0

Juve ma gorszy bilans..

3-2 u siebie
1-0 na wyjeździe

Olimpiacos strzelił 2 bramki w Turynie i przy przegranej Juve i wygranej Olimpiacosu, Włosi odpadają.

0

100%!

A nie sorry.. Nie policzyłem na pustą

0

Chyba nie można właśnie tak..

0

No ok, ale gościu zastąpił bramkarza to jak może nie być karnego?

3

A może nie było?

0

Nie chodzi o to kozak, czy nie. Wiadomo, że Ronaldo pada 10x częściej od Messiego. Mój koment odnosił się do słów "Messi nigdy takiej bramki nie strzelił....". Każdy piłkarz czasem przy aktorzy. To jest część tego sportu. Jedni potrafią to wykorzystać inni.

1



Taaaaa

2

Kiedy? Może w końcówce zeszłego sezonu jak mu dali 3, czy tam 4 mecze kary?

2

Mundo poleciało z ta złotą piłką trochę.. Rekord nieziemski, ale obejmuje on całą karierę Messiego, a w tym sezonie akurat Messi najmniej się do niego dołożył od kilku ładnych lat..

0

A po co niby Realowi Cuadrado...?

1

Tylko, że z tego co pamiętam to Barcelona nie ma prawd do wizerunku Neymara.. Ney podpisując kontrakt zachował wszystkie prawa dla siebie..

W Realu jest to generalnie nie do pomyślenia, nawet CR ma tylko 50%.

Koszulki to jedno. Prawdziwe pieniądze są z reklam, gdzie w przypadku CR połowa jego wynagrodzenia leci na konto Realu Madryt, a to już nie są małe kwoty.

0

Że to nic znaczący sparing hah ;)

0

I Modrica! I CR! I Neuer idealny na bramke.

0

Arsenal? Już -12

0

Yhm.. Tylko kiedy?

0

No faktycznie Sandro jest gotowy do grania na poziomie 1/4 / 1/2 Ligi Mistrzów.. Już pomijać fakt, że rezerwy nie będzie w ogóle..

Munir, Sandro, Xavi, Sergi, Bartra

To ma być ławka?

1

Z całym szacunkiem do aktualnej formy i Pedro i Alvesa, ale jak zostaną sprzedani to kto ma niby grać?

Ban jak już to zostanie cofnięty na letnie okienko.. Jeżeli w styczniu odejdzie Alves i Pedro to skład Barcy (mimo, iż już jest bez rezerwy praktycznie) będzie dramatyczny..

0

Tak tylko, że Suarez 4 miesiące nie pauzował przez kontuzje tylko miał kare od FIFY.. Normalnie trenował z drużyną przez większość tego czasu... Będąc profesjonalnym piłkarzem powinien być przygotowanym fizycznie w 200%. Co innego gdyby przez 4 miesiące nie grał z powodu kontuzji. Jedyne co stracił przez ten czas to brak zgrania z drużyną, które jak widać LE potrafi mu jeszcze utrudnić.

4

No tak! 4 miesiące odpoczynku.. 3 mecze rozegrane.. Faktycznie! Ale tortura!

2

Dokładnie.. Zwłaszcza jak LE wpada na takie genialne pomysły, żeby go posadzić na ławce

1

Szczęście też trzeba mieć ;)

0

Wymęczył hah Bramkarz pro!

16

Czyli niedługo asysty nie będą ważne tylko liczba poprzeczek :D

0

Tik Tak i gooool

7

Patrząc na rynek trenerski to jest wiele świetnych nazwisk.. Niekoniecznie już nawet Diego, czy Klopp, ale chociażby sprawdzeni w Hiszpanii: Unai Emery (świetne wyniki z Sevilla + wygranie LE), czy Marcelo Bielsa, który doskonałe wyniki odnosił w Bilbao i po przejściu do Marsylii odnosi rewelacyjne wyniki..

Dlaczego zarząd nie poszedł w tą stronę?

0

Bardziej jestem skłonny obstawić, ze Pep pójdzie do United..

26

Swoją drogą co się dzieje z ta Barceloną.. Wybór kolejnych trenerów jest dramatyczny.. Ba.. Coraz to gorszy.. Jak tak dalej pójdzie to zacznie się epoka jak w Madrycie, gdzie co chwile był nowy trener..

Dlaczego zamiast dobrego trenera, z sukcesami zatrudniony jest LE, który zaliczył już mega wtopę na znacznie niższym poziomie we Włoszech.

Teraz dostał do trenowania rozregulowaną Barcę, w dodatku jeszcze powierzono mu przebudowę zespołu.. Dramat..

O ile rok temu kibice Realu mieli dosyć słuchania przyśpiewek o równowadze, balansie itd, o tyle Carlo jest trenerem z najwyższej półki, ogromnym doświadczeniem, obyciem w wielu krajach i przede wszystkim w miarę stabilnym składzie.

LE przypomina bardziej Moyesa, który dostał w prezencie wielki klub i za bardzo nie wie jak się złapać za to. Posadzenie na ławce Suareza, który 4 miesiące spędził na wakacjach wygląda na ponury żart.

Z szumnych zapowiedzi, ze LE ma jaja, wychodzi kompletnie coś innego.. Dalej Ci sami grają - fakt od czasu do czasu zaskoczy składem, ale w sposób żenujący - zamiast robić rotacje po 1 max 2 zawodników na mecz, wymieni z tyłka pół składu i dziwi się, że to nie gra.. Bo jak niby ma grać?

1

„Nigdy nie wiesz, czy tyle zmian wpłynie na grę zespołu”

Nie no wcale.. Ney i Suarez na ławce to taki pikuś malutki.. Co on gada w ogóle

0

I tak to jest.. Dwa dobre mecze i wszyscy zrobili z Munira największa gwiazdę.. Przyszłego laureata złotej piłki, kadrowicza.. Niesamowita krzywdę mu zrobili ;/

0

Pobije to pobije.. Chore to się robi.. Ostatnio każdy bije rekord..

Najpierw każdy już planował jak udekorować Messiego, który pobije rekord na SB.. Wymyślanie o przerwaniu meczu itd.

Potem już nagonka jak to CR7 pobije rekord w meczu z Lpoolem, a tymczasem Messi dzień później go wyrównał..

Najpierw niech pobije rekord ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?