0

Ni mnie grzeje ni ziębi co ma zamiar PSG zrobić.

0

Jesli ktokolwiek w Barcelonie traktuje to w kategorii zemsty to czas wrócić do piaskownicy....

0

i w wakacje za zawodnika z rocznym kontraktem "wynegocjują" 5 mln.

0

Właśnie - do Messiego. I trzymaj poziom wypowiedzi.

1

Suarez w akcji w której miałby szansę na gola ale coś nie wyszło i musi podawać niespodziewanie często psuje. Ciekawe - pies ogrodnika?

3

W sumie to łatwo mi uwierzyć w przeczytany artykuł. Nie wiem czy zawodnicy są za słabi czy po prostu weszliśmy w model RM czyli kupuj drogie gwiazdy zamiast grać swoimi. A o DNA Barcy to się mówi jedynie wtedy gdy się chce aprobaty dla kolejnego transferu wtedy zawodnik na 100% takie DNA ma.

1

Ktoś nieźle musiał się nawalić by pisać że Barca daje Malcoma i 50 mln za Williana.

0

Szkoda bo z tego co pamiętam miano na nim zarobić parę mln euro po dość udanym wypożyczeniu. Chyba jednak coś poszło nie tak.

0

Żenujący poziom yoli.
Daruj sobie naprawdę wypowiedzi którymi od razu próbujesz zdyskredytować rozmówcę sugerując poziom gier komputerowych. Reszta wypowiedzi to też pokaz niezbyt wielkiej wiedzy o finansach jakiejkolwiek firmy skoro uważasz że ogranicza się to do kwoty X na koncie. Powodzenia w wystawianiu komentarzy.

0

Ja to się zastanawiam czy aż takim nieziemskim problemem jest prowadzenie 2 czy 3 przedłużeń kontraktu jednocześnie? To przerasta DZIAŁACZY Barcelony?

0

Plus jest taki że za 60 mln to się kupuje zawodnika a tu byłby transfer łącznie z wypłata. Minus to w sumie wszystko dookoła: zagrywki kontraktowe, niepewność co do klasy zawodnika, zabranie miejsca wychowankom (choć takie wątpliwości ma się w sumie do każdego ewentualnego transferu - a ten po prostu mi "nie leży").

3

Faktycznie warty zainteresowania... zwolniony z 1 zespołu i bez punktu przez 16 kolejek ligowych. Tytan.

8

I tu się zgadzam. Ja też bym nie chciał Neymara. Miał szansę - wybrał kasę w PSG a Demebele ma szansę osiągnąć więcej.

0

I w dodatku kasować miałby niezłą kasę.

0

Pewnie ewentualna kara 5000 euro diametralnie zmieni podejście Dembele do sprawy. Np. zacznie częściej myśleć o zmianie klubu gdzie dadzą mu kasę i spokój.

0

Nie... to kod Valverde. Strzelasz bramkę w meczu - grasz w następnym. Wszystko jest git.

0

Ego byłych piłkarzy w dobrej formie. Ciekawe co będzie mówił za 30 lat CR.

2

Wiem że Denis strzelił ale mi osobiście ten gość niczym nie imponuje. Za przyzwoitą kasę dałbym mu pograć w innym klubie - zwłaszcza że jednak wydaję się że mamy zaplecze w młodszych zawodnikach.

2

Tylko nie marnować go przez kolejne lata w Barcie B!!! On musi już teraz grać jeśli ma coś z niego być.

0

Po co nam Pogba jak jest silny Alena, po co nam Eriksen jak mamy Puiga.

20

Ten młody Puig to żywe srebro.

2

Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale przynajmniej o jednym wychowanku możemy coś poczytać.

4

Bez żartów. Bartra nie trafił do Betisu bo był niezawodny w Dortmundzie. Gość koniec końców nie radzi sobie w żadnym porządnym klubie i wiek oraz doświadczenie tego nie zmienią. Jako tako idzie mu w Betisie i to jest właściwy dla niego poziom.

2

Nie pierwszy i nie ostatni który karierę mógł zrobić większą niż zrobił. Nawet Ronaldinho nie wykorzystał na maxa tego co miał. A nie wiem czy nie miał więcej niż Messi. Ale to młody chłopaczek i tak jak zostało napisane - trzeba o niego zadbać jak się tylko da. On też wydorośleje ale nie dlatego że może zagrać dla Barcelony - tylko po prostu musi dojrzeć.

12

Najlepsze - Dembele. Najgorsze - chcą sprzedać Dembele.

0

Mam nadzieję że to przemyślany transfer a nie wybujałe ego zarządu i próba ukłucia PSG.

0

Mogę zrozumieć że ktoś odejdzie bo dostanie większą kasę lub będzie grał na wyższym poziomie. Ale jeśli miałby odejść bo Barcelona nie dała rady przygotować dla niego oferty na czas to już robi się kabaret.

1

Mam inne zdanie. Myślę, że to dopiero część tego co ten chłopak może pokazać. Ale kierunek prawidłowy.

4

Niech ściągną matkę wujka ciotkę i psa Dembele, niech znajdą z nim język komunikacji - jeśli zacznie grać na poważnie to nie będzie nikt po braku Neymara płakał.

3

Jeszcze ze 2-3 kontuzje i dopiero Valverde będzie miał wąską kadrę o jakiej marzył i mówił od samego początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?