artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli wszystko to co widzimy od kilku lat gdzie z wielkich piłkarzy pozostały puste nazwiska. Kot się najadł.
8
Nie chce czy nie może - na dzień dzisiejszy bez niego zespół wydaje się po prostu lepszy.
0
Najgorsze: było odwrotnie niż być powinno - z przodu niewiele z tyłu aż za dużo.
7
Ciągle przymierzany do gry u nas Depay niekoniecznie musi się okazać większym wzmocnieniem.
0
@bobobob22 czasu mają dość. A jako wolni zawodnicy za których nie trzeba płacić zapewne dostaliby lepsze warunki niż w Barcie - a przynajmniej zbliżone. Tak samo jeśli chodzi o formę - sam zobacz ilu ludzie którzy się w kilku klubach nie sprawdziło ciągle dostaje nową szansę. Nazwisko + dobry klub w CV czynią cuda.
0
@bobobob22 Nie przypominam sobie bym pisał o bohaterstwie. Ale mogli iść w zaparte, rozwiązać kontrakty z powodu upadłości i na 100% szybko znaleźliby nowego pracodawcę.
13
i to pokazuje że jednak mają dobro klubu na uwadze
1
Najgorsze: A do tego trzeba sprzedawać by ratować klub przed kryzysem.
0
Zabrakło mi klasyka: musimy wyciągnąć wnioski.
0
"Atlético rozegrało dobry mecz". Na tym powinien zakończyć wypowiedź.
0
Wiem że jest boom na Fatiego ale mi osobiście zdecydowanie bardziej imponuje właśnie Pedri. Fati jest niczym skalpel - ale błysku, bezczelności widzę więcej właśnie w Pedrim. Póki co - znakomity transfer.
3
Może to właśnie jest problem z Messim - każdy mecz 90 min a to nie jest piłkarski młodzieniaszek. A 45 minut to już może pobrykać.
10
Jeśli od niego wymaga się więcej jako nowego zawodnika to większość "starszyzny" chyba należałoby wystawić na listę transferową.
1
Najgorsze jest to że w sumie kolejny mecz w którym nie widać jakiejś super zmiany na lepsze. Niby coś się dzieje ale się nie dzieje.
0
Ciężko po takim meczu wskazać najgorsze bo większość rzeczy złych to w sumie przypadki i niedokładności. I chyba to drugie jedynie może uwierać gdyż ewidentnie wiele razy brakowało jedynie kropki nad i. Niepokojące że to Messiemu często właśnie tej kroki brakowało. Może myślami jest gdzie indziej.
5
Najgorsze to chyba jest to że jedyny który mogłby nieco rozbujać drużynę czyli Dembele nie zaszczycił murawy a może nawet spróbują się go pozbyć.
0
"Ja przede wszystkim przyznaję się do swoich błędów, które, jeśli się pojawiły"
czyli w sumie przeproszę na wszelki wypadek by się nikt nie czepiał choć nie wiem tak naprawdę za co miałbym faktycznie przeprosić.
4
Teraz każdy klub może mieć swojego Bale'a. Nie zależy mu na grze a kasiora się zgadza. Możliwe że my też właśnie dostaliśmy swojego.
0
@Johnnie_Walker Problem w założeniach. Ten odejdzie tamten odejdzie. Jak widać chętnych na zawodników Barcy kilku się znajdzie - jeśli się ich odda darmo i jeszcze namówi by zrezygnowali z pensji. A to nie będzie proste.
0
Trzeba zatrudnić kogoś za Rakietę, kogoś kto pobieganie za piłką gdy Messi będzie czekał na podanie do przodu. I to pewnie ma załatwić Wijnaldum. Jedyny minus to wiek - kolejny piłkarz którego będzie trzeba zastąpić w ciągu 2-3 lat.
0
Niesamowite dla mnie jest to ze gość chce doić dwa kluby za prace w jednym.
0
No to mamy trzęsienie ziemi pełną gębą - Bartek zostaje Messi zostaje Busi, Gerard, Jordi zostają, odchodzi jedyny napastnik w miejsce którego nikogo nie kupimy - nie wiem czy poznam ten zespół w nowym sezonie.
13
Od początku mówił że dla zespołu będzie tyrał i tak było. Pewnie byłby w stanie wykręcać lepsze statystyki ale zespół był ponad wszystko. To był kawał dobrego transferu.
1
Ja tam bym się nie zdziwił gdyby zarząd CHCIAŁ odejścia Messiego ale za kasę, która zbilansuje budżet.
1
Gabriel miał być super napadziorem a jest co najwyżej przeciętny. Eric za rok jest wolnym zawodnikiem. B. Silva niby jest dobry ale czy jest decydujący? Nie jest. 34 mecze w lidze 6 goli 7 asyst w tym roku to wynik dość przeciętny. W LM 7 spotkań 1 asysta. W MC są zawodnicy lepsi od niego czyli jest tam zbędny.
Podsumowanie: MC oferuje przereklamowanego napastnika, obrońcę z końcem kontaktu i zbędnego skrzydłowego jakich wielu. Za Messiego.
1
MC niech odda Kevina doda ze 100 mln i myślę że taki deal by Barcy nie zabił.
0
@Seniorex Sam wysuwasz przypuszczenia ale z góry zakładasz że to ja się mylę.
3
To jest chore. Zawodnik może wymusić transfer bo nie będzie np trenował albo udawał kontuzje, podaje własną interpretację zapisów kontraktu i już się pakuje do wyjazdu, a jedynym prawem klubu jest założenie sprawy które może zakończyć się po kilku latach, a w międzyczasie traci kluczowego zawodnika i nie ma za co kupić zastępstwa.
0
Tak naprawdę to Messi wyświadcza obecnemu zarządowi przysługę bo nie musza już się zastanawiać co zrobić z nietykalną gwiazdą i legendą klubu która jednak nie młodnieje.
0
Proszę niech nasz zarząd nie negocjuje transferu Messiego bo koniec końców oddamy go do MC na wypożyczenie i pokryjemy w 80% jego pensję.