baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HAHAHA Messi nie umie sobie zawiązać gaci :P
0
Niema bata Pinto do pierwszego składu :). A Martin znów mnie zawiódł :(
0
Kurcze ładnie grali w obronie przez całą połowę w pełnym skupieniu nie popęłniali większych błędów i kurde musieli w ostatniej minucie się rozluźnić. Trudno mam nadzieję że wejdzie Leo i Xavi bo jak narazie to poza ładną indywidualną akcją Iniesty na początku meczu to nic się nie wydarzyło ciekawego pod bramką gospodarzy. VISCA EL BARCA Będzie dobrze
0
Ale koleś zasadził bramę. Mam nadzieję że wpuści Messiego. VeB
0
Skład fajny wolałbym jednak Sylvinho zamiast Cácerasa.Wierzę, że Iniesta pociągnie cały zespół do przodu. Cieszę się również że Bojan zagra od początku i wydaje mi się że coś ustrzeli. Będzie 1:2 Dla Barcy, albo remis. Nie chcę zapeszać, ale rozjedźmy dziś tą Mallorcę, bo w finale czeka już Bilbao. VISCA EL BARCA
0
maciek_novy
Oj kolego zgadzam się z Tobą w 100%. Barca gra najpiękniejszy futbol na świecie. Dokładnie kibice Realu liczą tylko puchary, a c drużyna zalicza się do drużyn grających brzydki futbol. A mnie w futbolu najbardziej cieszą te przepiękne akcje, przepiękne gole. To mnie najbardziej cieszy. VISCA EL BARCA. Będzie mistrzostwo.
0
Dzięki wielkie:)
0
I właśnie myślę, że w tym sezonie będzie tak samo. Real powoli już traci siły, a Barca jeszcze wróci na właściwy tor zobaczycie. Visca el Barca.
0
Ja mimo wszystko uważam że Barca wygra Ligę BBVA i Copa del Rey, ciężej będzie w Champions League, ale w to też trzeba wierzyć. Na początku sezonu Real miał kryzys i bardzo się cieszę, że Barca grając tak znakomicie zbudowała sobie 12 punktową przewagę, bo ja wiedziałem, że wcześniej czy później Barce dopadną gorsze chwile bo na początku zarzuciła ogromne tempo i miażdżyła swoich rywali niemiłosiernie i kiedyś niestety to musiało się skończyć bo w Barcelonie też grają normalni ludzie, a nie jakieś niezniszczalne roboty. I cieszę się że Barca po trzech niezbyt dobrych ostatnich meczach dalej jest na prowadzeniu. Myślę że niedługo karty się odwrócą i Barca znów będzie wygrywać, a Real przegrywać. I wszystko wróci do normy. VISCA EL BARCA