artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z drugiej strony - a czy nie zachowa się tak samo gdy dostanie ofertę od innego klubu? Zakładnikiem zawsze pozostaje obecny klub.
0
Kolejna szansa, 29 lat na karku. Tylko czemu takie testy za 40 mln w naszym klubie.
3
Za podobne pieniądze można było ponoć ściągnąć Seriego - który chyba jednak bardziej by pasował do Barcy.
0
Nie pozostaje nic innego jak wierzyć że to będzie TEN transfer.
1
Skończmy to biczowanie. Ciągle tylko czemu tak a nie srak. Jakby tylko Barcelona miała patent na niewykorzystane sytuacje transferowe.
0
To widocznie ja inny mecz oglądałem :) bo dla mnie był on bardzo wyrównany. I wynik 1:3 jest dla mnie sporym zaskoczeniem.
1
Najgorsze że Barca nie grała źle. Po prostu RM zagrał to co gra ostatnio cały czas - nieważne jak byle skutecznie.
0
wszystko idzie przez Vidala
1
Nie ma może mega fajerwerków ale i RM na szczęście nie powala. Kilka fajnych klepek było, Barca gra swoje.
1
Wszystko co złe to u Vidala póki co - oby się poprawił.
2
Sprzedamy dużo młodszych Rafinhe, Gomesa i D.Suareza i będzie kasa na 29latka. Złoty interes.
3
Jedno co jest pewne to że w to okno nie jest nudno. Efekty mizerne ale ile czytania.
0
Dokładnie o tych dwóch myślałem choć zgadzam się z Tobą w 100% że też raczej tanio nie będzie. Ale może nie 150....
0
Nie jesteśmy dziadami. Ostatnie działania Zarządu mi się nie podobają ale nadal mamy dobry skład. Choć wzmocnienia by się przydały i to nie od tego okienka o tym wiemy.
3
Najgorsze jest to że Zarząd może czuć potężną presje wizerunkową i stracić kontakt z rzeczywistością. Nie chcę ani Dembele za 150 ani Coutinho. Może trzeba zerknąć na graczy z Tottenhamu, może gdzieś indziej.
0
No to czas by Coutinho jasno postawił sprawę i zakończmy ten cyrk
0
Przy planach transferowych na lato liczono na wpływ ze sprzedaży Ardy w wysokości 30-40 mln. Sprzedaż Neymara spadła im z nieba bo nie wiem czy kogokolwiek by kupili.
0
Od tego to w klubie jest facet, który pobiera odpowiednie wynagrodzenie. Jego zadaniem jest nie tylko kupowanie ale również sprzedaż. Sprzedaż podkreślam nie oddawanie.
13
Okienko póki co to obraz nędzy i rozpaczy. Patrząc na to z boku odnosi się wrażenie, że przez cały rok nie robiono nic by przygotować grunt pod sprzedaże i zakupy. O ile cele zakupowe mogły się mocno zmienić przez otrzymane 222 mln to co zrobiono by sprzedać tych zbędnych?
24
O ile pamiętam to zwiększono klauzulę ale jednocześnie wartość o którą została zwiększona zapisano starszemu Neymarowi - złoty interes ale tylko dla rodziny Neymara.
2
Rozumiem dać 100 za Coutinho czy Hazarda. Ale Dembele za 100 czy Mbappe za 200 to trochę mnie przerasta.
1
Paulinho do Barcy za ok 40 mln. Bernardo Silva do MC za 50 mln. Tu mi się płakać chce.
0
Puste słowa, które nie mają teraz żadnego znaczenia.
0
Szkoda 120 mln na Dybalę.
1
Nie dość, że stracimy jednego z najlepszych to nie dostaniemy kasy do końca okienka by go próbować zastąpić...To chyba bardzo zły sen.
1
Zgadza się. Ma 25 lat i w sumie niczego wielkiego nie dokonał. Messi może i nie jest dryblasem ale cieniem zakrywa każdego w klubie. Jeśli ma mieć szansę na bycie zapamiętanym inaczej niż ten który stworzył najlepsze trio z Messim to w sumie wyjścia nie miał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A na jakim świecie Ty żyjesz? Najpierw muszą wyciągnąć kasę ze swojej czy cudzej kieszeni a później z czasem będą się te pieniądze zwracały.
0
222 mln + 100 mln podatków nieco ich zaboli.