artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawi mnie co w sumie jest nie tak z Ardą. Przyszedł z zespołu pełnego walczaków, do tego niezła w sumie technika - na pierwszy rzut oka przy Valverde powinien dostawać pojedyncze mecze bez problemu. Więc chyba pozostaje przypuszczać, że uznał że to szczyt możliwości i zadowolił się osiągnięciem statusu zawodnika Barcelony.
2
Patrząc na zwariowane ceny za piłkarzy odnowienie kontraktów z obecnymi graczami, którzy swój wkład w zespół mają jest po prostu konieczne. Nowi też by "za miskę ryżu" nie grali.
4
Mina za 9 mln do pierwszego składu a ta gwiazda za 10 mln do rezerw?:D
2
Jeszcze przed letnim okienkiem 60 mln brzmiało dumnie - teraz to cena niczym z wyprzedaży. Taki MU może pensją zawrócić w głowie zawodnikowi.
0
Zespół "pyzatego Vadisa" jednak nie chciał się położyć na trawie i poddać bez walki.
2
za 20-30 mln może przyjść na wzmocnienie ławki.
0
Cucurella zadebiutował i tyle dobrego. Może to po prostu zwykły stres ale miałem wrażenie że zawsze był minimum krok z tyłu. Oby wystąpił w rewanżu i pokazał coś więcej.
5
Z ciekawością czekam na kolejne mecze tego zawodnika. Nie jest to wychowanek ale nie mam nic przeciwko by okazało się że jest z niego przynajmniej przyzwoity rezerwowy.
0
Ciekawe jakby mu poszło. Oczekiwania niemałe przecież w BM.
0
Ale to Bellerin był głównym celem Roberta.
0
Bronią go wyniki bo raczej nie transfery - zwłaszcza że te które obecnie przemawiają za nim to transfery pt "skończyły mi się inne opcje" czyli Semedo za Bellerina i Paulinho za w sumie chyba kogokolwiek.
0
Dobra zaliczka na początek sezonu teraz tylko dalej robić swoje i nie przyglądać się za bardzo ilości punktów różnicy.
0
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie jakieś podziękowania Fernandezowi wysłać za ściągnięcie Paulinho.
0
Prawda czy nie - nie mam nic przeciwko temu by ew. transfery były przygotowywane wcześniej i z głową.
1
Bzdura. Pełna kontrola mogła kosztować nas 2 czy 3 bramki i wtedy byłoby nieciekawie.
0
I niech do nich nie wracają.
0
Kasy z Neymara nie starczy
0
Dembele 140 czy 150 mln, Neymar 222 mln. Cuda będzie musiał młody wyczyniać by to się kiedykolwiek miało skalkulować.
0
Żadna z tych opcji nie wchodzi u mnie pod "lepiej"
2
Jakie 50 mln + zmienne za Di Marię?! Czy ktoś naprawdę stracił głowę?
0
Najważniejsze że wśród Amigos jest szara eminencja szatni Barcelony - Douglas
0
Naprawdę nie mam przekonania że on jest wart tych pieniędzy. Dobry gracz ale taka kasa? Czy będzie aż tak decydujący jak Neymar czy nawet Suarez żeby 140 oferować? Żeby to nie był tylko zakup wizerunkowy
1
Ten Semedo to jakiś terminator. On już ok 70 min miał ponad 10 km przebiegnięte.
1
Ze 3 lata temu uznałbym to za sukces...
7
W sumie to jesteśmy o 1 Messiego od tragedii bo poza nim to obecnie chyba nie ma na kogo wskazać jako pozytyw. A ciekawy jestem co mu po głowie chodzi patrząc na to się dzieje wokół klubu.
0
Masakra. Nikt się nie wyróżnia na plus.
1
W sumie niewiele się zmieniło nadal trzeba 3 bramek
25
Martwią mnie te narzucone sobie standardy...
0
bordowo-granatowa;)
0
Nie rozumiesz to Ci wyjaśnię.
Od początku okna mam wrażenie, że ten zarząd się miota z jednej strony w drugą. Dostali potężna kasę za prawdopodobnie 3go najlepszego zawodnika świata z obecnie grających i na siłę próbują zalepić dziurę wizerunkową. Niedługo okaże się, że 222 mln otrzymane za Neymara to niewiele więcej niż nadzieja na dobrego zawodnika jakim jest Dembele, który ma kosztować ok 130 mln ze zmiennymi. Czy to jest zawodnik wart 130 mln? Już teraz?
Do tego transfer Paulinho, którego nie rozumie chyba nikt w klubie poza Fernandezem i najgorsze, że za kolejne łatwo wydane 40 mln.
Chleba i igrzysk.