1

Z Neymarem może być różnie. Ambicja, finanse, sława - każdy z tych czynników może być powodem do zmiany klubu. Neymar może nie być zainteresowany grą w cieniu Messiego przez kolejne lata i czekaniem aż ten skończy grać. Może też uważać, że zasługuje na przynajmniej takie same pieniądze jak Messi, a na to raczej klubu nie będzie stać - wtedy szykowałby się prawdziwie ciężki wybór.

Póki co nie wierze jednak by kierunkiem miał być MU. Ten zespół potrzebuje jeszcze zbyt wielu wzmocnień by mógł prawdziwie wrócić na top piłki. PL obecnie (może poza Chelsea) spełniałoby chyba tylko kwestię finansową i być może fakt, że w końcu byłby niekwestionowaną gwiazdą.

1

Ja po prostu chciałbym zobaczyć w jego wykonaniu 1 mecz po którym byłoby można powiedzieć "to przyszłość Barcy". Bramka niczego nie zmienia.

2

Możemy oceniać jego grę, zaangażowanie, możemy mieć swoje zdanie co do gwizdów przed meczem, presji itd, ale co winny jest Gomes kwoty, którą zapłaciła za niego Barca? Grubą kasę wyłożył ktoś, kto decyduje, który zawodnik jest potrzebny drużynie. Ten ktoś zapewne oglądał mecze z jego udziałem i uznał, że to będzie dobry transfer. I póki co wydaje się, że ten ktoś (p. Fernandez) strasznie się pomylił.

0

To chyba najgorszy możliwy los. Twarda obrona, świetny atak - będzie co oglądać.

2

Dobry gracz nie musi się bać zmiany trenera.

2

Turan nie gra źle, statystyki go ciągle bronią. Kwestia czy to nie jest ostatni dzwonek by porządnie na nim zarobić. Oczywiście tą kasę należałoby rozsądnie wydać, ale to już inna bajka.

0

Gdyby nie Ramos to 7 punktów, gdyby nie sędziowie to ze 12 - zaraz się dowiemy, że RM byłby w sumie w strefie spadkowej gdyby nie coś tam :D

0

Najgorsze: niestety znów swoją siłę pokazała ławka rezerwowych. Może czas zadzwonić do magika z Sewilli, który ponoć szuka nowych wyzwań a pana bodajże Fernandeza na taczkę.

0

To jedynie konsekwencja złych transferów na ławkę rezerwowych. Nasi zmiennicy mogą być gwiazdami Valencii czy Villarrealu - ale obecnie na Barce są po prostu za słabi.

0

Przyznaje, że nie chciało mi się wierzyć, że to się uda. Bramka dla PSG wręcz mnie dobiła. A tu TAKA końcówka. WOW

0

Myślę, że to właśnie Emery przegrał ten dwumecz. Ale to już mało mnie interesuje.

2

Komentarz wystawił wczorajszy mecz: 6-1

0

Jednak nie rozumiesz.

4

Najgorsza to powinna być podkreślona skuteczność Neymara, która może być kluczem do ewentualnego odwrócenia sytuacji w meczu z PSG. Przy konieczności strzelenia minimum 4 bramek 2-3 zmarnowane sytuacje mogą bardzo zaboleć.

1

Tylko się cieszyć i pamiętać, że do końca sezonu sporo pracy. W Madrycie być może też już świętowali zdobycie tytułu więc oby nas grzech pychy lub kolejny kryzys nie dopadł.

4

"Transfer bocznego obrońcy: – nie myślę o nowym obrońcy. Byliśmy skupieni na meczu". Może gdyby więcej myślał o transferach to jednak bardziej by pasowały do zespołu.

0

Dzięki wielkie :)

0

Ja to w sumie chciałbym poznać statystykę udanych/ nieudanych dryblingów na mecz i ilości strat na mecz. To mogłoby być ciekawe.

0

Dla mnie ryzyko przy jego zatrudnieniu jest takie samo jak przy każdym innym trenerze - nie wiadomo czy dany trener "odpali". Płacić 8 mln odstępnego to po prostu argument przeciwko tej kandydaturze.

0

Rafa ma 24 lata, więc o nadziei na wielką karierę chyba nieco niezręcznie pisać choć nigdy nie mówię nigdy. Poza bramkami - w moim prywatnym odczuciu - nie daje zbyt wiele, bo nawet jeśli się "wystawi" gdzieś na boisku to tylko po to by odegrać piłę do tyłu pod nieco innym kątem. Pod warunkiem, że jej nie straci w taki czy inny sposób. Nie wiem czy ma cechy takie czy siakie - gra słabo. Jedyna statystyka która ratuje mu tyłek to bramki. Reszta zespołu gra słabo więc on też może? Raczej nie - skoro nie potrafi wpłynąć na grę pomocy w odpowiedni sposób (a nie potrafi) to może trzeba przyjrzeć się innym umiejętnościom. Ma "nosa" do bramek - więc może to jest talent, który jeszcze nie został odkryty. Bo jak napisałem wcześniej liczyć, że w wieku 24 lat nagle wypali jest mi coraz ciężej.

0

Nic dziwnego, że ludzie kochają piłkę nożną. Kopciuszek w 1 minutę może stać królową balu. Rafa po raz kolejny nie zagrał niczego konkretnego przez 60 minut, ale wystarczyło, że dopadł do piłki w odpowiednim momencie i mamy nowego króla. Może po prostu przestawmy go na napastnika, bo nosa ma lepszego niż Paco.

0

Luis testuje inna taktykę w TAKIM meczu. Ale póki co jeszcze sezon trwa.

0

Widać, że ciężko być naprawdę na szczycie długi okres czasu w klubie takim jak Barcelona. Pep też miał status półboga, a gdy odchodził czułem ulgę, że nie będzie mnie już katował taktyką sprowadzoną do wykonania miliona podań. Za Barceloną Luisa 2016-2017 też nie będę raczej tęsknił.

0

Może warto byłoby się temu całemu Monaco dokładniej przyjrzeć. Wczoraj padli przed MC ale wrażenie i tak pozytywne zostawili. I chyba sporo młodych tam biega.

0

Sam nie wiem co myśleć. Patrząc na pierwsze sezony - super, że zostanie na dłużej. Patrząc na teraźniejszość - po kiego grzyba. To bez dwóch zdań klasowy zawodnik, ale obecnie gra słabiutko. Ciężka sprawa.

6

Owszem, gwizdy są pomocne. Pokazują, że kibic nie baran i sam potrafi ocenić formę zespołu, pomimo zaklinań rzeczywistości dokonywanych przez wszystkich świętych Barcelony od prezesa, przez dyrektora sportowego i na trenerze kończąc.

0

Ja tam się na ocenieniu graczy za dobrze nie znam. Wiem tylko, że w zeszłym sezonie widziałem ze 3 mecze Valencii i Gomes nie zachwycał, tak nawet bym powiedział, że w tych meczach grał podobnie jak teraz u nas. Ale się nie znam.
Informacja o zainteresowaniu Realu tym zawodnikiem wręcz mnie ucieszyła. Sporo kasy dadzą na drewno pomyślałem. Niestety później znalazłem jego nazwisko w kadrze, ale nie Realu tylko Barcelony. Uznałem, że skoro się nie znam to p.Fernandez znać się musi. A teraz on chce odzyskać starego dobrego Gomesa. Ja tam się nie znam, ale nie rozumiem co on chce odzyskać skoro ten Gomes gra tak samo jak grał wcześniej.

0

Wiem, że on tak musi mówić ale i tak czytam wypowiedz i zgrzytam zębami. Mecz nie tragedia bo tylko 0:4 a mogło być więcej, mamy Puchar Króla na wyciągniecie ręki choć obecna forma nie stawia nas w roli faworyta, liga jest (jeszcze) w naszym zasięgu pomimo usilnych starań by tak nie było, drużyna miała plan na PSG, tylko ktoś nie powiesił nowej karteczki i to był plan na Alaves, dyrektor sportowy funduje zespołowi porządne i przemyślane wzmocnienia układając Tarota.... pięknie jest.

2

Zupełne nieporozumienie. Jemu trzeba dać stado psów, które zaganiają na śmierć przeciwnika. To nie taki zespół. Nie wierze by Klopp w Barcie mógł się odnaleźć.

0

Być może na chwilę obecną Real jest lepszy. Grają dobrze, nie trafiają się im przegrane, nawet gdy mają słabszy dzień. Barcelona jednak nadal ma zawodników, którzy są w stanie pokonać dosłownie każdy zespół. Coś jednak ten zespół blokuje od dłuższego czasu. Może trener, może zarząd, a może coś dzieje się niedobrego między samymi zawodnikami. Jeśli uda się naoliwić maszynkę - nadal możemy mieć powody do dumy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?