asek12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja wiem, czy sick.. Ja niedawno Real wyleciał przez identyczną sytuacje to w komentarzach była wielka polewa, że Real jest jak Legia..
0
Śmiesznie się czyta te wypowiedzi CR, że jest teraz super szczęśliwy itd. Znając jego historię, będzie tak do pierwszej podwyżki Neymara lub Messiego. Potem pojawi się tradycyjna akcja gazet "otoczenie CR7 potwierdza, ze zawodnik jest nieszczęśliwy w klubie".
1
Dobra wszyscy wiemy, że okienko od dawna trwa.. To, że oficjalnie jeszcze się nie rozpoczęło nie oznacza, ze nie ma transferów.
3
Rubiales podarował Realowi miesiąc więcej na przygotowanie się oraz przy okazji 2 miliony euro, ponieważ do federacja zerwała kontrakt, więc Real nie musi płacić.
Śmieszna sytuacja. Nie ma co się dziwić Realowi, że teraz podali trenera, ponieważ kolejny miesiąc bez oficjalnego trenera byłby ciężki. Musza tez mimo wszystko dopinać transfery itd. Trwa okienko transferowe, więc nie ma co się dziwić.
Śmieszy tylko Rubiales. Van gaal 4 lata temu tez głośno mówił, że odchodzi do United i Holandia zdobyła medal.
1
Barca za to ostatnio gra bardzo stabilnie na wyjazdach w LM..
3
Nie ma co ukrywać, ale coś się stało z Barcą na wyjazdach w Lidze Mistrzów..
2018:
Chelsea 1-1
Roma 3-0
2017:
PSG 4-0
Juve 3-0
2016:
Atletico 2-0
Arsenal 1-3
4 porażki, 1 remis i 1 wygrana, w fazie pucharowej.. w Bramkach dramat 4-13
1
Na upartego to już w pierwszych minutach mógł być karny dla Romy.. Po prostu Barcelona nic nie zagrała i tyle.. Wszystkie bramki bez kontrowersji
0
Nie ma co ukrywać, ale wakacyjna decyzja Neya była zła dla obu stron.. I Barca na tym źle wyszła i Ney pewnie jeszcze gorzej
3
I nagle całe śmianie się z Realu, że trafia na same ogórki legło w gruzach..
7
Powiedzmy szczerze, ale wczorajszy mecz był kolejną klęską Messiego... Tak wszyscy się śmieją z tych złotych piłek CR7, ale w tych najwazniejszych meczech Krystynka ciągnie Real za uszy, a Messi od 3 lat kompletnie znika...
2015/2017
Messi
1/8 finału - 3 bramki
1/4 finału - 0 bramek
CR
1/8 finału - 2 bramki
1/4 finału - 3 bramki (hat trick, który wyciągnął real z tragicznej sytuacji)
1/2 finału - 0 bramek
Finał - 0 bramek, ale decydującego karnego strzelił
2016/2017
Messi
1/8 finału - 1 bramka
1/4 finału - 0 bramek
CR
1/8 finału - 0 bramek
1/4 finału - 5 bramek
1/2 finału - 3 bramki
2017/2018
Messi
1/8 finału - 3 bramki
1/4 finału - 0 bramek
CR
1/8 finału - 3 bramki
1/4 finału - 2 bramki i dzisiaj jeszcze moze to poprawić
Wniosek jest prosty. W ostatnich 3 sezonach Messi w decydujących meczach totalnie nie pomógł. Rok temu nawet w historycznym 6-1 to Neymar bardziej pociągnął grę.
Jak piłkarski los jest przewrotny. Kilka lat temu wszyscy śmiali się z Krystynki, że strzela gole tylko ogórkom, dzisiaj tylko w ważnych meczach zaczyna strzelać.
Wiadomo, że Messi prowadzi bardziej grę, kreuje ją, że CR to tylko egzekutor. Cholera tylko od 3 sezonów w tych decydujących meczach brakuje Barcelonie goli..
0
Prawda jest taka, że Ronaldo wygra w 200%. Nie ma co ukrywać Messi miał bez wątpienia lepszy cały sezon, jednak w kluczowych meczach znikał. Proste porównanie:
Messi kluczowe mecze w Lidze Mistrzów:
1/8 vs PSG - 1 bramka (i to z karnego..)
1/4 vs Juve - 0 bramek
Ronaldo kluczowe mecze:
1/8 vs Napoli - 0 bramek
1/4 vs Bayern - 5 bramek
1/2 vs Atletico - 3 bramki
Finał vs Juve - 2 bramki
Może i Messi miał lepszy cały sezon, a w tych najważniejszych chwilach jednak zawodził. Do tego Ronaldo jednak bije go w reprezentacji, gdzie wykręcił kosmiczny wynik w eliminacjach.
1
Tak patrząc na grę Isco, jeszcze bardziej nie mogę doczekać się odpowiedzi Barcelony i przyjścia Paulinho...
2
Ponieważ Hiszpańskie prawo jest bardzo dziwne i od transferów, w których uruchamiana jest klauzura jest masakryczny podatek.
Często więc po prostu opłaca się dogadać z klubem i dać więcej. Oni są zadowoleni, bo dostaną więcej pieniędzy, a druga strona tez wyjdzie lepiej niż miałaby płacić nieziemski podatek.
11
Ten karny Naniego to była jakaś parodia. Swoją droga Ney często też ma tak bezmyślne karne. Nie ogarniam troszkę tego "dreptania" i zwalniania.. Połowa karnych kończy się pudłem..
1
Mnie jakoś zawsze irytował. Od kiedy pamiętam wszyscy robili z niego wielką gwiazdę. Nawet teraz jest kapitanem reprezentacji, chociaż od Asensio i Saula odbiega o lata świetle.
Z drugiej strony statystyki go miażdżą wręcz.
98 meczy w dorosłej piłce i 10 bramek..
Jak na napastnika/skrzydłowego to jest lekki dramat.
Widać po nim, że nie myśli drużynowo, często się podopala. Nie patrzy na ustawienie kolegów z drużyny, tylko chce na silę błyszczeć.
2
Tylko inna jest sytuacja w przypadku gdy klub zrywa kontrakt z zawodnikiem, czy trenerem. Każdy piłkarz, czy trener ma jasno określone zarobki, więc wystarczy, że klub pokryje zarobki do końca kontraktu i wszystko jest jasne.
Nie po to kluby inwestują w piłkarzy, żeby potem za bezcen ich sprzedawać, gdy oni złapią focha.
1
Tylko jest podstawowa różnica. Messi był oskarżony jako pełnoprawny mieszkaniec Hiszpanii (mieszkał w niej ponad 5 lat).
Ronaldo ma problemy z okresu, w którym nie był jeszcze dłużej niż 5 lat. W świetle europejskiego prawa musi się rozliczać w kraju, w którym się wzbogacił. CR rozliczył się w Hiszpanii tylko z 20% dochodu z wizerunku (tak mu specjaliści oszacowali, że tyle przychodu wynikało z Hiszpanii).
Podobną sytuację miał w Anglii za okres gry w United, gdzie również rozliczył się tylko z procenta dochodu, który zarobił w samej Anglii. Prokuratura później go uniewinniła.
Prawda jest taka, ze Hiszpanie mają napierdzielone z tym prawem. Podatki są olbrzymie. Sami tez się trochę gubią w swoim prawie.
6
Nie jestem obrońcą nikogo. Po prostu czasem warto otworzyć oczy i zobaczyć, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Przypuszczam, że kibice 80% klubów mogliby stworzyć ciekawą kompilacje jak sędziowie skrzywdzili ich klub w tym sezonie. Nie powiesz mi, że wszystkie karne Barcelony były słuszne. Tak samo Realu nie były na pewno. Sędzie krzywdził wielokrotnie Barcelonę, ale Real też i Atletico i większość drużyn.
5
Najmniej podyktowanych karnych, najwięcej strzelanych karnych, a przecież taka propaganda jest za podarowany przez sędziów tytuł dla Realu..
0
Vigo i Valencia pięknie zagrały pod Malagę, więc dzisiejszy mecz z Realem jest już czystym sparingiem..
1
Z City chyba..
12
Tak w zasadzie mecz o mistrzostwo będzie w środku tygodnia z Celtą.. Real musi przegrać.. Nie ma co ukrywać, ale Malaga rozłoży nogi szerzej niż prostytutka :P
34
Twoje pomyłki będą na zawsze w naszych sercach Klopsie Gomezie
1
Powiem Ci jedno.. na moje w takim razie każdy zawodnik może kompletnie nic nie grać, jeśli ładuje 3 bramki.. Grał dobrze, czy nie, ale w dwumeczu strzelił 5 bramek..
4
Sędzia dał kosmiczny popis.. Czerwona mimo wszystko zasłużona..
Widać, że najpierw jednak trafił Vidal w nogę, a że wcześniej już ostro przesadzał, dostał nagrodę za swoją głupotę..
Bramki Ronaldo nie ma co dużo mówić.. Skandal.. Samobój Ramosa na sporym pograniczu spalonego.
Można jednak mówić dużo o pracy sędziego, ale Bayern do cholery sam jest sobie winny. W tym meczu oddali 2 celne strzały (w tym jeden z karnego) na bramkę, a w całym dwumeczu 4 celne strzały! To jest skandal. Pretensje mogą mieć tylko do siebie i do głupoty najpierw Martineza, a wczoraj Vidala.
0
Tylko, że patrząc na ligę mistrzów to:
Real - Napoli 3-1
Real - Borussia 2 : 2 (Real nieco odpuścił, bo remis jednak był na rękę)
Real - City 1 : 0
Real - Wolfsburg 3 : 0
Real - Roma 2 : 0
Real - PSG 1 : 0
Real - Juventus 1 : 1
Real - Atlético 1 : 0
i dopiero porażka z Schalke, gdzie tak w zasadzie odpuścili końcówkę, bo był już pewny awans..
Potem jeszcze z większych meczy to:
Real - Liverpool 1 : 0
Real - Bayern 1 : 0
Real - Borussia 3 : 0
Real - Juventus 2 : 1
Real - Borussia 2 : 0
Tak w zasadzie od nowej ery Pereza tylko dwie przegrane.. Z Barcą i Schalke..
4
Real u siebie gra słabiej? To dlatego ostatni mecz w Lidze Mistrzów u siebie przegrał z 2 lata temu?, a w tym sezonie tylko raz w Pucharze Króla z Alaves?
1
A jak Real jeszcze w styczniu/lutym miał kontuzjowaną połowę składu to było ok? Tak klasowa drużyna jak Bayern powinna sobie poradzić z dwiema kontuzjami. Szczęście? No tak.. Bo zawsze jak Real wygrywa to dzięki szczęściu...
1
Czyli Sasha Grey jest prawdziwą mistrzynią buahaha :D
3
Który gol ze spalonego? Jaki karny dla Barcelony.. Przepisy mówią jasno, jeżeli piłka trafia w rękę po rykoszecie o jakąś część ciała nie ma mowy o karnym. Tutaj przyjął na klatę, od której piłka się odbiła i poszła w rękę.. Czerwona hmm powinna być