artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie całe to wydarzenie uzyska niedługo status miejscowej legendy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, co z kolei spowoduje, że każdy członek rodziny Iniesta będzie wygwizdywany czy to na stadionie, czy to na ulicy. Bo warto.
1
W futbolu nie ma na czas obecny żadnych świętości. O przywiązaniu piłkarza można pewnie w 90% mówić w stosunku do pieniądza, a nie do klubu. Jak będzie z Neymarem - nie wiem i nie chcę zgadywać. Chciałbym, żeby został, ale niewiele mnie może już zaskoczyć.
2
Ciężko oczekiwać, że w każdym meczu będzie miło, łatwo i przyjemnie. Graliśmy z zespołem, który na początku sezonu bardzo dał nam się we znaki, a mimo potężnego osłabienia daliśmy radę wygrać i strzelić 2 bramki na wyjeździe. Athletic po przerwie faktycznie zagrał lepiej, bardziej agresywnie i został nagrodzony. Ale nadal to Barca ma potężną przewagę przed rewanżem.
0
Fajnie, że znów strzelił. Ciężko oczekiwać od młodego zawodnika, że będzie strzelał na zawołanie, ale parę bramek mu się przyda na podbudowanie. Może w końcu "odpali" i będzie się Barcelona cieszyć z drugiego odkrycia sezonu.
0
Traciliśmy bramki, bo nie grał na tej pozycji Sergi "Orkiestra" Roberto. Alba powinien zacząć się bać, bo o ile Mathieu może nie do końca jest dla niego zagrożeniem, to z Roberto tak łatwo już nie będzie. Postrach wszystkich pozycji wkracza ponownie do akcji.
9
Zastąpił, jak zastąpił. Gra w pomocy (jak Xavi), daje dużo drużynie (jak Xavi), ale wiadomo, że gra inaczej (niż Xavi), co jednak nie znaczy wcale, że gorzej (niż Xavi). Co by nie mówić - jest to po prostu cholernie dobry transfer, a o jego przydatności i słuszności zakupu świadczy 5 nowych błyskotek w gablotach muzeum Barcelony.
29
Stała się rzecz straszna - wobec dobrej gry Vidala Sergi Roberto będzie najprawdopodobniej musiał "odpuścić" jedną z dostępnych pozycji i (poza bramkarzem) może już nie zagrać na prawej obronie od której zaczynał swój zadziwiający marsz do pierwszej 11-ki. Zostało 9.
6
Lekko niepokojące jest to, że po kontuzji to już bodajże 2 raz, gdy wszyscy zaczynają się przyglądać bacznie Messiemu. Na Real faktycznie dał radę, ale ciekawe czy to zmęczenie organizmu, czy coś nie do końca zaleczone. A może zbyt duże obciążenia po kontuzji po prostu. Odrobina odpoczynku pewnie by nie zaszkodziła,żeby na właściwy czas był naładowany niczym Duracell.
0
Gdyby grał na wypożyczeniach więcej to może dziś byłby w innym miejscu. A tak wieczny łowca minut od Puyola do Pique.
0
Nie do końca promujemy. Po prostu zastanawiam się, że skoro na większość wychowanków nie ma nikt czasu czy cierpliwości to czy wydawania 50 mln (może więcej) ma jakikolwiek sens. Zwłaszcza, że Stones ma zadatki na dobrego obrońcę, ale nadal nim jeszcze nie jest. I dlatego się nad tym ew. transferem zastanawiam.
0
Zastanawiam się, czy Bartra jest dużo gorszy od Stonesa. W końcu to nadal młody zawodnik, choć od Stonesa nieco starszy. Też mu się przytrafiają błędy, i jeśli ma przyjść ktoś jeszcze młodszy, to zastanawiam się czy będzie miał większą taryfę ulgową niż właśnie wychowanek klubu. Może warto byłoby nieco większym zaufaniem obdarzyć Bartrę - u Roberto odpaliło.
0
Na pewno Luis zmienił jedno - nauczył Barcę, że błyskawiczne przeniesienie akcji pod bramkę przeciwnika oznacza, że nie ma on prawa za nią nadążyć. Przyznaję, że po momencie, gdy Barca grała w grę pt. podaj 30 razy w poprzek, gdy oglądanie spotkań stawało się lepszym środkiem nasennym niż słuchanie wypowiedzi polityków, wprowadzenie gry w stylu blitzkriegu wręcz wygląda zachwycająco i skutki (co najważniejsze) są podobne. Chwała Luisowi za ponowne wprowadzenie życia w mecze Barcelony.
0
PSG może chcieć, ale wszystko jest w rękach Neymara. W Barcelonie zarobi zapewne sporo, ale nie wiem, czy PSG by nie mogło przebić oferty. Poza pieniędzmi zostaje jeszcze kwestia osiągnięć, Na tym polu póki co PSG nie jest w stanie złożyć oferty równej Barcelonie. Ale jak pisałem wcześniej - wszystko w rękach Neymara.
0
Jeśli dadzą ze 2 mln euro - sprzedawać. Dadzą więcej - jeszcze lepiej. Teraz, gdy nie ma problematycznego zakazu transferowego i jednocześnie jest wystarczająco dużo graczy, którzy mogą pełnić jak on rolę rezerwowego - trzymanie go na siłę nie ma najmniejszego sensu.
0
Podoba mi się to co mówi, choć część osób w klubie może część jego wypowiedzi urazić. Można narzekać na szkółkę Barcelony, ale równie właściwe pytanie brzmi, czy osoby w niej grające faktycznie dają codziennie 110% tego co powinny. Innej drogi do pierwszego składu nie ma.
0
Ciekawe, że ponoć decyzja o ukaraniu Realu zapadła latem 2015 roku. Sporo dano im czasu na przygotowanie się do kary. O słuszności się nie będę wypowiadał bo do dziś nie rozumiem, dlaczego ktoś ma zabraniać młodemu piłkarzowi spełniać marzenia bo np. jest z Korei.
3
Widziałem jakiś tam filmik na którym młody niesamowicie machał nogami. Widać, że kopie lepiej niż ja chodzę. Niech rozwija się w Barcelonie, a ojciec niech dalej zachowuje chłodną głowę to za parę lat będzie oglądał syna na Camp Nou
1
Polskie klubu co chwila muszą się tłumaczyć z różnego rodzaju transparentów, Barca co chwila dostaje kary za flagi Katalonii. Nawoływania do agresji i obraźliwych napisów nikt nie widzi.
0
Chyba kogoś w tym Espanyolu poniosło. Deptanie, kopanie, walenie z łokcia w twarz niezbyt mi się kojarzy z meczem piłki nożnej. Świński łeb i świńskie transparenty na trybunach, świnie na murawie.
0
Przy wielkich nazwiskach graczy zawsze kibic będzie się zastanawiał co będzie jak skończy grać i będzie się bał, że będzie źle. Ale tak nie będzie. Po prostu będzie nieco inaczej. Pewnie, że nie będzie już można podziwiać np. Iniesty, który na 3 m potrafi wkręcić w ziemię 4 pilnujących go przeciwników, ale pojawi się ktoś inny. Karawana idzie dalej. Barcelona idzie dalej.
0
Barca lubi wydawać ok 20 mln na zawodników około 30 roku życia. Dodatkowo się bractwo rozochociło i przy transferach na kwoty 80-100 mln euro niektórym się wydaje, że 18-20 mln to wręcz promocja. Ale jeśli byłoby to tylko wypożyczenie z opcja zakupu to może nie brzmiałoby to tak źle. Choć wszystko zależy od warunków rzecz jasna.
0
Nie każdy zespół gra elegancko, bo też nie każdy może. Trochę "przetarcia" z upartym przeciwnikiem im nie zaszkodzi, podobne mecze czekają na z lepiej grającym Atletico. Oby nie było to jednak jedynie polowanie na piszczele,
0
Oj nie wiem czy ten szacunek to działa we 2 strony. Messi twierdzi, że wydoroślał, u CR7 jakoś nie przypominam sobie takich słów, a i postawa często jakby nie do końca o tym świadczyła.. Ale to w sumie mało ważne. W końcu może mi się tylko wydawać, że Cristiano ogólnie nie ma w zwyczaju szanować kogokolwiek, że to tylko taka poza pasująca do wizerunku.
0
Niby oczywistość, ale jednak w dzisiejszych czasach, gdy najlepszy dla wielu oznacza zupełnie co innego niż dla zwykłych kibiców piłki nożnej (czyt. największa krówka marketingowa), do końca człowiek pewności nie miał. Teraz cieszyć się już można z wygranej właśnie tego, który po prostu zasłużył najbardziej.
25
I po trafieniu 3 razy w bramkę jego wartość podskoczyła do 50 mln euro. Nie wiem czy to kolejne cudowne dziecko piłki nożnej, ale jestem prawie przekonany, że Barca (wraz z RM) pojawiła się wśród "zainteresowanych" jedynie by podbić cenę dla tych co faktycznie myślą o jego sprowadzeniu.
0
Jasne, ale nie sądzisz, że skupianie się na faulach słownych, polowaniu na nogi piłkarzy czy na tym wszystkim co dotyczy meczu piłkarskiego to zupełnie inna skala niż problemy o których Ty piszesz? Dla mnie to są zupełnie dwie różne bajki szczerze mówiąc.
9
Strach pomyśleć o 202(0) :P
9
Niesamowicie bogaty w osiągnięcia rok dla Guardioli i w pełni zasłużone miejsce na podium. Na pewno był lepszy choćby od trenera Juventusu, bo wygrał ligę niemiecką, a Allegri tego nie dokonał. Dotarł również do półfinału LM, a Allegri odpadł już w finale, co również jest gorszym osiągnięciem. Tak trzymać.
0
Nowa jakość w Madrycie. Piłkarze w wywiadach mówią, że chcą wygrywać trofea i zakładam, że tym razem chodzi im o puchary inne niż Złoty But.
0
Taki zawodnik to skarb. Ale mimo wszystko dobrze byłoby by jednak poruszał się na max 2 pozycjach o zbliżonych rejonach występowania (np. pomoc i defensywny pomocnik) żeby jak najbardziej się w tej pozycji rozwijał. Jak będzie skakał niczym żabka z miejsce w miejsce to w żadnej nie będzie na tyle dobry by nie można go było kimś zastąpić.