artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie czaje tej polityki transferowej klubu. Odnoszę wrażenie że kupuje się ludzi niesprawdzonych lub wbrew trenerowi. Ale jeszcze gorzej byłoby gdyby byli i sprawdzeni i za zgodą trenera - bo to oznaczałoby że zupełnie nie potrafią ocenić przydatności zawodników.
0
Ciekawe jakie statystyki miałby EV gdyby nie miał Messiego.
0
Wyobrazić sobie polski zespół grający jak równy z równy z Barca niczym dziś Slavia - bezcenne
6
niczym syberyjska zima - trwał będę - albo dostanę odszkodowanie
0
Znów z bólem się mecz oglądało.. ile jeszcze...
5
Złotych myśli rok 3.
2
Taniej będzie kupić Conte i pozwolić by wyciągnął z naszych graczy co dobre.
1
Cieszę się, że Marc powiedział że to co myśli. Towarzystwo wzajemnej adoracji pod przewodnictwem EV może po prostu nie służyć klubowi.
0
Co dwa, trzy mecze musza wyciągnąć wnioski - niezbyt lotne towarzystwo albo naprawdę galopująca skleroza.
1
Dobrze że to Slavia a nie Liverpool...
0
"aby remis" EV w najlepszym wydaniu.
0
Jeśli jest tak dobry że warto to jasne - ale jeśli to tylko robota po złości...
0
Saviola, Petit - znalazłoby się paru jeszcze do takiego zestawienia
0
Skoro to super talent to nie można dać 500 mln?
1
W sumie to patrząc na nazwiska tych, których ściągnął i gdzieś o nich słychać zastanawiam się czy ktoś jeszcze poza nim pracuje.
0
Ściągnięty w sumie chyba tylko dlatego że był w promocyjnej cenie gdyż od początku były wątpliwości czy znajdzie się dla niego miejsce by mógł pokazać swoją klasę. Ale co tam, kupmy napastnika i dajmy go na środek obrony, środkowego obrońce dajmy na skrzydłowego a pomocnika do ataku i niewątpliwie zaskoczymy wszystkich.
5
Jeśli Suarez za 1 bramkę i przeciętny mecz dostaje 7 to jakim cudem Marc za cudowną obronę strzału De Jonga i przyzwoity mecz dostaje 6?
1
Messiemu już się włączyło "i jak też muszę strzelić" i choćby 5 na 1 biegli to nie poda.
0
Ciekawe czy dziś Messi równie chętnie broniłby Valverde.
2
Proponuje wysłać mu słowa pocieszenia i gremialnie zaśpiewać "nic się nie stało".
4
@LuisSalvano Śmieszne jest twierdzenie że nie ma w tym jego winy.
1
Moussa Wagué miał być zmiennikiem Semedo i już po frytkach?
3
@derlysy1979 Od kilku lat wali mecz za meczem niewielkie przerwy między sezonami wypchane wylotami za kasą - tak - mówię o przemęczeniu.
1
Być może Sergio jest przemęczony. Umiejętności nadal przecież ma.
0
Ja rozumiem że Messi czy Suarez potrzebują ogrania.. ale czemu reszta wygląda jak banda trampkarzy?
0
Ciężko mi uwierzyć w tak gwałtowną zmianę polityki klubu - młodzi dostali szansę bo naprawdę nie miał kto grać. Na innych pozycjach za wiele się nie działo a np. Puig mógł kilka minut dostać.
2
Jedynie co mi dziś brakło to może minut dla Firpo zamiast np. Vidala
0
Jeśli my szukamy kogoś za Suareza to może ten Abraham warty byłby kilku wypraw ekipy z klubu.
0
Czy Mbappe czy Sancho - obaj to przyszłość.
2
Bartek chce być Perezem Barcelony, gościem od sukcesów i galaktycznych transferów. Ciekawe tylko czy klub zniesie jego ego.