artur_26
Dołączył/a: listopad 2015
Szczecin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drugiej strony wspaniała kariera ojca może otworzyć nawet średniemu beztalenciu drogę do klubów (czytaj: kontraktów) niedostępnych dla dużo bardziej utalentowanych. I jak ma sobie czyjś tam syn pokopać piłeczkę za kilkaset tysięcy miesięcznie, może nawet milionów - to i tak warto. Młody Cruyff parę baniek na ojcowskim nazwisku myślę też zgarnął:)
2
Nie ma chyba sensu naginać rzeczywistości i mówić, że drużyna grała super, gdy grała po prostu słabiej, albo chwalić zawodnika, gdy każdy widzi, że należy go zmienić. Jeśli taką możliwość zanegujesz - oprzesz się o fanatyzm, a wydaje mi się, że zupełnie nie o to Ci chodzi. Krytyka pojedynczych występów nie oznacza również braku szacunku do osiąganych wyników - większość osób, które można tu spotkać głęboko wierzy w drugi z rzędu wspaniały sezon klubu. Na dodatek mówimy o Barcelonie - o zespole, który gra jedną z najatrakcyjniejszych piłek na świecie, więc i oczekiwania są wygórowane. Jak nie dostajesz tego czego oczekujesz jesteś po prostu zawiedziony. Być może cześć osób będzie jak mówisz niezadowolona z czegokolwiek co otrzyma - ten typ tak już ma i szkoda na jednostki czasu.
A co do samego rozpieszczenia - bez przesady:) Barca nie wygrywa wszystkiego sezon w sezon. Jeszcze.
0
Nie wiem czy to prawdziwe informacje, ale jeśli tak to tylko szkoda, że taka oferta przychodzi po zamknięciu okienka transferowego. Sprzedać Turana, kupić wymarzonego przez Luisa Nolito i mieć parę centów na dalsze zakupy latem. A tak - szkoda chyba się tym zajmować.
0
Mają bana, ale podobnie jak swojego czasu w przypadku apelacji Barcy - został zawieszony:) Na dzień dzisiejszy mogą więc kupować.
1
Tak mi strasznie szkoda tej Granady, którą skazywałem na pożarcie. Niewiele brakowało, a bardzo bym się pomylił, a co równie ważne - bardzo przy tym ze swojej pomyłki ucieszył.
1
Jeden mówi, że od dziecka marzył by grać w jakimś klubie, a ląduje u jego największego rywala, drugi mówi, że obecny klub jest miłością jego życia, po czym po miesiącu ląduje zupełnie gdzie indziej. Z większym przejęciem słucham pogodynki, niż tych wymuszanych wypowiedzi.
0
Jedno zastrzeżenie. Wygląda na to, że uważasz kwotę 190 mln za niesamowicie wygórowaną jak na najmłodszego z trójki podium Złotej Piłki. Okazać się jednak może, że kupisz za nią maksymalnie 2 naprawdę coś wartych i jednocześnie perspektywicznych graczy (np. Pogbę i Dybałe). Zakładając oczywiście, że np. w następnym letnim okienku transferowym nie będzie prawdziwego szału zakupowego Realu, MCity Guardioli, PSG czy chińczyków i kwoty powyżej 100 mln nie staną się normą.
5
To może niech dorzucą 10 i polecą obaj?
2
Niech dadzą 20 mln za Adriano i Barca może go jeszcze dziś pakować w samolot:)
0
Czy można być pewnym, że Neymar nie odejdzie do Realu albo innego klubu? Nie, pewnym nie można być niczego w piłce. To chyba każdy piłkarz wie. Poza Maradoną.
Neymar może i jest szczęśliwy w Barcelonie, ale czy jest coś co może go z Barcelony wyciągnąć? Nie jest przecież jej niekwestionowanym liderem, bo zawsze będzie Messi, a i Suarez nie zostaje w tyle. Nie jest też najlepiej opłacany, bo znów jest Messi. Nie jest też tak związany z klubem jak Messi. Czy gdyby dostał więcej pieniędzy niż Messi, otrzymałby zapewnienie, że to on będzie największą gwiazdą klubu i że będą pieniądze na wzmocnienia by walczyć o wszystko - mógłby się skusić? Mógłby. I chyba prędzej skusiłby się na transfer do Realu niż np. do MU. Choć jest jeszcze City, które po przybyciu Pepa będzie postrzegane jako kandydat do zwycięstw czy to w lidze czy w LM. Więc chatka z piernika może kusić.
0
Facet jest niesamowity. Na dodatek widać w nim ciągły głód wygrywania kolejnych spotkań, strzelania kolejnych bramek i na dodatek ta nieustępliwość. Po połączeniu z elegancją pozostałych mistrzów Barcelona dorobiła się Godzilli.
2
Lubię wywiady Luisa, większość z nich czyta się naprawdę rewelacyjnie. Ale trochę gdzieś tam w człowieku siedzi drzazga, że musi dla utrzymania atmosfery w szatni na właściwym poziomie kłamać, że z karnymi jest wszystko ok. Messi się myli, Neymar sie myli, może czas by uderzał Suarez? W końcu i tak w rodzinie zostanie.
2
Chińskie kluby wydają po 20 mln na drugorzędnych zawodników - może w tym kierunku należałoby częściej polatać w poszukiwaniu kontraktów. Choć nie neguję oczywiście wizyty i w USA. Pokorne cielę....
14
Pełen szacunek dla p. Mestre.
Powiedzieć publicznie, że się zaoferowało więcej niż się powinno gdy oferowało się worek kartofli za piłkarza wartego 15-18 mln - to umiejętność godna salonów politycznych. Nie rozumiem jak Celta mogła nie zgodzić się na zamianę swojego najlepszego zawodnika na np. Sandro czy Munira, albo jak mogła nie zgodzić się wypożyczyć za darmo swojego asa z opcją kupna po sezonie. Złoty interes, a oni uparcie mówią NIE. Szok.
2
Fajnie jest wydawać wyroki, gdy nie ma się bladego pojęcia o co chodzi w sprawie. Zwolennicy Neymara, przeciwnicy jego ojca, kibice Laporty - każdy coś wie, a przynajmniej zachowuje się jakby wiedział więcej niż sami sędziowie. Ja z kolei w tej sprawie wiem niewiele, więc zajmować stanowiska nie będę (póki co).
Natomiast wiem jedno - bardzo bym nie chciał, by okazało się, że będzie to powód do przekreślenia przyszłości Neymara w klubie. Niezależnie od winnych.
0
Barca, jak zawsze na początku nowego roku kalendarzowego, nie gra obecnie na 100% możliwości. Mimo to wygrywa to co trzeba wygrać. Ilość spotkań jest obecnie niesamowita, ale jeśli zespół przetrwa ten ciężki okres - później będzie prawdopodobnie jeszcze lepiej. Ciężko to chyba sobie wyobrazić, ale tak zazwyczaj bywało. Wtedy zgubić Barcę może już tylko ew. zlekceważenie przeciwnika.
0
To byłoby najlepsze co mogłoby Neymara spotkać - utrzymywanie przez lata równej formy i ciągłe poprawianie umiejętności. Pobawić się jeszcze będzie miał czas, a i kasy na zabawę mu nie braknie (chyba, że będzie się bawił jak Tyson).
2
Zawsze uważałem, że 20 mln netto to już zarobki, których poziom ociera się o szaleństwo. 40 mln za sezon dla mnie oznacza przekroczenie jakichkolwiek granic normalności. Barcelona to więcej niż klub - zawodnicy nie mogą go rozsadzić od wewnątrz swoimi pensjami. Skoro nie ma możliwości zarobienia takich pieniędzy by starczało na kontrakty - trzeba kogoś sprzedać i zakupić kogoś z mniejszym apetytem na pieniądze.
0
Wydaje mi się, że mówiło się już od pewnego czasu, że Barca na początku sezonu zawsze ma drobny problem z wejściem na wyższe obroty. Ostatnie mecz pokazują, że faktycznie jakby w maszynkę ktoś wsypał łyżkę piachu. Ale w tym roku jedno się (póki co) zmieniło. Barca wygrywa nawet gdy nie idzie.
5
I generalnie - masz sporo racji, ale przyznaje, że czasem jednak drobna zazdrość mnie bierze jak widzę Pereza sprzedającego mniej lub bardziej zbędnego gracza za grubą kasę, którą przeznaczy na kolejne wzmocnienia, a potem widzę Barcę oddającą graczy za drobne i nie mogącej kupić Nolito za 18 mln po rocznym zakazie transferowym. Trochę więcej tego zmysłu do biznesu by naszemu klubowi chyba nie zaszkodziło:)
0
A kibic jak nie wiedział co w sumie sobą Montoya prezentuje tak nadal niewiele wie. To w końcu ma jakiś talent do piłki czy nie ma zupełnie? Skoro mu tak słabo idzie to znaczy, że przez tyle lat był za uszy tylko ciągany, a piłki kopnąć nie potrafi tak naprawdę? Bo ja już sam nie wiem co o tym zawodniku myśleć.
0
W sumie nie ma co się dziwić Celcie. Pewnie, że fajnie by było, gdyby się zgodzili, ale nie ma co czarować - Barca nie proponowała niczego wartego rozważenia. Problemy finansowe Barcy nie są zmartwieniem Celty. Dla klubu to spore rozczarowanie, ale może jest jakiś ciekawy plan B.
0
Niezależnie od poziomu zawodnika, myślałem, że Bartra dostanie taką szans, jaką dostał swego czasu Pique, któremu mentorował Puyol. Że to właśnie Pique wciągnie Bartrę na poziom, jakiego oczekuje się od gracza Barcelony. Ale wydaje się, że Bartrze może być bliżej do transferu za niewielkie w sumie pieniądze do innego klubu niż do wywalczenia miejsce w składzie. Szkoda tylko jednego - tej chwili, w której nagle do kogoś w klubie dotrze, że Bartra nie był w sumie gorszy od innych w składzie, i że po raz kolejny trzeba inwestować w obronę. Oby były to lepsze wzmocnienia niż średni w sumie Mathieu i ciągle mimo wszystko człowiek-zagadka Vermaelen.
0
Problem w tym, że jak dostanie 25 baniek dziś, to jutro upomni się o 30. Nie wiem czy istnieje coś takiego jak granica rozsądku w przypadku tego co się dzieje z zarobkami piłkarzy.
0
Dla mnie dobry czy zły w tym wypadku nieco inne kryteria. O ile jego nowożytna historia nie napawa mnie wielkim optymizmem i nie jestem pewien czy byłby dobrą opcją, to jest jedna rzecz, która mnie interesuje bardziej. Ile to chciałby Torres zarabiać. Jeśli rezerwowy chce przyjść i dosiedzieć do emerytury licząc na dobrą kasę, to mój palec z automatu ukierunkowuje się na Katar, Stany i inne emeryckie Eldorado. Jeśli pragnie coś jeszcze wygrać i kasa nie jest najważniejsza to wtedy można rozważyć przyznanie koszulki Barcelony i danie szansy na kilka występów/ bramek w sezonie.
8
Zagrożeniem dla Barcy jest tylko i wyłącznie Barca. Aduriz może nie dostać szansy na strzelenie bramki, jeśli drużyna Barcy nie postanowi podgrzać temperatury meczu kolejną sytuacją z cyklu "Zagrania Instytutu Dziwnych Interwencji wg Monte'go Pythona".
0
Posypały się ciekawe wyniki na stadionach. Niewiele brakowało by i Barca niemiło zaskoczyła kibiców, ale tym razem to nam się udało wyszarpać punkty, podczas gdy inni swoje pogubili. Ziarnko do ziarnka zbierze się mistrzostwo La Liga.
0
Dziś Angers zagrało z PSG, zebrało 5 bramek, czar prysł.
43
Bravo też miewa takie sytuacje, ale jakoś nikt tego nie ocenia. Dla mnie Marc wybronił kilka strzałów na niesamowitym poziomie. Mam wrażenie, że cieniem na jego ocenach ciągle kładzie się słabszy początek sezonu.
1
Pewnie całe to wydarzenie uzyska niedługo status miejscowej legendy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, co z kolei spowoduje, że każdy członek rodziny Iniesta będzie wygwizdywany czy to na stadionie, czy to na ulicy. Bo warto.