artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Byli gracze Barcy chwalą obecnych, byli gracze RM chwalą swoich. Ciężko oczekiwać czegoś innego.
0
W takim razie jego jedynym minusem jest to że nie jest chińskim obrońcą.
0
Grzać ławę może równie dobrze u nas. Chyba że ktoś da kilka kokosów i worek melonów to można sprzedać.
0
Nawet gdyby nie odpalił byłby za pensję tylko - choć pewnie z racji wolnego kontraktu spodziewał się sporej podwyżki. Szkoda trochę.
1
Gdyby się udało sprzedać Ardę, Rafinhę i Deulofeu to może nie trzeba byłoby wybierać.
2
Nie wiem czy to dobry pomysł by go oddawać za drobne. Nie ma i chyba nie miał zbyt mocnej pozycji w zespole, ale wydaje się, że częściej podnosi głowę niż np. Deulofeu
5
I tak oto bohaterem zostaje człowiek, który zaczął grać bo nie było nikogo innego. Dobrze że chwycił szansę zębami i pazurami.
0
Trener niekoniecznie ale muszą zadziałać na transferach by uspokoić kibiców.
0
Paco miał rok na przekonanie do siebie i pod koniec zeszłego sezonu miewał już przebłyski. Gerard może nie mieć aż tyle czasu.
0
Wiadomo, że patrzy na rachunek bankowy a Chiny zapewnią godziwą zapłatę mimo metryki. Zapracował sobie na to.
20
Starczy tych wypożyczeń. Jeśli nie pasuje do zespołu to sprzedać. Jeśli jest potrzebny na ogony i drugorzędne mecze to niech siedzi na dupie.
0
Chelsea to nie Arsenal ale nie jest źle.
6
Fajnie zobaczyć w akcji transfer z 2014 i to na dodatek z dobrymi ocenami.
0
Tylko się cieszyć że "odpalił" i daje klubowi to czego się od niego oczekiwało. Przy słabszym okresie Suareza i cenach na rynku pocieszające jest że nie trzeba szukać kogoś na tą pozycję.
0
Sprzedać za 10-15 mln można. Tylko co dalej? Za chwilę kupić kogoś za 50 mln przy wariackich cenach na rynku? W razie kontuzji innego zawodnika z prawej strony można spać względnie spokojnie. Nie wiem czy warto to psuć - chyba że notatnikach jest ciekawsza opcja w podobnej cenie.
0
Młodszych i szybszych. A o alternatywy pytałem w poście wyżej.
0
Problem z obrońcami jest ale pytanie czy Mascherano to jej rozwiązanie. Doświadczenie i waleczność to może być za mało na takich którzy go "objadą". Mina to zagadka i wobec tego ciekawe jakie inne opcje mają w zanadrzu włodarze.
0
Verma nie jest obrońcą z odzysku - grać przez lata potrafił. Problem tkwi w tym że lata również się leczył. I oby starczyło mu czasu na zaprezentowanie swych umiejętności.
1
9 mln w obecnych realiach transferowych to w sumie drobne i nawet jeśli ma grać mało to niech już wchodzi w zespół i styl gry.
0
Bramka ratuje trenerowi decyzję o wystawianiu go od początku meczu.
0
Nie brzmi to zbyt dobrze - najlepszy chyba obecnie środkowy obrońca wypada z gry. Oby "Pan Szkiełko" zapracował na wypłacone mu pensje i zaskoczył swoją dyspozycją.
1
Nie znam zawodnika ale gość w 39 meczach ma 1 asystę i 1 bramkę. Na papierze wygląda to dość średnio.
0
No właśnie można mieć wszystko. Można wygrać LM, La Ligę - ale o ile do wygrania La Ligi niekoniecznie trzeba pokonać RM to w LM już zwycięstwa nad Malagą niewiele się przydadzą bo nawet takowych spotkań nie będzie.
0
Niepokoi mnie trochę to, że nie udało się wygrać z Valencją, nie udało się wygrać z Juventusem rewanżu, nie udało się wygrać również z Atletico. Początek sezonu był znakomity, teraz jakby nieco zeszło powietrze. Nie jest to rzecz jasna żaden kryzys ale brakuje nieco wygranych z zespołami topowymi mimo że pozycja w lidze i LM jest znakomita.
0
Tylu działaczy że może braknąć miejsca dla piłkarzy na tych galach.
2
Juve wcale nie powstrzymało Messiego - on po prostu nie zagrał na najwyższym poziomie.
0
Plusem faceta jest to że potrafi zagrać piłkę do której tylko trzeba dostawić nogę. Ale nie mam przekonania czy paru młodszych z ligi francuskiej nie byłoby lepszą inwestycją.
1
Cena może będzie dobra ale zarobki to już mocno by nas dociążyły. No i odmłodzenie składu pełną gębą.
1
Ciekawi mnie co w sumie jest nie tak z Ardą. Przyszedł z zespołu pełnego walczaków, do tego niezła w sumie technika - na pierwszy rzut oka przy Valverde powinien dostawać pojedyncze mecze bez problemu. Więc chyba pozostaje przypuszczać, że uznał że to szczyt możliwości i zadowolił się osiągnięciem statusu zawodnika Barcelony.
2
Patrząc na zwariowane ceny za piłkarzy odnowienie kontraktów z obecnymi graczami, którzy swój wkład w zespół mają jest po prostu konieczne. Nowi też by "za miskę ryżu" nie grali.