artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zastanów się ile będzie mógł zarabiać by utrzymać skład na tyle konkurencyjny by cokolwiek wygrywać.
0
Nie z mojego - to chyba oczywiste ale widać nie dla Ciebie.
0
I znów podwyżka?
1
I co z tych plotek jak później trener i tak wyśle na trybuny bo woli pracować z wąskim składem.
0
Najlepsze: w sumie to niewiele można powiedzieć jako pozytyw. Jak się szanownym weteranom nie chce grać bo w głowie LM to wpuścić młodych - bo i tak LaLigi spacerowaniem się nie wygra.
Najgorsze: kolejny mecz w którym wyglądają jakby wyszli na boisko za karę.
0
Czyli coś jak Suarez?
0
131 mln z transferów - ciekawe jak to uzyskają.
2
z ulgą można napisać "uff Barca nie przegrała". Tylko jak to się ma do klubu klasy Barcy...
2
Barcelona wyglądała w tym meczu jak zespół totalnie zadowolony z 1:0 a po stracie bramki - a właściwie bramek - jakby nie wiedziała co ma z sobą zrobić. Dziwi mnie tylko ściągnięcie Vidala który ponoć ma dawać charakter w ciężkich sytuacjach i zostawienie go na ławce w takim momencie.
5
Messi do Suareza to chyba już każdy w LL zna.
0
coś jak mecz z Romą ...
1
Drugi dobry mecz Pique.
0
Juve nie ma kasy Barca nie ma kasy - prędzej Mou odejdzie z kolejną dobrą odprawą niż Pogba za 200 mln w styczniu ruszy w świat.
3
Tak Neymar jest dobry.
Gdy jest skupiony na piłce nożnej i ma wokół siebie ludzi którzy pokazują mu jak powinien się zachowywać profesjonalista (jak w Barcelonie gdzie mimo kilku "wydarzeń" potrafił trzymać głowę nisko). Tak wtedy jest nawet bardzo dobry.
0
Czekałem na taką opinię i możliwość zobaczenia nowych w akcji nieco dłużej niż 10 minut.
0
W najgorszym powinny być po raz kolejny zachowawcze zmiany - wszystkie 3 po 80 minucie meczu.
Dobrze że Umtiti dostał kartkę - inaczej inny zawodnik nie miałby szansy na pokazanie umiejętności.
4
Pewnie miał Cury niezły dylemat - namawiać Neya do zostania za darmo czy niekoniecznie się przykładać i dostać 6 mln. Ciekawe tylko że nikt w klubie nie kontroluje takich tematów.
2
Się dziad uprze to młody nie powącha murawy. Udowodni wszystkim że staruch lepszy niż młody.
0
Za mało jeszcze pokazał. I jakby nieco nie pasował do Barcy - choć o Suarezie myślałem dokładnie to samo....Będzie w stanie strzelić ze 20 bramek to wiele zespołów stanie dla niego otworem.
13
Dobra wymagająca grupa.
0
Niewiele wczoraj brakowało. Niby z jednej strony sporo ładnych akcji ale zawsze któryś w końcu zawalił (chyba najczęściej rzucali mi się w oczy Dembele i Suarez) albo nieźle spisał się Masip. Obrona wczoraj też miewała spore problemy - nie że zaraz ser ale...I niestety to VAR uratował punkty. I Marc, który kilka razy po prostu był tam gdzie trzeba.
4
Nie da się zaoferować każdemu piłkarzowi pensji jaką by chciał lub oferuje mu ktoś inny - zwłaszcza taki klub jak PSG. Jeśli dadzą klauzulę to trzeba uścisnąć sobie dłoń i podziękować za lata gry dla klubu.
0
Generalnie będzie na waciki.
10
Jak dla mnie transfer RM całkiem niezły - 35 mln + wypożyczenie rezerwowego to dobra, a może bardzo dobra cena jak za tego bramkarza.
0
W sumie z tych 2 tylko Cucurellę widziałem w akcji i niczym mnie nie przekonał więc niespecjalnie mnie boli że miałby odejść - ale dobrze byłoby zabezpieczyć interesy kluby w opcji jakiegoś odkupu itp.
4
Dawano szanse Xaviemu i Inieście gdy La Liga była jeszcze bardziej wyrównana niż teraz. Nie da się ogrywać młodego do 30 roku życia w 3 lidze licząc na wybuch jego talentu.
2
Raiola t by pewnie chciał co okno go transferować.
0
Możliwe że tak będzie. Ale ja też czasem miewam wątpliwości i się mylę - np uważałem że kupno Paulinho było błędem a później okazało się że jednak był przydatny.
0
Tak właśnie myślę. 3 liga mu niewiele da skoro zaczyna radzić sobie w 1 zespole - a wypożyczenia zawodnikom Barcy bardzo średnio wychodzą na zdrowie.
5
Cieszy mnie każdy młody chłopak ze szkółki który dostaje szansę na grę - i z niecierpliwością czekam na występy w meczach ligowych czy pucharowych.