artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co obserwuje to zdecydowana większość piłkarzy milczy póki transfer nie będzie zatwierdzony, a nawet niejednokrotnie wciskają kit, że żadnych rozmów nie ma. Nie wiem czy sytuacja z Neymarem odbiega strasznie od przyjętych obecnie norm.
0
Taka kolej rzeczy. Zawodnicy przychodzą i odchodzą. Z jednej strony tracimy gwiazdę, ale widzę w tym wszystkim i szansę dla klubu. Kwestia czy klub będzie w stanie ją wykorzystać czy polegnie na transferach.
9
Słuszna diagnoza.
1
Idioci. Nie ma co więcej dodawać.
3
W sumie o ile nie podoba mi się sytuacja jako całość to czego w sumie chcieć od agenta? Klub chciał przedłużyć umowę? Przedłużył. Klub chciał zwiększyć kwotę odstępnego do 222 mln? Zwiększył. A że zgodzili się zapłacić 26 mln za te "osiągnięcia" to wypada się wywiązać a nie kombinować po fakcie.
4
Pół roku temu pewnie te słowa nie przeszłyby mi przez gardło, ale zeszłoroczne transfery nie wydają się po pełnym roku aż tak złe jak w trakcie sezonu. Każdy z zakupionych zawodników powinien dostać jeszcze minimum 1 sezon na potwierdzenie swoich umiejętności.
1
Neymar prawdopodobnie odejdzie i wcale nie jest skazany na brak trofeów. Można wieszać na PSG psy, ale nie zmienia to faktu, że już w tym roku niewiele im brakowało by nas wyeliminować. A nie mieli jeszcze Neya.
0
Jeśli mamy faktycznie zapłacić 26 mln starszemu Neymarowi za zeszłoroczny podpis, a PSG ma zapłacić 50 czy 100 mln podatku to niech wezmą 26 na siebie a Barcie niech wpłacą 221 i będzie po temacie jeśli Neymar i tak chce transferu.
0
Dobrze być takim agento-tatusiem. Teraz tylko dopilnować klauzuli ok 250 mln i za rok jak nie MU to inny dziany klub.
22
Najciekawiej by było gdyby przelali 222 mln Neymarowi a ten faktycznie uznał to za wynagrodzenie i pozostał w Barcelonie.
0
Bardzo dobra wiadomość - skoro nie mają zamiaru płacić klauzuli to temat możemy uznać za zakończony.
0
Douglas od początku pobytu w Barcelonie jasno dawał znać "że ma swój plan" i ciężko mi uwierzyć, żeby teraz miał go zmieniać.
0
Nie ja to oceniam bo się nie znam ale transfermarkt wycenia go na 9 mln i można to traktować jako pewien wykładnik - jeśli uda się go sprzedać za 20 to super - jak za 15 to chyba też nie będzie co narzekać.
11
Jako talent przeszedł do Juve tam grał naprawdę dobrze zarówno w lidze jak i w LM. Po powrocie do RM również grał na dobrych statystykach ale nie był w stanie się przebić. Czy jest wart 80 mln? Wydaje mi się, że nie ale chwała tym co go za tyle sprzedali. Czym się różni od Munira? Właściwie to wszystkim.
0
Nic ten chłopak jeszcze nie pokazał a oni chcą 25 mln - i oby nie skończyło się wypożyczeniami do końca kontraktu + wielkim 0 na koncie wpływu za transfer.
5
Dajcie tatusiowi 100mln zapomnijcie o transferach i Neymar zostanie. I to będzie transfer lata - kupimy po raz kolejny Neymara.
1
Jest tylko jeden drobny szczegół, który nie daje mi spokoju - założenie, że Zarząd naprawdę dobrze wykorzysta pieniądze z ew transferu. A że odnoszę wrażenie, że małych chłopców ubrano w przyduże garnitury i dano w ręce zabawki, które przerastają ich zdolności pojmowania - mam pewne obawy, że zmarnują te pieniądze. Nie odejścia Neymara się więc boje.
0
Miał czas na to by przyćmić Messiego, ale prywatnie uważam, że nie mógł po prostu tego dokonać. Nie do końca miał jednak równe szanse. Karne i wolne w większości trafiały do Messiego, a to w statystykach się również odbija.
Z tym natomiast, że w PSG pucharu nie powącha byłbym ostrożny - jeśli PSG może kupić Neymara za 222 mln i nie narusza FFP to wyraźny sygnał, że moc finansowa jest u nich potężna - a Barcelona ma 60 mln na okno. A o pierwszym meczu z tego roku nie chcę nawet przypominać.
0
I co się dziwić, że rozważa PSG... Ma 25 lat, szanse na Złotą Piłkę znów znikome to chociaż finansowo sobie powetuje. I rodzina zarobi.
0
Podobał mi się pomysł na sprowadzenie np. Dembele. Nie jestem pewien czy on akurat może grać na lewej, ale gdyby Messi miał iść w stronę pomocy to i prawe by się zwalniało.
Przycichło ostatnio również nazwisko Coutinho, ale przy założeniu, że byłyby pieniądze to pewnie i ono by wróciło. Zwłaszcza, że miejsca z przodu akurat sporo by się zrobiło.
Brak zakupu Verattiego być może nie byłby problemem gdyby do pomocy doszli Messi i Sergio Roberto (Vidal i Semedo obsłużą prawą obronę).
1
Ney może i chce zdobyć Złotą Piłkę ale też jego otoczenie wie że chodzi o naprawdę potężną kasę - i ani jednego ani drugiego prawdopodobnie nie dostanie w Barcelonie póki gra Messi.
Dla mnie ew. transfer nie będzie zaskoczeniem. I uważam, że jeśli pieniądze z takowego transferu byłyby dobrze wydane to mógłby to być potężny pozytywny kop dla klubu.
2
Dziś napisze jedno jutro zrobi drugie - w piłkarskim światku słowo nie ma najmniejszego znaczenia
0
A może trzeba się po prostu zastanowić jak dobrze wydać 222 mln.
0
Nie ma powodu by odchodził. Semedo właśnie z nim powinien tworzyć dwójkę Barcy na prawą obronę. Spotkań jest wystarczająco dużo by każdy z nich pograł. Roberto w końcu będzie miał okazję wykazać się w pomocy.
1
Jedyny problem leży w tym, że PSG może kupić Nayemara jeśli tylko ten się zgodzi a Barca może ale nie kupić Verrattiego jeśli PSG się uprze.
0
Cieszę się z transferu Semedo ale generalnie odnoszę wrażenie że ten zarząd urwał się z innej bajki i to klasy Alicji w krainie czarów. Plany transferowe na 150-200 mln mając pewne 60 to naprawdę zaklinanie rzeczywistości.
0
Najpierw niech sprawi by skończyły się wieczne dyskusje o potrzebie zakupu prawego obrońcy a później będziemy się martwić o to czy mamy zawodnika klasy Alvesa (i wcale nie musi być drugim Alvesem).
0
Neymar nie wygra Złotej Piłki bo po prostu jest mniej decydujący niż Messi. Ale zarobić może więcej.
0
Jak każdy tak będzie skracał wakacje to znów będzie walka o świeżość na koniec sezonu.
0
Nie byłem w 100% przekonany do tego transferu i nawet irytowało mnie słuchanie po raz kolejny o DNA Barcy jako najważniejszym czynniku. Ciekawy jestem jakie inne opcje są rozważane - może zostawią co mają na prawej obronie a kasę władują w pomoc.