3

Nie czaje tej polityki transferowej klubu. Odnoszę wrażenie że kupuje się ludzi niesprawdzonych lub wbrew trenerowi. Ale jeszcze gorzej byłoby gdyby byli i sprawdzeni i za zgodą trenera - bo to oznaczałoby że zupełnie nie potrafią ocenić przydatności zawodników.

0

Ciekawe jakie statystyki miałby EV gdyby nie miał Messiego.

0

Wyobrazić sobie polski zespół grający jak równy z równy z Barca niczym dziś Slavia - bezcenne

6

niczym syberyjska zima - trwał będę - albo dostanę odszkodowanie

0

Znów z bólem się mecz oglądało.. ile jeszcze...

5

Złotych myśli rok 3.

2

Taniej będzie kupić Conte i pozwolić by wyciągnął z naszych graczy co dobre.

1

Cieszę się, że Marc powiedział że to co myśli. Towarzystwo wzajemnej adoracji pod przewodnictwem EV może po prostu nie służyć klubowi.

0

Co dwa, trzy mecze musza wyciągnąć wnioski - niezbyt lotne towarzystwo albo naprawdę galopująca skleroza.

1

Dobrze że to Slavia a nie Liverpool...

0

"aby remis" EV w najlepszym wydaniu.

0

Jeśli jest tak dobry że warto to jasne - ale jeśli to tylko robota po złości...

0

Saviola, Petit - znalazłoby się paru jeszcze do takiego zestawienia

0

Skoro to super talent to nie można dać 500 mln?

1

W sumie to patrząc na nazwiska tych, których ściągnął i gdzieś o nich słychać zastanawiam się czy ktoś jeszcze poza nim pracuje.

0

Ściągnięty w sumie chyba tylko dlatego że był w promocyjnej cenie gdyż od początku były wątpliwości czy znajdzie się dla niego miejsce by mógł pokazać swoją klasę. Ale co tam, kupmy napastnika i dajmy go na środek obrony, środkowego obrońce dajmy na skrzydłowego a pomocnika do ataku i niewątpliwie zaskoczymy wszystkich.

5

Jeśli Suarez za 1 bramkę i przeciętny mecz dostaje 7 to jakim cudem Marc za cudowną obronę strzału De Jonga i przyzwoity mecz dostaje 6?

1

Messiemu już się włączyło "i jak też muszę strzelić" i choćby 5 na 1 biegli to nie poda.

0

Ciekawe czy dziś Messi równie chętnie broniłby Valverde.

2

Proponuje wysłać mu słowa pocieszenia i gremialnie zaśpiewać "nic się nie stało".

4

@LuisSalvano Śmieszne jest twierdzenie że nie ma w tym jego winy.

1

Moussa Wagué miał być zmiennikiem Semedo i już po frytkach?

3

@derlysy1979 Od kilku lat wali mecz za meczem niewielkie przerwy między sezonami wypchane wylotami za kasą - tak - mówię o przemęczeniu.

1

Być może Sergio jest przemęczony. Umiejętności nadal przecież ma.

0

Ja rozumiem że Messi czy Suarez potrzebują ogrania.. ale czemu reszta wygląda jak banda trampkarzy?

0

Ciężko mi uwierzyć w tak gwałtowną zmianę polityki klubu - młodzi dostali szansę bo naprawdę nie miał kto grać. Na innych pozycjach za wiele się nie działo a np. Puig mógł kilka minut dostać.

2

Jedynie co mi dziś brakło to może minut dla Firpo zamiast np. Vidala

0

Jeśli my szukamy kogoś za Suareza to może ten Abraham warty byłby kilku wypraw ekipy z klubu.

0

Czy Mbappe czy Sancho - obaj to przyszłość.

2

Bartek chce być Perezem Barcelony, gościem od sukcesów i galaktycznych transferów. Ciekawe tylko czy klub zniesie jego ego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?