asek12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tydzień temu to Messi w 90 minucie uratował wygraną z karnego, więc nie walmy już taką hipokryzją..
0
Swoją drogą co się dzieje w tej Hiszpanii.. Jeszcze miesiąc temu gdy fenomenalna seria Realu została przerwana kiepskimi 3 meczami, "biali" kibice zaprezentowali festiwal gwizdów.. Cały klub głośno nawoływał do zaprzestania gwizdów i do zaczęcia wspierania drużyny w tych trudnych chwilach..
Minął miesiąc i identyczna sytuacja pojawiła się w Barcelonie.. Raptem dwa (tydzień temu po 0-6 piłkarze byli Bogami) słabe (tak, wiem bardzo słabe) mecze i na Camp Nou gwizdy, a klub podobnie jak Real rozpoczyna akcje przeciwko takiemu zachowaniu kibiców...
Mam troszkę wrażenie, że hiszpańscy kibice straasznie przyzwyczaili się do sukcesów.. Jeżeli ich drużyna zagra dwa słabe mecze to jest dla nich koniec świata.. W żadnym innym państwie nie ma tak..
0
Patrząc na tegoroczną formę Valencii to chyba aż za duża ta balanga..
20
"Dziennik podkreśla, że Barça w obecnej edycji Ligi Mistrzów osiągała już wysokie zwycięstwa przeciwko Celticowi, City i Mönchengladbach."
Faktycznie Celtic i Mönchengladbach są na poziomie PSG..
Co do 4-0 z City do momentu kiedy Bravo dostał przebłysk geniuszu i czerwoną kartkę przy okazji mecz był bardzo wyrównany.. Od tamtego momentu City się rozłożyło..
PSG ma zapas 4 bramek.. To nie jest jedna przypadkowa bramka, która ożywi mecz.. Nawet przy dwóch bramkach Barcelony, Paryżanie nadal mają spokój i dwie bramki przewagi.. Jedna kontra i pozamiatane..
12
Co za hipokryzja.. Jeszcze w poniedziałek Barcelona miała zdemolować będące bez formy PSG, a Real miał dostać łomot od będącego w niesamowitym gazie Napoli..
Tymczasem po "wpierdzielu" PSG i wczorajszym popisie Realu wychodzi na to, że Madryt nie jest w najwyższej formie, a Paryż za to ma życiowa dyspozycję...
0
Mallenco po raz kolejny robi z meczu własne show..
0
Lolz jeszcze róg teraz jakis i wolny ;)
0
Nie chciałbyś zgarnąć taki strzał z łokcia w głowę :P
1
Patrząc na dzisiejszy mecz to najlepiej wyjdzie na tym Real.. Atleti się podłamie, Barca zaraz zostanie wykoszona.. Przykra jest ta gra Atleti...
2
Czerwona jak nic powinna być.. Generalnie ostatnio nic bardziej nie irytuje mnie od gry Atletico.. Typowo grają, żeby wykosić wszystkich.. Z Realem to samo.. Potem jakiś fartowny rożny/wolny/karny i do przodu..
1
Dobry sezon w Bayernie, świetny mundial + świetnie wkomponował się w 11 Realu. To mało?
0
Gmoch kontratakuje!
0
Tylko od takich osądów jest zarząd, a nie piłkarz.. Nie zapominajmy, że z piłkarzy zdecydowanie w szatni najważniejszy jest Messi.. Jeżeli on może podskakiwać trenerowi to za chwilę będzie robił to każdy.. Zatrudnią nowego trenera i sytuacja może się powtórzyć...
9
Bardzo ciężka sytuacja.. Generalnie nie powinno być nawet mowy o konflikcie na linii trener -> piłkarz, a nawet jeśli to zawsze trener pokazać swoją wyższość, bo nikt nie może być ponad nim. W końcu on jest odpowiedzialny za wyniki i drużynę. Piłkarz musi się dopasować bo taktykę i robić swoje.
Z drugiej strony mówimy o Messim, czyli kimś więcej niż piłkarz.. Legenda drużyny, która przez ostatnie lata stanowiła o sile jej. Mimo wszystko jest piłkarzem/pracownikiem Barcelony. Coś złego dzieje się z Leo. Jeszcze z 3-4 lata temu wizerunek Messiego był nieskazitelny. Był wzorem piłkarza człowieka.. Od większego czasu pojawiają się jakieś mniejsze lub większe dziwne akcje z nim..
Na dobrą sprawę jaka decyzja zostanie podjęta będzie ona zła. Z jednej strony nie można ukarać Messiego, a z drugiej jak się go nie ukarze to Leo może jeszcze bardziej się rozpędzić w rządzeniu szatnią.
1
A za co mają dać? Co to jakiś akt dobroczynności? Ręka była ewidentna, na upartego sędzia mógł dać druga 11.
1
Generalnie LE ma plan! Leo i Ney strzelą po bramce i znowu wyjdzie, że dzięki jego genialnym zmianom Barcelona wygrała mecz. Czysty geniusz, który potrafi wpłynąć na obraz gry.
0
Swoją drogą wyobrażacie co działoby się w Madrycie jakby trener tylko ze swojego dziwnego kaprysu, na mecz z trudnym rywalem posadziłby CR i Bale'a? Marca z ASem do końca sezonu łeb by mu urywały.
2
Te eksperymenty LE są żenujące.. Drugi raz pobawił się w Pana i Władce i drugi raz kończy się to dramatyczna pierwsza połową.. Jeszcze, żeby to był jakiś ogórek, ale to Sociedad, które w tym roku złoiło madryckie kluby.. Barca to nie jest klub, w którym można bawić się w takie akcje..
1
No jak chcą ich wyciąć to co sie dziwić..
0
Wina Pereza! Wiadomo :D
0
Co niby takiego dobrego zrobił? Oprócz ustalaniu składu na mecz, chyba na podstawie jakiegoś losowania?
1
Idąc tropem tego, że Real dostaje dużo karnych można równie dobrze pójść, że przeciw Barcelonie w ogóle nie gwiżdżą.. W końcu Iker w tym miesiącu 2 już wyciągnął ;)
0
Niezależne panele nie wykonują dobrze swojej pracy w żadnym wypadku - stwierdził. - Jeśli te zachowania będą przez nich analizowane i na podstawie nagrań będzie zawieszać się piłkarzy, to będzie katastrofa. Katastrofa.
- Pamiętam, że w poprzednim sezonie - i nie chcę ujawniać nazwisk czy nazw klubów - niektórzy byli chronieni przez takie panele, a inni karani. Widziałem, jak ktoś kopie leżącego piłkarza w plecy i nie był zawieszony. Inni za mniejsze występki byli zawieszani. Piłkarze są karani za głupie komentarze na Facebooku, Instagramie i podobnych serwisach, a nie są karani za inne rzeczy.
1
A mi się on jakoś nie widzi. Jeżeli w tak młodym wieku robi tyle szumu dookoła siebie co będzie dalej? Jak na razie możemy zaobserwować tylko szopkę medialną. Tydzień temu trenował z Bayernem, wcześniej już miał podpisać kontrakt z Realem, teraz znowu Barcelona. Widać, że jest łasy na sławę i karierę. Powinien się skupić na grze i tyle.. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, żeby ktoś sobie zrobił tour po europejskich gigantach
1
Już było takie GD bez CR.. Rok temu w finale. Skończyło się rajdem Bale'a.
0
Jaja to będą jak ban transferowy zostanie podtrzymany...
0
No właśnie.. Coraz bardziej miesza UEFA.. Coraz więcej losowań. Powinna być drabinka z góry i tyle. A nie co etap losowanie.
0
Tylko po 1 Carlo to trener z topu. Trener, który odniósł sukces we Włoszech, Anglii i Francji. Wygrał 2 razy wcześniej Ligę Mistrzów, zdobył kilka razy mistrza kraju, puchar kraju. Absolutny top trenerski.
Lucho natomiast został wywalony z Romy, rozegrał w miarę dobry sezon w Celcie i to wszystko.. W dodatku nie ma wizji na grę. Jego wizja opiera się na tym co Barca robi od kilku ładnych lat.. Tylko, że to też umarło kilka lat temu. Nie widać w nim nawet odrobiny rewolucji.
6
Co do karnych w tym sezonie jest niesamowita przepaść. Real ma znacznie, więcej. Wiadomo kilka (z 2-3) były mocno naciągane, ale pozostały należały się.
Jest jednak podstawowy czynnik, który na to wpływa. Real po prostu gra lepiej. Stwarza znacznie większe zagrożenie pod bramką rywala. Gra piłkę znacznie dynamiczniejszą, prowokując tym samym rywala do karnego, który nie nadąża za ich grą.
Barca natomiast gra w tym roku bardzo statycznie i znacznie wolniej. Pomoc nie istnieje. Tym samym daje znacznie mniej powodów do podyktowania karnego. Gdy Iniesta i Xavi byli w formie i co chwile przedziurawiali obronę prostopadłymi piłkami, karne były znacznie częściej, bo rywal nie nadążał za akcją.
Teraz pomoc nie istnieje. Takie piłki to rzadkość. W bramkach w Lidze jest 55 do 36. To pokazuje jak dużo bardziej intensywna jest ofensywa Realu.
Równie dobrze można spytać się dlaczego np. Elche ma tak mało karnych? Bo nie gra tak ofensywnie.
Jak Barcelona wróci na swój normalny poziom i zacznie grac szybką piłką, to tez znacznie więcej będzie okazji do podyktowania karnego. Nawet te symulki Ronaldo wynikają z tego, że Real gra szybko i niestandardowo i obrońcy lekko się gubią dając preteksty do karnego.
0
Bo nie grał? :D