0

To zastanów się ile będzie mógł zarabiać by utrzymać skład na tyle konkurencyjny by cokolwiek wygrywać.

0

Nie z mojego - to chyba oczywiste ale widać nie dla Ciebie.

0

I znów podwyżka?

1

I co z tych plotek jak później trener i tak wyśle na trybuny bo woli pracować z wąskim składem.

0

Najlepsze: w sumie to niewiele można powiedzieć jako pozytyw. Jak się szanownym weteranom nie chce grać bo w głowie LM to wpuścić młodych - bo i tak LaLigi spacerowaniem się nie wygra.
Najgorsze: kolejny mecz w którym wyglądają jakby wyszli na boisko za karę.

0

Czyli coś jak Suarez?

0

131 mln z transferów - ciekawe jak to uzyskają.

2

z ulgą można napisać "uff Barca nie przegrała". Tylko jak to się ma do klubu klasy Barcy...

2

Barcelona wyglądała w tym meczu jak zespół totalnie zadowolony z 1:0 a po stracie bramki - a właściwie bramek - jakby nie wiedziała co ma z sobą zrobić. Dziwi mnie tylko ściągnięcie Vidala który ponoć ma dawać charakter w ciężkich sytuacjach i zostawienie go na ławce w takim momencie.

5

Messi do Suareza to chyba już każdy w LL zna.

0

coś jak mecz z Romą ...

1

Drugi dobry mecz Pique.

0

Juve nie ma kasy Barca nie ma kasy - prędzej Mou odejdzie z kolejną dobrą odprawą niż Pogba za 200 mln w styczniu ruszy w świat.

3

Tak Neymar jest dobry.
Gdy jest skupiony na piłce nożnej i ma wokół siebie ludzi którzy pokazują mu jak powinien się zachowywać profesjonalista (jak w Barcelonie gdzie mimo kilku "wydarzeń" potrafił trzymać głowę nisko). Tak wtedy jest nawet bardzo dobry.

0

Czekałem na taką opinię i możliwość zobaczenia nowych w akcji nieco dłużej niż 10 minut.

0

W najgorszym powinny być po raz kolejny zachowawcze zmiany - wszystkie 3 po 80 minucie meczu.

Dobrze że Umtiti dostał kartkę - inaczej inny zawodnik nie miałby szansy na pokazanie umiejętności.

4

Pewnie miał Cury niezły dylemat - namawiać Neya do zostania za darmo czy niekoniecznie się przykładać i dostać 6 mln. Ciekawe tylko że nikt w klubie nie kontroluje takich tematów.

2

Się dziad uprze to młody nie powącha murawy. Udowodni wszystkim że staruch lepszy niż młody.

0

Za mało jeszcze pokazał. I jakby nieco nie pasował do Barcy - choć o Suarezie myślałem dokładnie to samo....Będzie w stanie strzelić ze 20 bramek to wiele zespołów stanie dla niego otworem.

13

Dobra wymagająca grupa.

0

Niewiele wczoraj brakowało. Niby z jednej strony sporo ładnych akcji ale zawsze któryś w końcu zawalił (chyba najczęściej rzucali mi się w oczy Dembele i Suarez) albo nieźle spisał się Masip. Obrona wczoraj też miewała spore problemy - nie że zaraz ser ale...I niestety to VAR uratował punkty. I Marc, który kilka razy po prostu był tam gdzie trzeba.

4

Nie da się zaoferować każdemu piłkarzowi pensji jaką by chciał lub oferuje mu ktoś inny - zwłaszcza taki klub jak PSG. Jeśli dadzą klauzulę to trzeba uścisnąć sobie dłoń i podziękować za lata gry dla klubu.

0

Generalnie będzie na waciki.

10

Jak dla mnie transfer RM całkiem niezły - 35 mln + wypożyczenie rezerwowego to dobra, a może bardzo dobra cena jak za tego bramkarza.

0

W sumie z tych 2 tylko Cucurellę widziałem w akcji i niczym mnie nie przekonał więc niespecjalnie mnie boli że miałby odejść - ale dobrze byłoby zabezpieczyć interesy kluby w opcji jakiegoś odkupu itp.

4

Dawano szanse Xaviemu i Inieście gdy La Liga była jeszcze bardziej wyrównana niż teraz. Nie da się ogrywać młodego do 30 roku życia w 3 lidze licząc na wybuch jego talentu.

2

Raiola t by pewnie chciał co okno go transferować.

0

Możliwe że tak będzie. Ale ja też czasem miewam wątpliwości i się mylę - np uważałem że kupno Paulinho było błędem a później okazało się że jednak był przydatny.

0

Tak właśnie myślę. 3 liga mu niewiele da skoro zaczyna radzić sobie w 1 zespole - a wypożyczenia zawodnikom Barcy bardzo średnio wychodzą na zdrowie.

5

Cieszy mnie każdy młody chłopak ze szkółki który dostaje szansę na grę - i z niecierpliwością czekam na występy w meczach ligowych czy pucharowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?