0

I nadal idziemy w ilość bez jakości. Grunt żeby nie mówić, że nikogo się nie sprowadziło.

1

Nie jest to dla mnie najważniejszy z graczy więc przy dobrej ofercie (czyli min to co zainwestowano) można go oddać. I pod warunkiem, że mamy zaklepane zastępstwo.

0

I po 2 miesiącach zakupu światowej klasy pomocnika dostaniemy Paulinho.

0

Barca tu Barca tam - ciekawe skąd kasę weźmiemy na te wszystkie cudeńka i jeszcze porządnego pomocnika.

0

Barca potrzebuje pomocnika na teraz nie na "być może za 3 lata"

0

No to mamy kim zastąpić Turana.

0

I czytasz o ofertach za Paulinho

0

17 lat i nie grał nawet w Barcelonie B? To albo system nie działa albo jest zbyt słaby.

0

Pół żartem: to znów dobrego odkupimy za 5 mln

3

Obawiam się, że szukania drugiego Xaviego czy Iniesty nigdzie nie doprowadzi. Trzeba lepić z tego co się ma i oczywiście starać się sprowadzać takich co wzmocnią zespół - i nie zapominać o młodych.

2

Bardzo dobra wiadomość dla całego klubu. Zupełnie inaczej będą patrzyli teraz młodzi na możliwość gry w drugiej drużynie.

0

Nie zgodzę się z Tobą, że rozwiązanie "kasowe" jest dobrym rozwiązaniem choćby dlatego, że nie zniechęci to do kolejnych "numerów" - po prostu lepiej to zorganizują:)

0

Nie zapłać jakiś "danin" to będziesz wiedział o czym mówię

0

Właśnie o tym mówię - z racji tego, że to Messi wolno mu więcej. Nieważne że zarabia setki mln euro - jemu wolno więcej - wpłaci zaległości i najwyżej zapłaci dodatkowo 250 tys euro kary za 21 miesięcy więzienia do którego nigdy nie trafi.

0

Messi to z wiadomych powodów nietykalny półbóg dla kibiców Barcelony ale mimo wszystko trochę to wali po oczach.

0

Za 20 mln byłbym skłonny zaryzykować, że kiedyś tam gdzieś tam odpali.

1

W ŁKS sobie nie poradził...

8

70 czy 90 mln za rezerwowego skrzydłowego? Ciężko mi w to uwierzyć. Chyba,że Messi w pomoc idzie definitywnie.

0

Skoro był gwiazdą mistrzostw świata U-20 to chyba byle kopaczem nie jest. Może trzeba byłoby zweryfikować innych graczy w Barcie B.

1

Ależ dobrze być piłkarzem - jak chce zmienić pracodawcę to mu powiem, że nie przyjdę do pracy a jak nie chcę to będę siedział do końca kontraktu - choćby w juniorach.

0

I jeszcze im zostanie kasy na kupno CR7.

9

O ile wiadomość o włączeniu Rafy w transfer kogoś ważnego dla planów Barcy jest dla mnie zupełnie akceptowalne to nadal nie wiem czy Bellerin jest najlepszą dostępną opcją.

2

Prędzej z niego będzie pomocnik jakiego potrzebujemy niż z Rafinhi czy Turana.

0

jeśli to prawda to cieszę się bardzo - nie mieli łatwo ale obaj pokazali w końcówce, że jednak chyba coś potrafią. Należy im się jeszcze 1 sezon na pokazanie co są warci - i oby się okazało, że to naprawdę tanie zakupy.

0

Pierwsze występy robiły naprawdę więcej niż przyzwoite wrażenie. Pełen nadziei czekam na jego następne występy.

0

Szkoda, że nie pojawiło się nazwisko Puyola.

0

Chciałbym Verrattiego, Dembele, Coutinho i z 5 innych jeszcze. I żeby to zrobić wystarczy sprzedać Messiego i Neymara.

2

No i super - można kasę zainwestować gdzie indziej bo mamy na co wydawać. A może i w Barcie B może się coś znajdzie wartego przetestowania.

0

Zarząd czy go się lubi czy nie ma nieźle pod górkę z tymi kontraktami. Messi będzie kosił krocie, Neymar nie ma zamiaru zarabiać dużo mniej, Suarez też ma prawo się cenić. A to dopiero 3 zawodników. Ewentualne nowe wzmocnienia światowego, uznanego poziomu za miskę ryżu też grać nie będą.

0

Odkupić i sprzedać ew zostawić - więcej jest wart niż 12 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?