1

Z drugiej strony - a czy nie zachowa się tak samo gdy dostanie ofertę od innego klubu? Zakładnikiem zawsze pozostaje obecny klub.

0

Kolejna szansa, 29 lat na karku. Tylko czemu takie testy za 40 mln w naszym klubie.

3

Za podobne pieniądze można było ponoć ściągnąć Seriego - który chyba jednak bardziej by pasował do Barcy.

0

Nie pozostaje nic innego jak wierzyć że to będzie TEN transfer.

1

Skończmy to biczowanie. Ciągle tylko czemu tak a nie srak. Jakby tylko Barcelona miała patent na niewykorzystane sytuacje transferowe.

0

To widocznie ja inny mecz oglądałem :) bo dla mnie był on bardzo wyrównany. I wynik 1:3 jest dla mnie sporym zaskoczeniem.

1

Najgorsze że Barca nie grała źle. Po prostu RM zagrał to co gra ostatnio cały czas - nieważne jak byle skutecznie.

0

wszystko idzie przez Vidala

1

Nie ma może mega fajerwerków ale i RM na szczęście nie powala. Kilka fajnych klepek było, Barca gra swoje.

1

Wszystko co złe to u Vidala póki co - oby się poprawił.

2

Sprzedamy dużo młodszych Rafinhe, Gomesa i D.Suareza i będzie kasa na 29latka. Złoty interes.

3

Jedno co jest pewne to że w to okno nie jest nudno. Efekty mizerne ale ile czytania.

0

Dokładnie o tych dwóch myślałem choć zgadzam się z Tobą w 100% że też raczej tanio nie będzie. Ale może nie 150....

0

Nie jesteśmy dziadami. Ostatnie działania Zarządu mi się nie podobają ale nadal mamy dobry skład. Choć wzmocnienia by się przydały i to nie od tego okienka o tym wiemy.

3

Najgorsze jest to że Zarząd może czuć potężną presje wizerunkową i stracić kontakt z rzeczywistością. Nie chcę ani Dembele za 150 ani Coutinho. Może trzeba zerknąć na graczy z Tottenhamu, może gdzieś indziej.

0

No to czas by Coutinho jasno postawił sprawę i zakończmy ten cyrk

0

Przy planach transferowych na lato liczono na wpływ ze sprzedaży Ardy w wysokości 30-40 mln. Sprzedaż Neymara spadła im z nieba bo nie wiem czy kogokolwiek by kupili.

0

Od tego to w klubie jest facet, który pobiera odpowiednie wynagrodzenie. Jego zadaniem jest nie tylko kupowanie ale również sprzedaż. Sprzedaż podkreślam nie oddawanie.

13

Okienko póki co to obraz nędzy i rozpaczy. Patrząc na to z boku odnosi się wrażenie, że przez cały rok nie robiono nic by przygotować grunt pod sprzedaże i zakupy. O ile cele zakupowe mogły się mocno zmienić przez otrzymane 222 mln to co zrobiono by sprzedać tych zbędnych?

24

O ile pamiętam to zwiększono klauzulę ale jednocześnie wartość o którą została zwiększona zapisano starszemu Neymarowi - złoty interes ale tylko dla rodziny Neymara.

2

Rozumiem dać 100 za Coutinho czy Hazarda. Ale Dembele za 100 czy Mbappe za 200 to trochę mnie przerasta.

1

Paulinho do Barcy za ok 40 mln. Bernardo Silva do MC za 50 mln. Tu mi się płakać chce.

0

Puste słowa, które nie mają teraz żadnego znaczenia.

0

Szkoda 120 mln na Dybalę.

1

Nie dość, że stracimy jednego z najlepszych to nie dostaniemy kasy do końca okienka by go próbować zastąpić...To chyba bardzo zły sen.

1

Zgadza się. Ma 25 lat i w sumie niczego wielkiego nie dokonał. Messi może i nie jest dryblasem ale cieniem zakrywa każdego w klubie. Jeśli ma mieć szansę na bycie zapamiętanym inaczej niż ten który stworzył najlepsze trio z Messim to w sumie wyjścia nie miał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A na jakim świecie Ty żyjesz? Najpierw muszą wyciągnąć kasę ze swojej czy cudzej kieszeni a później z czasem będą się te pieniądze zwracały.

0

222 mln + 100 mln podatków nieco ich zaboli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?