0

Może dzięki temu La Liga kierowałaby swój rozwój bardziej w stronę ligi angielskiej (co roku kilku pretendentów) niż niemieckiej czy francuskiej.

Mnie nie interesuje czy właścicielem jest ktoś z Chin, Włoch czy Sudanu - z chęcią obejrzałbym częściej mecze pokroju Barca - Juve niż Barca - Las Palmas. A czy będzie to zasługą nowych właścicieli czy może nowego typu rozgrywek (liga dla bogaczy o której się co jakiś czas mówi) to chyba nie ma dla mnie aż takiego znaczenia.

3

Barca grała jak w 3 roku Pepa czyli w poprzek i bez błysku. Remis uznać można za duży sukces... Barcy.

0

i mają swoje szachy...

0

W PSG w sumie kolonia koleżków też niemała a i kilka milionów innych powodów by być szcześliwym;)

1

Dla mnie to nadal piłkarz - zagadka więc pozostanę sceptyczny co do tego grajka z nadzieją że się mylę.

1

Jeszcze nie gra tak jakby się marzyło, ale widać po nim klasę. Próby podań na jakie się decyduje to zupełnie inna półka niż lwia cześć pomocników Barcy walczących o miejsce w składzie. Nie mam wątpliwości, że dać mu trochę czasu i będzie gwiazdą.

0

Oni jeszcze mogą odwrócić losy dwumeczu ale czy mają wystarczająco dużo doświadczenia w takich sytuacjach? W swojej lidze raczej takich okazji zbyt często nie maja możliwości przećwiczyć.

13

Dla mnie ciekawym zestawieniem byłoby RM vs Lpool. Oni są tak kosmicznie nieprzewidywalni, że nie skreślałbym ich w takim starciu. MC też miałoby wg mnie spore szanse.

0

Kto by z tej pary nie awansował - kolejny przeciwnik łatwo mieć nie będzie.

0

W porządku - tu się zgadzam - ale nie twórzmy sztucznych nagród za coś takiego. Wiadomo, że ma inne zadania w drużynie. Ale wiadomo też że z racji pozycji na boisku będzie on (czy Suarez) dostawał ich z założenia mniej (poza kartkami za "pyskówki"). Lineker przez całą karierę ponoć "żółtka" nie zobaczył.

0

Zaczynając swoją wypowiedz od podważania inteligencji drugiego rozmówcy sam sobie wystawiasz laurkę.

Mało mnie interesuje CR - nagradzano piłkarzy Barcy. Z racji swojej pozycji Messi zawsze będzie w lepszej pozycji wyjściowej niż np. któryś z obrońców.

1

Przydałoby się odskoczyć Atletico na parę oczek więcej to miałby okazje odpocząć pod koniec sezonu. W przeciwnym razie ciężko będzie mu o mniejszą ilość minut.

0

Zwolniony z obowiązków wracania do obrony to w sumie co się dziwić.

36

Problemy czy nie - nie położą się na trawie prosząc o niski wymiar kary.

0

Trener Espanyolu nie potrzebuje motywacji przed meczem z Barcą. Pique robi robotę za niego.

1

Ciekawe czy PSG zagra z RM jak w pierwszym meczu zeszłego sezonu z nami czy jak w tym (niesamowitym) drugim.

2

Nie mogę się z Tobą zgodzić - nie opaskę mu trzeba dać a podwyżkę (zarobków i klauzuli)

1

I co by tylko kluby "niekończącej się gotówki" nie dały mu poważnego argumentu do namysłu.

0

Nie jest na tyle słaby by go oddawać za grosze. A przydać zawsze się może w dalszej części sezonu.

0

Zagrali jak mogli i nie było łatwo. Kontry mają niezłe i niewiele brakło by był remis. Finał bliżej ale Valencia nie jest bez szans.

11

Żeby nie było że interesów nie potrafimy robić.

0

Nie wiem co Barca robiła do tej pory skoro nagle się zabiera do roboty i pilnowania wychowanków.

1

Mieliśmy super zawodnika. Mamy super zawodnika. Chyba wielka krzywda nam się nie stała.

0

A coś Ci się nie zgadza? Brałeś zapewne kiedyś udział w jakiejś rywalizacji więc powinieneś wiedzieć czym są emocje i jak się reaguje na wydarzenia, które wg Ciebie są krzywdzące. Ludzie to nie roboty.

I nie mam zamiaru wymieniać Ci momentów które są niewłaściwe - obejrzyj sobie ponownie mecz jeśli masz problem z ich namierzeniem.

3

Przede wszystkim to jest sport i rywalizacja. Może ktoś udaje, a może faktycznie dostał po kostkach - sędzia również powinien być profesjonalistą i brać poprawkę na to, że może się pomylić. Z założenia jest górą w takich sytuacjach i nie musi sobie dodawać prestiżu - chyba że ma z tym jakiś problem, co u Lahoza jest ewidentnie widoczne.

0

Masz rację. Alba czasem ma jakiś problem z głową. Nawet ostatnio padł na murawę jakby na minę trafił a powtórki pokazały że próbował kopnąć przeciwnika. VAR wejdzie to może mieć problem.

0

Bo w każdym meczu sypie kartkami jak z rękawa jak tylko ktoś zasugeruje że podjął złą decyzję. Inni sędziowie mają więcej dystansu do takich sytuacji.

3

Ten facet chyba ma jakieś problemy z samooceną. Zachowuje się jakby próbował się dowartościować na boisku.

4

Ten kto kupi Vidala będzie zadowolony.

0

Przy obecnym składzie chyba faktycznie jest on po prostu zbędny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?