artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest paru gości z Francji do wyciągnięcia - mam nadzieję że to nie jedyne kryterium bo będzie trzeba zwiększyć ilość etatów.
31
Niech się trzymają od tego Thiago z daleka. Ma 1 dobry mecz na 3 i to jeśli nie ma akurat kontuzji.
1
Popraw jeśli masz lepszą pamięć:)
9
Ja dobrze pamiętam że po występach we Włoszech został odkupiony za 12 mln by na nim zarobić?
6
Z Barcą Ligi Europy raczej nie wygra...chyba faktycznie lepiej mu zostać w AM.
0
Czas pokaże. Łatwiej mi sobie wyobrazić cenę o której wspominasz za bramkarza 1-go składu, który zagrał porządny sezon, ale do niedawna klauzula 222 mln też mi się wydawała nierealna więc....
0
Gość gdy gra to gra dobrze i to Barca może mieć problem ze znalezieniem zastępstwa na podobnym poziomie. 60 mln nikt nie da a i w 30 ciężko uwierzyć - on już ma 29 lat w końcu.
0
Trochę faktycznie pominięty - dobry zawodnik ale czasem głowy zapomina przy wszelkich złośliwościach. VAR go nieco pewnie utemperuje.
0
Nie wiem na co miałby w klubie czekać skoro w wieku 20 lat ma się szlifować w 3 lidze.
0
Ja akurat rozumiem. Sam jestem rozżalony sytuacją gdzie była możliwość dokonania czegoś jeszcze bardziej historycznego niż samo zdobycie La Ligi. Może niekoniecznie będę chodził i pluł jadem ale jestem w stanie zrozumieć - zwłaszcza że wystąpił naprawdę mocny na papierze skład.
6
Nie wiem czy się złapiemy do pierwszej 3 jak Messi odstawi buty.
3
Ma klauzulę w wysokości 100 mln to tyle powinniśmy zapłacić. 15 mln można inaczej spożytkować.
17
Bramki bramkami ale mi imponują jego dośrodkowania. W przyszłym sezonie może natłuc masę asyst jeśli zacznie częściej grać.
1
Semedo pewnie względnie zadowolony - ale stres musi mieć Vidal by korki znaleźć.
7
Skoro tak sobie radzi dobrze to przydałoby się dać mu kilka minut w meczu gdzie wynik będzie dość pewny. 18 lat to nie ma co czekać w sumie.
2
Nie rozmawiamy o sędziach ale "Czy byliby niepokonani, gdyby nie sędzia?".
0
i za to kochamy el clasico:)
0
6 lepiej niż 3 ale przy obecnym rynku może lepiej dać od razu więcej.
1
W sumie wolałbym by skupiono się na budowaniu defensywy pod kątem powolnego zastępowania Pique a tu znów zapowiada się szukanie jego partnera zaledwie.
0
Jeśli gra dobrze to i może znaleźć się inny chętny. 35 mln to nie jest dziś wielka kwota. A może przy sprzedaży Gomesa będzie przyzwoity rezerwowy.
0
Rezerwowy za 10 mln to w sumie dobry interes. Nie sądzę by nagle miał zrobić mega krok w karierze w Barcelonie ale kiedyś podobnie myślałem o Sergii Roberto. Więc może niech kręci się koło ławki.
1
Nie wiem jak ten Ruiz gra ale czytałem że PSG chce Guedesa za 40 mln sprzedać. Może to by była lepsza inwestycja.
2
Pep też Barcę B prowadził. Oby się Pimiencie dobrze prowadziło zespół.
43
"Maluchy" rozklepywały całą Europę. Teraz okazuje się że gracz Barcy musi mieć 180 cm. Może komuś przydałoby się odświeżenie pamięci.
0
Salah robi furorę. Ciekawe ile w tym pracy Jurgena. W Dortmundzie też potrafił szlifować perełki.
0
Być może z punktu czysto treningowego nie ma to większego znaczenia ale nie jestem przekonany czy próba ściągnięcia kogoś do zespołu z Segunda A nie jest łatwiejsza niż do zespołu z niższego poziomu.
0
Ale na tabele ligi da się za to patrzeć:)
0
Trochę młodzieży nam odpadło przez spadek do 3 ligi, sprawa problemów z transferami młodych to kolejne uderzenie. Do tego ciągłe wydrapywanie graczy przez zagraniczne kluby - co się w sumie dziwić że nie ma dopływu. Choć taki np. Grimaldo jednak daje radę mimo skreślenia u nas.
0
W sumie Luis 2.0. Niewiele grał ale bramkę wsadził.
2
Trochę ryzykowne założenie. Nie co sezon w lidze będzie się miało taką przewagę jak w tym sezonie, a LM to loteria bo po prostu gra się z najlepszymi. Łatwo przy takim założeniu stracić wszystko.