artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może dzięki temu La Liga kierowałaby swój rozwój bardziej w stronę ligi angielskiej (co roku kilku pretendentów) niż niemieckiej czy francuskiej.
Mnie nie interesuje czy właścicielem jest ktoś z Chin, Włoch czy Sudanu - z chęcią obejrzałbym częściej mecze pokroju Barca - Juve niż Barca - Las Palmas. A czy będzie to zasługą nowych właścicieli czy może nowego typu rozgrywek (liga dla bogaczy o której się co jakiś czas mówi) to chyba nie ma dla mnie aż takiego znaczenia.
3
Barca grała jak w 3 roku Pepa czyli w poprzek i bez błysku. Remis uznać można za duży sukces... Barcy.
0
i mają swoje szachy...
0
W PSG w sumie kolonia koleżków też niemała a i kilka milionów innych powodów by być szcześliwym;)
1
Dla mnie to nadal piłkarz - zagadka więc pozostanę sceptyczny co do tego grajka z nadzieją że się mylę.
1
Jeszcze nie gra tak jakby się marzyło, ale widać po nim klasę. Próby podań na jakie się decyduje to zupełnie inna półka niż lwia cześć pomocników Barcy walczących o miejsce w składzie. Nie mam wątpliwości, że dać mu trochę czasu i będzie gwiazdą.
0
Oni jeszcze mogą odwrócić losy dwumeczu ale czy mają wystarczająco dużo doświadczenia w takich sytuacjach? W swojej lidze raczej takich okazji zbyt często nie maja możliwości przećwiczyć.
13
Dla mnie ciekawym zestawieniem byłoby RM vs Lpool. Oni są tak kosmicznie nieprzewidywalni, że nie skreślałbym ich w takim starciu. MC też miałoby wg mnie spore szanse.
0
Kto by z tej pary nie awansował - kolejny przeciwnik łatwo mieć nie będzie.
0
W porządku - tu się zgadzam - ale nie twórzmy sztucznych nagród za coś takiego. Wiadomo, że ma inne zadania w drużynie. Ale wiadomo też że z racji pozycji na boisku będzie on (czy Suarez) dostawał ich z założenia mniej (poza kartkami za "pyskówki"). Lineker przez całą karierę ponoć "żółtka" nie zobaczył.
0
Zaczynając swoją wypowiedz od podważania inteligencji drugiego rozmówcy sam sobie wystawiasz laurkę.
Mało mnie interesuje CR - nagradzano piłkarzy Barcy. Z racji swojej pozycji Messi zawsze będzie w lepszej pozycji wyjściowej niż np. któryś z obrońców.
1
Przydałoby się odskoczyć Atletico na parę oczek więcej to miałby okazje odpocząć pod koniec sezonu. W przeciwnym razie ciężko będzie mu o mniejszą ilość minut.
0
Zwolniony z obowiązków wracania do obrony to w sumie co się dziwić.
36
Problemy czy nie - nie położą się na trawie prosząc o niski wymiar kary.
0
Trener Espanyolu nie potrzebuje motywacji przed meczem z Barcą. Pique robi robotę za niego.
1
Ciekawe czy PSG zagra z RM jak w pierwszym meczu zeszłego sezonu z nami czy jak w tym (niesamowitym) drugim.
2
Nie mogę się z Tobą zgodzić - nie opaskę mu trzeba dać a podwyżkę (zarobków i klauzuli)
1
I co by tylko kluby "niekończącej się gotówki" nie dały mu poważnego argumentu do namysłu.
0
Nie jest na tyle słaby by go oddawać za grosze. A przydać zawsze się może w dalszej części sezonu.
0
Zagrali jak mogli i nie było łatwo. Kontry mają niezłe i niewiele brakło by był remis. Finał bliżej ale Valencia nie jest bez szans.
11
Żeby nie było że interesów nie potrafimy robić.
0
Nie wiem co Barca robiła do tej pory skoro nagle się zabiera do roboty i pilnowania wychowanków.
1
Mieliśmy super zawodnika. Mamy super zawodnika. Chyba wielka krzywda nam się nie stała.
0
A coś Ci się nie zgadza? Brałeś zapewne kiedyś udział w jakiejś rywalizacji więc powinieneś wiedzieć czym są emocje i jak się reaguje na wydarzenia, które wg Ciebie są krzywdzące. Ludzie to nie roboty.
I nie mam zamiaru wymieniać Ci momentów które są niewłaściwe - obejrzyj sobie ponownie mecz jeśli masz problem z ich namierzeniem.
3
Przede wszystkim to jest sport i rywalizacja. Może ktoś udaje, a może faktycznie dostał po kostkach - sędzia również powinien być profesjonalistą i brać poprawkę na to, że może się pomylić. Z założenia jest górą w takich sytuacjach i nie musi sobie dodawać prestiżu - chyba że ma z tym jakiś problem, co u Lahoza jest ewidentnie widoczne.
0
Masz rację. Alba czasem ma jakiś problem z głową. Nawet ostatnio padł na murawę jakby na minę trafił a powtórki pokazały że próbował kopnąć przeciwnika. VAR wejdzie to może mieć problem.
0
Bo w każdym meczu sypie kartkami jak z rękawa jak tylko ktoś zasugeruje że podjął złą decyzję. Inni sędziowie mają więcej dystansu do takich sytuacji.
3
Ten facet chyba ma jakieś problemy z samooceną. Zachowuje się jakby próbował się dowartościować na boisku.
4
Ten kto kupi Vidala będzie zadowolony.
0
Przy obecnym składzie chyba faktycznie jest on po prostu zbędny.