2

Taa, ale Napoli tym samym weszło do LE :)

0

Zbyt ostro zrobiłoby się jakby UEFA wywaliła w jednym sezonie Legie z 2 rozgrywek..

3

Co nie zmienia faktu, że będzie cud jak włoski klub dojdzie do 1/4 LM lub LE..

0

Benfica 2x z rzędu Finał LE. Do tego wcześniej ponabijali też punkty w fazie grupowej LM.

Porto w 2011 wygrało LE. Do tego stale wchodzą do fazy pucharowej.

BVB rok temu 1/4, dwa lata temu finał, a potem klęska w LM, klęska w LE..

Ranking liczony jest na podstawie ostatnich 5 lat.. 5! Nie ostatnich 2 fajnych sezonów.

2

A potem stękanie, że Liga odpuszczona... Ciężko grać wtedy w Lidze jak w środku tygodnia masz co chwile superhit. Pryz łatwej grupie w dobrym układzie 3 mecze i już spokój, po 4 pewne pierwsze miejsce i na ostatnie dwa spotkanie młodzież żeby ograła się w Europie.

0

Jeżeli odejdzie to Real będzie miał niesamowicie wąską kadrę. 21 zawodników to dramat..

2

Patrząc na ostatnią formę Alonso to większość problemów Realu zaczynało się właśnie od jego niepotrzebnych i niecelnych podań... To już nie te lata, zresztą na MŚ też wpakował Hiszpanie w tarapaty.

3

Tylko, że P$G ma w tym roku limit na transfery, który zmarnowali na Luiza.. Musieliby sprzedać 2 zawodników, żeby kupić Di Marie, a to już gorsza sprawa..

Nad United nie wisi UEFA z sankcjami..

0

Tylko, że Thuram i Carvalho to zupełnie inna półka.. Carvalho dzięki swojemu doświadczeniu potrafił nadrabiać szybkość, genialnym ustawieniem. Thuram to Mistrz Świata i Europy.

4

"Klauzula odstępnego wynosić będzie 50 milionów euro."

Dobry żart :D

5

Swoją drogą wszyscy narzekają w Polsce na poziom prasy, a to co wyprawiają hiszpańskie szmatławce woła o pomstę do nieba..

Każda gazeta pisze co chce, podaje liczby jakie chce i to bez żadnych konsekwencji.

Marca i AS podają 45 tyś na prezentacji, katalońska prasa już 35 tyś. Madrycka praca podaje 70 milionów za transfer, katalońska już 80.

Dokładnie tak samo działa w druga stronę, gdzie Marca i As podają swoje kwoty za przeróżne transfery Barcelony...

Trochę śmieszne już to jest.. Fantazym, fanatyzmem, ale jakieś rzetelność powinna być :)

1

Jak już wklejasz cytat to cały:

"Media spekulują, że Królewscy zapłacili za byłego już zawodnika AS Monaco 70 milionów euro plus 5 milionów, jeśli Kolumbijczyk wypełni poszczególne punkty kontraktu – na przykład wygra z Blancos Ligę Mistrzów. Klub z Księstwa może też dostać kolejne pięć milionów, gdy 23-latek zostanie laureatem Złotej Piłki."Czyli 5 za wygranie LM i kolejne 5 za ZP. razem 10 w bonusach.

2

Oficjalną kwotą transferu w tym przypadku jest 70 milionów. Kolejnych 10 nie można w tej chwili liczyć, bo zależą od wyników sportowych. Przy większości transferów są wpisane jakieś bonusy i nie są one liczone do głównej kwoty.

1

12.08 dokładnie.. Tydzień później zaczyna się Superpuchar Hiszpanii

0

Tylko, że rok temu James przeszedł już za kolosalne 45 milionów do Monaco.. Ciężko więc wyciągnąć go za mniejsze pieniądze. Jak sam zauważyłeś jest bańka mydlana po MŚ.. Stał się mega medialny jako największe odkrycie + król strzelców. Więc jego transfer mimo kolosalnej sumy szybko może się zwrócić.

Przeciwieństwie jest Suarez, który przez kolejne pogryzienie odstrasza sponsorów.. I minie torchę czasu zanim minie pastwienie się nad nim

0

Problem w tym, że mało kto będzie chciał przejść do United, które nie gra w Lidze Mistrzów.. Pozostają im młodzi piłkarze jak Shaw, czy Herrera dla których granie w United to szansa na zagranie w kultowym klubie..

0

United chyba od zeszłego roku interesuje się każdym w miarę dobrym piłkarzem..

Pół piłkarskiej Europy było już łączne z United.

3

Co najwyżej na okładkach Marca i As..

1

Różnica jest taka, że w poprzednim galacticos kompletnie Real zapomniał o obronie i defensywnej pomocy..

1

Tylko, że na sumę transferu składa się wiele czynników, z których bardzo ważnym czynnikiem jest wiek. Suarez jest w najlepszym wieku dla napastnika, James dopiero ma go przed sobą, a już robi wrażenie.

Tak samo zdecydowanie czynnikiem obniżającym transfer Luisa jest jego kara. 4 miesiące bez piłki to ogrom czasu, zwłaszcza, że jeżeli Fifa nie cofnie kary wejdzie do składu Barcelony w październiku bez najmniejszego zgrania z zespołem. Patrząc na przykład Bale/Modrica do optymalnej formy może dojść pod koniec sezonu..

0

Tylko, że o co chodzi z tym Hummelsem? Watzke oficjalnie powiedział, że Hummels i Reus zostają w BVB, a jak wiemy on jest twardy w postanowieniach i woli za darmo puścić piłkarza (jak Lewandowski) niż przedwcześnie sprzedać.

2

Tylko też warto zauważyć, że James jest o 4 lata młodszy i gra jako pomocnik, a nie napastnik.

Suarez jest gwiazdą ligi angielskiej, a James wielkim talentem, który albo wypali i będzie mega gwiazda, albo gdzieś przepadnie i szybko zostanie sprzedany. Równie dobrze na Suarezie może odbić się mocno 4 miesięczna fifowska pauza..

Rok temu temu tez Bale miał być mega drewnem i niewypałem, a sporo dał... Z wszelkimi osądami wstrzymałbym się i poczekał na koniec roku. W każdym razie jeśli James ma przyjść za Di Marie to jest to strzał w kolano.

0

dawoxsd zdyskwalifikowana jest Argentyna za doping Di Marii i Higuaina ;p

0

Czy tylko ja miałem wrażenie, że Francja przegrała rzez egoistycznego Ribery'ego? Miałem wrażenie, że ani razu nie podał Benzemie piłkę :D Wszystko sam..

0

Xavi chyba za bardzo skupił się na gadaniach bzdur w wywiadach ;/ Arbeloa też słabo.. Jakoś tak bez blasku gra Hiszpania, brakuje napastnika

0

To był piękny mecz i pisze to jako kibic Realu. Wreszcie obie drużyny pokazały, że najważniejsza jest piłka. Piękne akcje, mega gole, dramaturgia.. Oby każdy mecz był taki. Szkoda, że sędzie popsuł troszkę widowisko.. Niestety, ale mylił się na potęgę w dwie strony.. Po prostu nie dorównywał piłkarzom.. Wygrała piłka. Cudowny mecz. Visca el Barça Hala Madrid.

0

Trzeba zostawić jedno. Zarówno Iker jak i Puyol to dwie wielkie postaci. Symbole obu klubów.

I błagam was nie szukajcie już żadnych podtekstów w tym co zrobił. Zachował się jak prawdziwy kapitan reprezentacji.

Wynie ponosza

0

swirek7, gdyby piłka leciała kilka cm niżej, pewnie w tej chwili to Ronaldo byłby bohaterem.

0

popis1 - zgadzam się w 100% żałosne. To jest piłka. Jest nieprzewidywalna. Nie wiadomo jaka będzie forma za jakiś czas, nie wiadomo jaka będzie dyspozycja dnia.

Ostatnio Barca wygrała 5-0 szacunek za to, a 3 lata wcześniej to real w wielkim stylu wygrywał 4-1. Wszystko się zmienia :) i to jest dla mnie piękne :)

0

Końcówka po raz kolejny pokazały, że obie drużyny przerasta wielka presja nakręcana przez wszystkich.

Pepe i Marcelo przegięli. Zagotowali się. Pepe swoją droga powinien ponieść konsekwencje, bo rywalizacja jest ok, ale gdy jest zbyt duża może dojść do tragedii.

Ale Barca też nie była bierna. Pinto mistrz prowokacji, drugi mecz, w którym nie grał i druga czerwona kartka hehe

Piłkarze to też ludzie. Ciąży na nich nieziemska presja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?