artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bartek chce być Perezem Barcelony, gościem od sukcesów i galaktycznych transferów. Ciekawe tylko czy klub zniesie jego ego.
0
Ten gosc twierdzi ze probowal pozyskac kazdego. Jednakze efekty slabiutkie.
0
Szczerze uwazam ze dowolny gracz moze miec wszystkie starania innych w nosie. Jak nie Barca to ktos inny bedzie placil mu podobna kase.
0
Ciężko ocenić to okno. De Jong to klasowy gracz i jedyne zmartwienie to by wiedziano jak z niego korzystać. Griezmann to dla mnie osobiście lekka niewiadoma i szczerze mówiąc wolałbym za niego kogoś innego - ale nie Neymara. Firpo teoretycznie łata finalnie Albę i jest przyzwoity 2 bramkarz. Sprzedaż wyszła w sumie na plus - Malcolm, Gomez, Denis czy Alcacer w niezłych cenach. Największe jednak plusy to młodzież - problem w tym że prawdopodobnie nie będą mieli okazji grać jak wszyscy będą zdrowi. Coutinho to niestety porażka na każdym polu.
0
@student97r i tak trzy lata. Piłkarze niewdzięczne istoty graja na boisko zupełnie co innego niż trener nakazuje, przed meczami o wszystko zamiast dodatkowej mobilizacji biorą środki na uspokojenie lub nasenne.
I powiedz mi jeszcze co uważasz za "znak Valverde"? Co sprawia że ten zespół ma coś czego bez niego by nie miał? I pamiętaj że masz Barcelonę i że masz Messiego.
3
Nie lubię tego trenera może nie jestem obiektywny ale zamiast kupować Neymara wolałbym żeby skupili się na zmianie na tej pozycji
1
Powiedzieli Valverde ze musi reagować i poleciał z łapami
2
Rafa dziś gra "na szybko" - na min 5 przyjęć
1
i znów 0:1. Tyle że z Betisem gra wyglądała lepiej niż wynik a tu wynik wygląda jak gra.
2
Juve chce wypożyczyć Umtiti pokrywając koszty pensji - cóż za wspaniała oferta.
0
Nie sadzę by dużo było zmian - Valverde lubi zostawiać to co funkcjonowało ostatnio.
1
Ale ten młody ma luz... niesamowite
0
W sumie może dobrze że Grizz ma chwilę by przekonać resztę składu że można na nim polegać.
1
Trzeba przyznać że rezerwowy atak z przypadku całkiem niezłe zamieszanie wprowadza. Jest wiele irytujących rzeczy to prawda ale jest w końcu jakaś energia. Bramka Betisu nieco zaciemnia obraz pierwszej połowy. No i jeśli mamy oddawać Rafę za grosze to może jednak lepiej by w rezerwie został.
1
no obrona w stylu następny sobie poradzi .. a tak ładnie się oglądało
0
@bartekvisca Chyba wiem o co Ci chodzi. Obecna Barca po prostu nie porywa. Potężne transfery, potężne pensje a gra momentami niczym Getafe.
2
@soda10 Ter Stegen
3
Neymar w PSG to byłby hit. Dalej mógłby wychodzić z cienia Messiego.
0
@Rewq W Twoim wypadku nie ma z czego się zniżać.
0
@Rewq a to jest jakaś odpowiedz z której można być dumnym? Ślimaka? ludzie... co za poziom.
0
@Rewq z czego rżysz? z tego że od 3 lat drużyna gra piach? że baran na ławie najwyraźniej nie potrafi wyjść z poziomu Getafe?
0
@Rewq Ściągnij sobie Mbappe Neymara i kogo tam chcesz a ten baran na ławce pokaże Ci że pieniądze nie grają.
1
Nawet się okazało że potrafią nieco przyspieszyc
0
Allegri dalej bez pracy przypadkiem?
1
no i po planie Zamora.
0
@Mati90fcb tego z Lyonu może- Dembele bodajże.
0
@SinMistico bo trzeba mieć powód by go nie sprzedać jeśli ma nie grać na obronie.
2
Dobra czas na trochę optymizmu: Trener zdecydował że Marc idzie na Zamorę. Gramy na 0:0
6
W sumie może lepiej Diego Simeone ściągnąć skoro już mamy się tak bronić.
3
Zbędny zawodnik wchodzi jako pierwszy na zmianę. Zbędny zawodnik oddaje jeden z najgroźniejszych strzałów. O co chodzi?