artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To może być gwiazda i Barca nie powinna go puszczać. Zadbać by grał swoje i będzie z niego pociecha.
1
Wątpię by Iniesta został jeśli zbliżone do prawdy są podawane w mediach zaoferowane mu warunki. Piłkarze mało nie zarabiają ale kilka mln więcej na koncie przed końcem kariery nie zaszkodzi. Xavi też pewnie nie żałuje decyzji.
0
Dobrze że Suarez strzelił bo byłby faworytem do jednego z naj.
0
Uff to się zwróciły ewentualne zyski z awansu do kolejnej rundy. Od razu każdemu kibicowi lepiej.
0
Barcelona to nie Bilbao. To musi zrozumieć Valverde. Ale jeśli to zrozumie i będzie potrafił się dostosować - to jest to ten sam facet który jest niepokonany w La Lidze w tym sezonie. Ten sezon mam nadzieję nauczył go że Barca gra dużo więcej i na zupełnie innym poziomie niż poprzednie kluby. W Bilbao mógł sobie pozwolić na granie wąskim składem - teraz mam nadzieję że już wie że tu jest inaczej.
Ciągle pamiętam jednak że przed sezonem zastanawiano się jak daleko będziemy od Realu który miał wygrać ligę w cuglach. I sam się nad tym zastanawiałem patrząc na odejście rozwydrzonego ale nadal bodajże 3 czy 4 najlepszego zawodnika świata czyli Neymara. W kwietniu zespół odpadł co prawda z LM i to z zespołem z którym odpaść w sumie nie miał prawa ale jeszcze nie przegrał ligi. Musi mimo widocznego zmęczenia dociągnąć do końca sezonu. Jeśli zdobędą ligę i PK - sezon będzie mimo wszystko udany i w sumie lepszy od pierwotnych przewidywań. I oby okno transferowe przyniosło dobre wiadomości.
0
Może Valverde, którego nadal uważam za dobrego trenera zgubiła filozofia trzymania się mniejszego składu przy tak intensywnym sezonie z jakim co roku ma do czynienia Barcelona. To jednak nie ta półka co poprzednie kluby.
4
Ja już sam nie wiem co o tym meczu myśleć. Wszystko wyglądało jakby nasi zawodnicy byli 2 razy wolniejsi, 2 razy słabsi. Zajechani sezonem gdzie nie było zbyt wiele zmian? Złe ustawienie? Złe nastawienie i pewność awansu? A może wszystko razem po prostu. Roma już w pierwszym meczu była blisko. Tutaj przeszła samą siebie. Pewnie że szkoda ale z taką grą i tak zwycięstwa w LM by nie było.
0
Jakby nam ktoś prąd odłączył
0
Nie mam nic przeciwko temu by po prostu odpalił po 1,5 roku.
0
To my tacy słabi czy oni tacy mocni...
2
Wystarczy odpuścić Griezmanna i pewnie znalazłaby się kasa na niego i de Ligta. Tylko czy ryzyko byłoby tego warte.
2
Widziałem Cucurellę tylko w 1 meczu i gdybym miał tylko po nim oceniać powiedziałbym że mógłby zagrać ale tylko w meczach "o pietruszkę" lub zmieniając kogoś w meczach już rozstrzygniętych. Rozsądniejsze wydaje się przeniesienie Roberto na lewą stronę i skorzystanie z pary Vidal / Semedo na prawym.
0
Faktycznie zapowiada się dobrze ale może być 1 spory problem - kasa na niego. Barca musiałaby chyba przejść sama siebie w sprzedaży zawodników w tym oknie by miała na niego te 40-50 baniek jeśli faktycznie przyjdzie Griezmann.
1
W każdej lidze są ogóry. Ale hiszpańskich ogórków jest w europejskiej sałatce więcej niż francuskich.
0
To są tylko negocjacje. Wierzę, że Umtiti chce zostać ale jednocześnie chce sporej podwyżki więc usztywnia stanowisko.
0
Rozwiń swoją myśl.
0
W lidze francuskiej mogą sobie łupać przeciwników po 10:0 jak dla mnie. Ale później trzeba ograć MC, RM czy innego kozaka i wtedy okazujesz się za krótki.
1
Pewnie nie byłby tani, miałby spore wymagania finansowe a do tego nie wyróżnił się jakoś specjalnie nie tle RM - więc w sumie po co?
2
Nawet Messi nie potrafi chyba tak "skręcić" 3 przeciwników na przestrzeni 1m2 jak potrafi to Iniesta. Ale czy będzie dawał radę fizycznie w przyszłym roku to pytanie na które odpowiedzieć niestety nie potrafię. A nie chciałbym żeby ktoś miał do niego jakiekolwiek pretensje o dyspozycję.
0
Ta... zwłaszcza Digne to niedościgniony wzór.
0
Może jedyną szansą dla niego jest "przeróbka" na np. lewego obrońcę, skoro Roberto tak ładnie poszło na prawym.
1
Niby zwycięzców się nie osądza ale dla mnie dziś mały minus dla trenera za brak szans dla graczy Barcy B.
0
W Rzymie chyba niezbyt się cieszą z tego losowania.
1
Nie ma kasy na taki transfer ani kasy na takie zarobki. Co tu więcej gadać.
0
Nie sądzę by się mieli jakoś mocno rzucić. Stracić bramkę też łatwo a wtedy robi się jeszcze bardziej pod górkę.
0
Naprawdę w tej naszej szkółce nie ma kogoś kto mógłby łapać doświadczenie przy Albie? Wychowankowie odchodzą z klubu i jakoś dają radę (wspominany wielokrotnie Grimaldo).
0
Bałem się tego meczu ale była dziś moc.
1
Zgadza się. Większej różnicy między liderem a ostatnim zespołem ligi nie było widać. Zasługi sędziego a i owszem były ale i brak zasług zespołu bardzo widoczny.
0
Bardziej mnie martwi wyraźne zastopowanie zespołu. Barca na początku roku zawsze miała problemy ale mamy marzec i bardzo ważne mecze na karku. Trzymam kciuki za EV i mam nadzieję że dobrze porozkładał siły na cały sezon.
0
Przymroziło coś Barcę od tych sławetnych -19