0

fcluki07

Dzięki wielkie :)

Mam jeszcze takie pytanko da się to wypakować winrarem ??

0

patrysss & konradinho dzięki wam jesteście wielcy. Co byśmy bez was zrobili. Dzięki wielkie :)

0

Powiem szczerze że warto czekać 2 lata na takie chwile. CAMPEONES

0

dzięki :)

0

Panowie podajcie jakiegos linka plis :)

0

Dlaczego Ribery chce odejść z Bayernu ???? Jak myślicie dlaczego ???? Jeśli chciałby więcej kasy to na pewno dostałby podwyżkę bo Bawarczycy zrobią wszystko aby zatrzymać swojego asa. Więc ja myślę że nie chodzi tutaj o pieniądze bo jakby chodziło o kase to poszedłby do Man City. Franck chce odejść z Bayernu ponieważ ma już dość grania w Bundeslidze i walki tylko o mistrzostwo Niemiec. Francuz pragnie innych sukcesów przede wszystkim triumf w LM (mam na myśli sukcesy które osiągnie z Barcą w przyszłości ,a nie panie *Kibic_Z_Madrytu* sukcesy które Real osiągnął w latach 60 bo to go chyba nie interesuje). I dla tego jest bliże Barcelony bo Barca ma większe szanse na europejskie sukcesy niż Real, który od kilku lat nie daje sobie rady w 1/8.

VeB

0

Kibic_Z_Madrytu

"pieniądze, sława oraz nowy projekt sportowy Pereza, Valdano i Zizou stoją po stronie Realu."

hehehehehehehehehe to mnie koleś ozbawiłeś hehehe. Wasz projekt chyba brzmi tak:

NIE ZAGRAMY WIECEJ Z BARCELONA, LEPIEJ ODDAC WALKOWERA NIZ PONIZYC SIE PRZED WLASNA PUBLICZNOSCIA PRZEGRYWAJAC 2-6

0

Zajefajne te stroje fajny kolor strojów wyjazdowych, bramkarskie tez wymiatają. Takie koszulki powinny być. Nasze barwy to bordowo granatowe paski i koszulki tez powinny być w paski. SUPER

0

konradinho

Proszę Cię nie rób nam tego. Imprezy poczekają :)

0

Dzięki wielkie za skrócik myślałem że już go tutaj nie będzie

0

Najlepszy lewy obrońca świata moim zdaniem. Kupić jeszcze Riberyego i jest gitara. Heńka przesunąć na szpicę, albo sprzedać Eto'o i kupić Villę lub Adebayora i Barcelonie nikt już nie podskoczy :)

0

Ja chciałbym zobaczyć tego piłkarza w ataku Barcy. Ale póki co to chyba tak się nie stanie. Jest wiele innych opcji jeśli chodzi o atak Barcy.

David Villa - moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie. Valencia jeśli chce wyrównać swoje długi i zapomnieć o bankructwie musi sprzedać swoje dwie największe gwiazdy m.in. Villę. David to piłkarz, który ma bardzo podobny styl gry do Eto'o. I na pewno pasował by do stylu gry Barcelony. Sam piłkarz powiedział że chciałby pozostać w Hiszpanii.

Carlos Tevez - Ten piłkarz już zadecydował że odchodzi z ManU tylko nie wiemy gdzie. Powiedział że chce zostać w Anglii ale jak Barca wyłoży dobrą kase i zaoferuje dobry kontrakt to kto wie jak to będzie.

Emanuel Adebayor - Kolejna bardzo ciekawa opcja. Taki piłkarz jest potrzebny Barcelonie wysoki, dobrze zbudowany, potrafi dobrze sie zastawić potrafi dobrze uderzyć i co ważniejsze dobrze gra głową.

0

No Eto'o niestety dziś się nie popisał. Ale lepiej chyba żeby w takim meczu (o pietruszkę) marnował tyle sytuacji niż w finale LM. Każdemu się przytrafi słabszy mecz. Ja i tak jestem zadowolony z dzisiejszego meczu myślałem że będzie gorzej grając takim składem. Nie wiem czemu wy się zamartwiacie to że Eto'o zmarnował kilka setek grając w meczu nic nie znaczącym to to nie jest żadne zmartwienie.

VISCA EL BARCA jesteśmy mistrzami Hiszpanii i to się liczy.

0

Wystarczy remis Villarreal z Realem i świętujemy :). GO GO żółta łódź podwodna

0

Wielkie dzięki za multimedia, a będzie skrócik??

0

Tutaj jest galeria zdjęć z wczorajszego meczu:

http://www.sport.es/galerias.asp?idioma=CAS&idgaleria=1180

0

Visca el Barca. Kapitalny mecz kapitalne bramki, po prostu miodzio. Do dziś mnie uszy bolą przez tych komentatorów arabskich hehe "ATLIĆKO BILBAO" araby wymiatają.

0

Visca el Barca. Kapitalny mecz kapitalne bramki, po prostu miodzio. Do dziś mnie uszy bolą przez tych komentatorów arabskich hehe "ATLIĆKO BILBAO" araby wymiatają.

0

Super składzik Vamous Barca. Nareszcie Bojan w pierwszym składzie :)

0

Na ten finał najbardziej zasłużyli Bojan, Pinto i Messi i mam nadzieję, że zobacze ich trzech w jutrzejszym finale. VAMOUS BARCA

0

Mecz transmitować będzie TVP 2.

Powiem szczerze że nawet cieszę się z kontuzji Iniesty przynajmniej chłopak sobie odpocznie. A bez niego powinniśmy sobie poradzić z Bilbao.

0

Wielkie dzięki szybkość niesamowita :)

0

Módlmy się żeby tylko wyzdrowiał na finał. :(

0

miszczu2006

Alves na klacie ma napisane Daniel. Noto panowie i panie powoli możemy już świętować

0

Mam nadzieję że Henry wypocznie i zagra w finale jeden z najlepszych meczy w swojej karierze. Nie wyobrażam sobie finału bez Heńka. Ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Titiemu bardzo zależy na tym trofeum tylko tego pucharu brakuje mu w jego bogatej karierze.

0

damian09

Barca w finale będzie gospodarzem :)

0

Ja powiem tak sędzia się za bardzo nie popisał w tym spotkaniu. Popełnił kilka bardzo kuriozalnych błędów, ale nie tylko przeciwko Chelsea, Barca też kilka razy była pokrzywdzona. Czerwona kartka dla Abidala przecież Eric był dobry metr za Anelką, który sam zaplątał się o własne nogi i upadł. Ręka Pique w polu karnym tu przyznam powinna być "11". Ale podobna sytuacja była na początku meczu kiedy to Ballacka w polu karnym zagrał ręką o tym to już nikt nie pamięta. A ta druga ręka po, której Ballack wpadł w szał, to panowie bez przesady no ręka jak ręka ale nie na rzut karny powiedziałbym że piłka uderzyła go w pachę. A przypomnijmy sobie jeszcze pierwsze spotkanie kiedy to Ballack po brutalnym zagraniu i po kontrowersyjnej decyzji sędziego nie dostał drugiej żółtej kartki. Albo faul Alexa na Henrym w polu karnym. Więc panowie nie przesadzajcie że w Lidze Mistrzów jest korupcja i nie wypisujcie jakichś głupich komentarzy w tym stylu. Chyba nie wytrzymujecie presji i wypisujecie głupoty.

0

Wymarzona końcówka meczu. Horror z happy endem. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, po prostu mecz jak z jakiejś bajki. Mojej radości normalnie nie da się opisać VISCA EL BARCA !!!!

0

Panowie jak tam meczyk, jak tam nasi się prezentują ? Bo nie moge oglądać meczyku.

0

Hiddink niech się lepiej martwi jak zatrzymać Inietę bo w tej chwili to on jest największy zagrożeniem ze strony Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?