3

Messi Messim ale Valverde robi kawał dobrej roboty. Do techniki się można było przez ostatnie lata przyzwyczaić ale obecnie zespół wydaje się potocznie mówiąc "twardszy". Zawodnicy topowi grają swoje - ci z drugiego planu potrafią się też wdrapać na afisz, co wcześniej nie było tak normalne. Brawo panie trenerze.

1

Trochę późno na to by nie chcieć robić takiego wrażenia. Ale może coś się poprawi.

3

To chyba nie jest aż tak proste jak sugerujesz. Dla mnie różnica w wyrażeniach "ubierasz się niestylowo" a "wyglądasz jak prosię" jest dość wyraźna.

14

Mam nadzieję, że formuła szkolenia młodzieży jest na bieżąco modyfikowana - coś co działało 30 lat temu niekoniecznie pasuje do "dziś". Zbyt często czytam o kolejnych utratach talentów z naszej szkółki.

0

Patrząc na dotychczasowy sezon też w sumie jestem w dobrym nastroju i liczę, że po rewanżu mi się nie odmieni.

0

Myślę, że na stronie RM jest sporo informacji o takowych wypowiedziach - mnie (czy może nas) po prostu mało to interesuje.

18

Jest stabilizacja. Ale te 500 mln klauzuli chciałbym u Umtitiego zobaczyć również.

0

No właśnie... mają Messiego a ledwo awansowali. Przydałoby się nieco więcej od "nie-Messich" jeśli coś chcą osiągnąć.

2

Bardziej chodzi mi o to, że może obawiać się zdecydowanie większej konkurencji niż dotychczas:) Thomas naprawdę pokazuje klasę ostatnio - Miny to nawet poza zdjęciem nie widziałem ale może będzie miał wejście jak sam Umtiti:)

0

Zarobki to jedno ale Umtiti może się również zastanawiać jak będzie wyglądał ten sezon przy powrocie do życia Thomasa i zakupie Miny.

0

W końcu negocjacje wyglądają na poważniejsze a nie oddawanie zawodnika za paczkę fajek.

0

W sumie ciekawe czy ktoś CR7 będzie chciał od Pereza odkupić. Metryka coraz bardziej wali po oczach, wymagania finansowe kosmiczne - się można na takim zakupie na trochę czasu "ugotować" finansowo.

0

Uważam, że czas najwyższy metkę "utalentowany" wymienić na "drugi garnitur" lub "do sprzedania" bo z tej mąki cudów ciężko się spodziewać.

1

Oby nie przeszło coś z Vermaelena na niego bo Szkiełko ostatnio okaz zdrowia.

0

Ja tam Valverde nie znam - podziwiam, ale nie znam. A szatnia to szatnia - mimo dowolnych słów trenera.

0

Nie kopie się leżącego. W sumie wolałbym żeby szło im nieco lepiej - inaczej na wiosnę możemy za bardzo uwierzyć że już wszystko wygraliśmy.

0

Kiedy ostatnio spojrzałeś w jego metrykę? Kojarzysz że on w lutym 25 lat będzie miał? A Ty na 2 lata na wypożyczenie chcesz go słać? Ehh.

0

Sam miałem spore obawy co do tego sezonu, trenera i reakcji zespołu na odejście Neymara. A teraz się zastanawiam czy z nim bylibyśmy tu gdzie jesteśmy.

0

Dobre losowanie i dla nas

0

Widać że istnieje życie bez Neymara.

33

Po takim meczu w "Najgorsze" powinniście napisać "Mimo szczerych chęci nie ma się czego tu czepić".

1

Opis jak u Gomesa. Wysoki, technika, siła. Niewiele się z tego przydało póki co.

1

Gerard niestety bardziej przydałby się w zespołach grających przeciwko Barcelonie niż w niej.

0

Nie będę mówił o zawodniku mającym 19 czy 21 lat jako o doświadczonym i rozwiniętym nawet jeśli jest to Martial, który trochę doświadczenia w poważnej lidze zebrał. Nie jestem również przekonany że którykolwiek z nich jest zawodnikiem prawdziwie decydującym w swoim klubie i byłby takim w Barcelonie w ciągu powiedzmy 2 lat (i to pod warunkiem że dostaliby szansę w postaci tych 2 lat - coś o tym wie choćby właśnie Alcacer).
Zgadzam się natomiast z Tobą jak sądzę w jednym - nie jestem pewien czy warto dawać 100 mln za Griezmanna.

0

Ściągaliśmy młodych ale w większości średnio mieliśmy szczęście do ich karier - Saviola, Keirrison, Alcacer. Bywało jednak też lepiej jak np. z Ronaldo.

0

RM sprzedał Pepe i się posypało.

3

Chyba jednak koń - zobacz jakie mają kopyto;)

10

Tak bardzo chciał kopnąć przeciwnika że aż go zabolało.

47

Przypuszczam, że Dembele dostanie z 50-60 min a później wejdzie Arnaiz. Ciekawe, który się jak zaprezentuje.

6

W sumie transferu Mbappe to jeszcze nie było więc Cou jest obecnie 2 najdroższym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?