1
Tak wygląda efekt corocznych rozmów o podwyżkach i utopionego miliarda w transferach.
2
W sumie to po takim meczu to ciężko wskazać kogokolwiek kto powinien dalej w tym klubie grać (oraz zarządzać). Zmarnowano najlepsze lata Messiego.
0
Cieżko się to oglądało... różnica klas.
13
Cały czas słyszałem że w rezerwach nic ciekawego nie ma. Teraz okazuje się że jak trwoga finansowa dopadła to i wypływają nowe nazwiska i jednak są na tyle dobrzy by grać. Magia.
13
Najgorsze jest to że trzeba zagrać z ekipa Lewego która będzie niebo lepsza niż Napoli.
0
Niby 3:1 a przypominać to zaczyna mecze z Liverpoolem. Dobrze że TO jest rewanż.
0
@kaamil1910 Jasne - dołączyłby do kolonii nietrafionych transferów za grubą kasę.
0
Dziwne... przecież wręcz wypchnęli go poza klub i zdziwieni że ktoś nie ma ochoty na ich gęby patrzeć.
7
Może po prostu Barca daje zbyt kasy swoim zawodnikom i ma zbyt wielu takich właśnie - nie dość że obciążają budżet to później stają się "niesprzedawalni" bo innych nie stać na pokrycie podobnych pensji.
0
O czymś trzeba pisać. Bzdura czy nie ilość słów się musi zgadzać.
4
Może nie wszystko jest winą zawodników - urazów jest w klubie mnóstwo (choć nie wiem czy ich ilość zwiększyła się w stosunku do wcześniejszych lat). Umtiti, Dembele, Arthur, Suarez - właściwie ciągle ktoś się z czegoś leczy. De Jong ponoć miał pretensje do klubowych lekarzy o swoją kontuzję.