artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I nadal idziemy w ilość bez jakości. Grunt żeby nie mówić, że nikogo się nie sprowadziło.
1
Nie jest to dla mnie najważniejszy z graczy więc przy dobrej ofercie (czyli min to co zainwestowano) można go oddać. I pod warunkiem, że mamy zaklepane zastępstwo.
0
I po 2 miesiącach zakupu światowej klasy pomocnika dostaniemy Paulinho.
0
Barca tu Barca tam - ciekawe skąd kasę weźmiemy na te wszystkie cudeńka i jeszcze porządnego pomocnika.
0
Barca potrzebuje pomocnika na teraz nie na "być może za 3 lata"
0
No to mamy kim zastąpić Turana.
0
I czytasz o ofertach za Paulinho
0
17 lat i nie grał nawet w Barcelonie B? To albo system nie działa albo jest zbyt słaby.
0
Pół żartem: to znów dobrego odkupimy za 5 mln
3
Obawiam się, że szukania drugiego Xaviego czy Iniesty nigdzie nie doprowadzi. Trzeba lepić z tego co się ma i oczywiście starać się sprowadzać takich co wzmocnią zespół - i nie zapominać o młodych.
2
Bardzo dobra wiadomość dla całego klubu. Zupełnie inaczej będą patrzyli teraz młodzi na możliwość gry w drugiej drużynie.
0
Nie zgodzę się z Tobą, że rozwiązanie "kasowe" jest dobrym rozwiązaniem choćby dlatego, że nie zniechęci to do kolejnych "numerów" - po prostu lepiej to zorganizują:)
0
Nie zapłać jakiś "danin" to będziesz wiedział o czym mówię
0
Właśnie o tym mówię - z racji tego, że to Messi wolno mu więcej. Nieważne że zarabia setki mln euro - jemu wolno więcej - wpłaci zaległości i najwyżej zapłaci dodatkowo 250 tys euro kary za 21 miesięcy więzienia do którego nigdy nie trafi.
0
Messi to z wiadomych powodów nietykalny półbóg dla kibiców Barcelony ale mimo wszystko trochę to wali po oczach.
0
Za 20 mln byłbym skłonny zaryzykować, że kiedyś tam gdzieś tam odpali.
1
W ŁKS sobie nie poradził...
8
70 czy 90 mln za rezerwowego skrzydłowego? Ciężko mi w to uwierzyć. Chyba,że Messi w pomoc idzie definitywnie.
0
Skoro był gwiazdą mistrzostw świata U-20 to chyba byle kopaczem nie jest. Może trzeba byłoby zweryfikować innych graczy w Barcie B.
1
Ależ dobrze być piłkarzem - jak chce zmienić pracodawcę to mu powiem, że nie przyjdę do pracy a jak nie chcę to będę siedział do końca kontraktu - choćby w juniorach.
0
I jeszcze im zostanie kasy na kupno CR7.
9
O ile wiadomość o włączeniu Rafy w transfer kogoś ważnego dla planów Barcy jest dla mnie zupełnie akceptowalne to nadal nie wiem czy Bellerin jest najlepszą dostępną opcją.
2
Prędzej z niego będzie pomocnik jakiego potrzebujemy niż z Rafinhi czy Turana.
0
jeśli to prawda to cieszę się bardzo - nie mieli łatwo ale obaj pokazali w końcówce, że jednak chyba coś potrafią. Należy im się jeszcze 1 sezon na pokazanie co są warci - i oby się okazało, że to naprawdę tanie zakupy.
0
Pierwsze występy robiły naprawdę więcej niż przyzwoite wrażenie. Pełen nadziei czekam na jego następne występy.
0
Szkoda, że nie pojawiło się nazwisko Puyola.
0
Chciałbym Verrattiego, Dembele, Coutinho i z 5 innych jeszcze. I żeby to zrobić wystarczy sprzedać Messiego i Neymara.
2
No i super - można kasę zainwestować gdzie indziej bo mamy na co wydawać. A może i w Barcie B może się coś znajdzie wartego przetestowania.
0
Zarząd czy go się lubi czy nie ma nieźle pod górkę z tymi kontraktami. Messi będzie kosił krocie, Neymar nie ma zamiaru zarabiać dużo mniej, Suarez też ma prawo się cenić. A to dopiero 3 zawodników. Ewentualne nowe wzmocnienia światowego, uznanego poziomu za miskę ryżu też grać nie będą.
0
Odkupić i sprzedać ew zostawić - więcej jest wart niż 12 mln.