0

Nie wiem czy chwalić AM za skuteczną destrukcję czy iść na łatwiznę i znów napisać że nie wiem jaki pożytek mamy z Valverde.

25

A ktoś spytał Valverde czy byłby łaskaw ich wprowadzać?

2

A do czego porównanie? Jednego bez wyrazu do drugiego bez wyrazu? Coś miało to pokazać?

7

Nie widziałem tego Wague w akcji ale jeśli ma 20 lat i ponoć taki talent to sugerowałbym by nie ogrywać go do 24 roku życia w Barcie B by zrozumiał schematy tylko dać mu szansę pokazać się choćby z 20 minut w jakimś konkretnym spotkaniu.

5

jakoś nie widziałem by Rabiot ciągnął PSG w meczach w których odpadali z LM. W lidze francuskiej w sumie nie ma się gdzie wykazać. Na MŚ nie pojechał. Nie rozumiem zachwytów nad tym zawodnikiem. Niech zostanie w PSG, niech sianko mu się zgadza a do Barcy brać młodych z Ajaxu.

1

Powtarzałem wiele razy że to może być gwiazda - ale zależy czy w głowie ma olej czy sianko. Jeśli nie będzie widać poprawy do końca sezonu to może warto faktycznie sprzedać i wykorzystać fundusze na kupno młodych z Ajaxu.

6

Kolejny wiecznie młody który lada chwila odpali...

0

Najlepiej dla wszystkich byłoby by po prostu skupił się na piłce. Podobnych talentów za wiele nie ma ale do złotej Piłki to mu sporo brakuje więc ma co robić.

0

Niech gra cały sezon pierwszym składem uzupełnionym o 1 odkrycie poprzedniego meczu - ciekawe jak daleko dojedzie

1

Kolejny mecz w tym sezonie do gonienia. W końcu te pościgi przestaną się udawać.

0

Nic nowego nie powiem... D.Suarez sprzedać jeśli możliwe z opcją odkupu, Rafinha to samo i włączyć do zespołu Alenie.

0

Kolejny boczny obrońca, który tylko w Barcelonie się nie sprawdza.

0

Dzięki za poprawienie - ale daj sobie na luz nieco z wykrzyknikami bo zawału dostaniesz.

15

Nie przesadzajmy z krytyką Dembele - oczywiście że miał bardzo dużo strat i nieudanych dryblingów - ale też jako jedyny próbował czegoś bardziej ryzykowanego by dać więcej drużynie. I jeśli mielibyśmy krytykować każdego kto sporo psuje to przyjrzyjmy się np Suarezowi który potrafi grać mecz lub kilka fatalnie ale strzeli co jakiś czas bramkę i każdy jest zadowolony.

0

Z tego co obserwuje Valverde to zmiany robi jak ktoś się wyróżni... czyli w następnym meczy Malcolm za Dembele?

0

Najgorsze że po takim meczu najlepszy okazuje jest trener.

1

Grają dziś jakby obstawili swoją przegraną.

1

Póki co Munir pokazuje w Barcelonie to co pokazywał w Barcelonie - czyli niewiele. Może głowa nie daje rady w większym klubie.

4

Ani on nie potrzebuje Barcelony ani Barcelona jego. Real ani MC również go nie potrzebują więc gra w Watford. I to w sumie tyle.

0

Z najlepszym faktycznie można się zgodzić - Alena był widoczny na tle chaotycznych kolegów. Co do najgorszego - ciężko w sumie wybrać bo sporo by się zebrało. Ale z drugiej strony wcale nie było to zaskoczeniem bo tak wygląda większość spotkań z potencjalnie słabszymi rywalami w którym gra Barca B wraz z ławką rezerwowych.

0

Odnoszę wrażenie że skoro Valverde powiedział że nikt go o transfer Malcolma nie pytał to udowodni że faktycznie mu się nie przyda. Messi z Suarezem nabijają minuty których nadmiar może zaszkodzić pod koniec sezonu a młody gnije na ławce.
Nie wiem co może pokazać mecz przeciwko dzisiejszemu przeciwnikowi skoro zagra z drużyną B i kilkoma zawodnikami o podobnym dorobku minutowym jak on sam ale naprawdę życzę mu żeby władował ze 3 bramki miał ze 2 asysty i wybił piłkę z linii bramkowej własnej drużyny by Ernesto poważnie się zastanowił co ma z nim dalej zrobić.

1

Bardzo byłbym ostrożny z pozbywaniem się Dembele. W składzie nie mamy poza nim żadnego młodego zawodnika, który potrafiłby być równie decydujący w meczach (choć nie wiem co potrafi Malcolm - ale tego w Barcelonie chyba nikt nie wie). A i kupić kogoś nie będzie obecnie łatwo (ani tanio). Gość ma 21 lat - nie każdy jest tak poukładany jak Messi - Neymar czy Ronaldinho aniołkami też nie byli.

5

Żeby to człowiek wiedział ile prawdy w tym co czyta.

1

Chyba w pucharze Davisa.

0

Coutinho, Dembele, Suarez, Messi, Malcolm a jeszcze słuchy chodzą o rozmowach o Neymarze. Powariowane.

7

Jestem naprawdę zaskoczony że nie dostaje szans. Mam nadzieję że trener nie robi tego by udowodnić że skoro nie chciał zawodnika to nie będzie z niego korzystał.

4

Wątpię czy Barcelonę stać na kwotę transferu oraz zarobki Neymara.

0

Trzeba było nie dawać wolnego tylko zrobić codzienne poranne treningi od np 11 do 12 to by i odpoczął i na miejscu siedział.

3

Piątek raczej nie spełni opcji "nie byłby drogi" jeśli choć w przybliżeniu będzie strzelał tyle co obecnie w Serie A.

3

Prędzej Suarez zagra na środku obrony niż ktoś z Barcy B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?