baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ok. 80 mln. euro, super :)
Keirrison 13 mln.
Filipe 8 mln.
Villa 40 mln.
Zostaje jeszcze 19 mln.
Może Young, albo Silva ???? Fajnie by było. Ale moim marzeniem jest zobaczyć na Camp Nou Fabregasa, ale w tym oknie transferowym raczej nie przejdzie, ale może za rok ??? Mam taką nadzieję
0
No oczywiście że Iniesta był najlepszym piłkarzem tego sezonu. Moim zdaniem Iniesta jest najlepszym piłkarzem na świecie.-
0
KORAS
Nie no powaliłeś mnie, masakra. Wielki szacun dla Ciebie :D Ja też chyba nie odważyłby się zrobić czegoś takiego, chyba że byłbym nieźle nachlany. POZDRO
0
Hehehe panowie rozśmieszacie mnie. To że Real kupił 3 zawodników w czerwcu to nie znaczy że Barca też ma pozyskać kogoś w tym miesiącu. Więc poco te nerwy i złości, spokojnie jeszcze na transfery jest dużo czasu.
0
robokochambarce
Mi też tak się wydaje. Coraz głośniej jest o jego przenosinach do Katalonii. Najpierw Xavi, przekonywał nas jaki to David jest wspaniały i ile on to jest wart, później głos w tej sprawie wziął nawet sam Casillas, jak już gracz Realu mówi że Villi dobrze będzie w Barcy to to już musi być przesądzone że David już niedługo wyląduje na Camp Nou, A teraz czytamy słowa Pique jak go zasypuje komplementami. Mam nadzieję że Villa w końcu przejdzie do tej Barcy. Szkoda mi tylko Eto'o no ale cóż taka jest piłka nozna.
0
Dać te 10 mln. i wypożyczyć Pedro na rok lub dwa
0
Barca dobrze myśli. Moim zdaniem 20 góra 25 mln. + Keirrison = Villa. Taką ofertę na pewno nietoperze zaakceptują. Jeśli ten artykuł jest prawdą to można już chyba powoli witać Villę w Barcelonie.
0
hehehe Ramos dziś pokazał klase. Masakra co się z tym chłopakiem dzieje to ja nie wiem.
0
No to Messiaszku wszystkiego najlepszego 100 lat.
Życzę Ci: Zdobycia złotej piłki, zwycięstwa w MŚ (chociaż wolę żeby to Hiszpania zgarnęła to trofeum :D), zwycięstwa w KMŚ, aby kontuzje omijały Cię dużym łukiem no i żeby ten nadchodzący sezon był tak wspaniały jak ten, który jest za nami.
0
Forlana nie chce w Barcelonie, ale Aguero to mi się marzy. Wyobraźcie sobie atak Aguero - Messi. Na razie to tylko odległe marzenia.
0
Albo Villa albo Eto'o innego gracza w ataku Barcy nie chciałby zobaczyć. Villa mógłby być jednym z najlepszych piłkarzy Barcy w całej historii klubu. Wyobrażacie to sobie jego zgranie z Xavim i Iniestą może być kosmiczne. Mam nadzieję że któryś z tych dwóch napastników w przyszłym sezonie będzie graczem Barcy.
Narazie chyba to nadal plotki (źródło: Mundo Deportivo), no ale cóż zobaczymy jak to będzie.
0
masq
Nie rozśmieszaj mnie, porsze cie. "odejdę jeśli w tym roku z Barcą nic nie wygram" Z kąt ty takie cytaty wytrzasnąłeś ??? Ja jest wielkim fanem Eto'o i nigdy takiego czegoś nie przeczytałem. Eto'o już kilka razy zapewniał że chciałby pozostać w Barcelonie. Nie raz mówił że dlaczego miałby odchodzić z najlepszego klubu na świecie (i to mówił jeszcze przed zdobyciem "potrójnej korony"). Ty nie wierzysz w to co powiedział Laporta, a wierzysz jakimś brukowcom, które ujawniły wyznania Eto'o że odejdzie jeśli nic nie wygra z Barcą. Ja bardzo chciałby aby Eto'o pozostał w Barcelonie, ale jak zastąpi go Villa to też będe zadowolony.
0
Jeśli obaj panowie chcą, aby E2 został, to na co czekać brać się do roboty i podpisać z nim nowy kontrakt. Eto'o musi zostać :)
0
Jak Toure podpisze nowy kontrakt to poco nam Mascherano???? Moim zdaniem Yaya jest nie do ruszenia na swojej pozycji w Barcelonie,a poza tym zmiennikiem Toure jest Busquets, który znakomicie radzi sobie, a jak nie Sergi to Keita może też zagrać na defensywnego. Niema potrzeby wydawać tyle kasy na piłkarza, który grzałby ławe.
0
Dać Aston Villi 15-20 mln. + Gudjohnsen i Young będzie nasz.
Popatrzcie jak rodzi sobie ten 24-latek w Premiership:
http://www.youtube.com/ watch?v=4H1sFTz_IvI
0
Z tych wszystkich wymienionych piłkarzy moim marzeniem jest Franck Ribery. A jak nie on to może być Robinho lub Silva
0
Wielkie dzięki. Filmy dokumentalne super. Już je mam i polecam :)
0
Moje marzenie:
Maj 2010, godz. 20:45, Santiago Bernabeu, Finał Champions League Real Madryt vs FC Barcelona.
1 min - Pierwszy gwizdek, rozpoczynają
blablablablabla
90 min - 2:2 sędzia dolicza 3 min.
92. min - Kapitalne zagranie Iniesty do Messiego, Argentyńczyk wychodzi sam na sam z Casillasem i pewnie pakuje piłkę do siatki. Barca obejmuje prowadzenie na minutę przed końcem.
93 min - Królewscy zaczynają od środka... piłka dogrywana do wbiegającego w pole karne Barcelony C.Ronaldo spóźniony Puyol fauluje Portugalczyka w polu karnym, sędzia bez chwili zastanowienia wskazuje na 11-stkę. Do piłki podchodzi sam poszkodowany. Ronaldo vs Valdes. Mocny strzał po ziemi i Victor kapitalnie broni strzał Portugalczyka.
94 min - KONIEC smutek i płacz piłkarzy Realu Madryt.
Od tego wydarzenia Ronaldo stał się wrogiem kibiców Realu.
HEHEHEHE Taki będzie finał za rok.
0
I oto chodzi mam nadzieję że Samu zostanie jeszcze kilka lat w Barcelonie :) Niema sensu kupować za kolosalne sumy innych graczy na tą pozycję, bo takiej potrzeby niema. Lepiej kupić kogoś na lewą stronę moim marzeniem jest Ribery. Dać Bayernowi 35mln + Hleb i Ribery będzie nasz. A jak nie francuz to Silva ten piłkarz potrafi zagrać niemal na każdej pozycji jeśli chodzi o ofensywę, mógłby zastępować i Henryego na lewej flance i Xaviego lub Iniestę w środku pola, a nawet Messiego. Bardzo chciałbym zobaczyć także Fabregasa w Barcelonie, Barca poszukuje lewoskrzydłowego a Cesc nim nie jest, ale napewno by się sprzyda Pep mógłby zastosować rotację Iniesta na lewe skrzydło a Fabregas w miejsce Andresa.
Ribery - jego będzie bardzo ciężko wyjąć z Bayernu raczej w tym sezonie to możemy pomarzyć o Francku.
Silva - jeśli Barca zaproponowałaby dobrą ofertę, to wydaje mi się że David przeszedłby do Katalonii. Silva nie raz wyraził ogromną chęć gry w Barcelonie.
Fabregas - Na razie Cesc chce grać w Arsenalu.Ale w następnym oknie transferowym wydaje mi się że będzie nasz.
0
Lepszy Bruno Alves
0
azures
Chłopcze Eto'o samym przyjęciem gubi obrońców, a Ty mi mówisz że ma sztywne nogi i nie umie przyjmować.
c.de.f.b
Wiem że Cruyff jest żywą legendą, ale to nie znaczy że co on powie to każdy ma mu przyznać rację. Każdy ma swoje zdanie.
0
azures
Kolego to widocznie nie znasz się na piłce. Jeśli Eto'o ma tak przyjmować piłkę jak w meczu z Chelsea to ja bardzo proszę żeby on tak zawsze przyjmował. Widzisz to dzięki Eto'o zagraliśmy w finale :) i także finał w Rzymie dzięki Eto'o wygraliśmy :) Chciałbym przypomnieć ci że Zlatan zawodzi w ważniejszych meczach i w reprezentacji. A Eto'o zawodzi tylko wtedy kiedy gramy o pietruszkę.
0
KoksCules
Dobra może Zlatan strzela piękne bramki, ma dobre warunki fizyczne potrafi także troche podryblować i dobrze dograć. Może jest jednym z najlepszych napastników świata, ale nie jest taki zwinny, szybki, sprytny jak Eto'o. A do tego Ibrahimović to taka paskudna gwiazdeczka, takim piłkarzom to nie dogodzi, namiesza w szatni popsuje wspaniałą atmosferę w drużynie i tyle. A popatrz na Eto'o jak się świetnie dogaduje z kolegami i z Pepem. A po trzecie to Inter chce kolosalną sumę za Zlatana.
0
Panowie co wy mówicie ??? Villa z głowy to Zlatan ma przyjść. Eto'o ma zostać i koniec. Villa mógłby przyjść, ale Zlatan?? Po co w Barcelonie takie drewno ?? Do wydania Barca ma tylko 35 mln. to niech lepiej wzmocni lewą flankę, a nie wzmacniać szpicę jak takiej potrzeby niema.
0
Fajnie by było jakby Barca sprowadziła Asenjo. Ale on mógłby tylko zastępować Valdesa i ewentualnie grać w mniej ważnych spotkaniach np. Gra w Barcelonie dla takiego młodego gracza a szczególne bramkarza jest bardzo odpowiedzialna i do tego tkwi nad nim ogromna presja i wydaje mi się że Sergio nie poradziłby sobie jako pierwszy bramkarz Barcy. Owszem to wielki talent ale jest jeszcze za młody i niedoświadczony.
0
Na 100 % Złotą piłkę dostanie Messi. Ale moim zdaniem najlepszym piłkarzem na świecie jest Iniesta
0
I zajefajnie :) Jeszcze podpisać umowę z Toure i Eto'o i będzie git :)
0
Wydaje mi się że jednak chodziło mu o Real :( Kolejny piłkarz który poleciał na kase. Ale to nic ja tam szczerze to wole Samiego :) Jeśli mamy do wydania tylko 35 mln. euro to lepiej wzmocnić lewą flankę i kupić Silvę lub Mate :)
0
Jeszcze dwa dni temu przeczytałem artykuł, w którym Jorge Valdano poinformował że Real oddala się od pozyskania Riberyego i Villi. A wczoraj czytamy że Villa podjął decyzję co do jego przyszłości. Moim zdaniem David jest bliżej Barcelony.
szyszy
Nie bądź taki cwany kozaczysz tutaj że twój real robi transfery za ogromne pieniądze. No i co z tego jak real wziął kredyt w dwóch Hiszpańskich banka na 150 mln. euro żeby sfinalizować transfery Ronaldo i Kaki. Ten cały przecudowny Perez narobi wam tam długów i tyle, a później real będzie płakał.
0
Ja patrze na ten transfer optymistycznie, mam nadzieję że Villa będzie piłkarzem Barcy :)
Dlaczego Villa zagra w Blaugranie, a nie w Realu??
- po pierwsze Villa ma tutaj więcej przyjaciół niż w Madrycie
- po drugie dlaczego Valencia zerwała negocjacje z Realem, dlatego że David woli grać w Barcy
- po trzecie Villa zawsze powtarzał że chciałby kiedyś zagrać w Barcelonie.
A tak po za marginesem. Barcelony celem transferowym nr.1 powinien być Silvę. Ten piłkarz jeśli chodzi o ofensywe potrafi zagrać niemal na każdej pozycji. To byłby taki drugi Iniesta. Mam nadzieję że uda się sprowadzić ich obu.