baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barca_gw
HEHEHEHE. Oglądałeś mecz ManU vs Porto. I mówisz że Ronaldo dąży do tego żeby być lepszym hehe. Nie wiem bo nie oglądam często meczy ManU, ale w meczu z Porto był jednym z najsłabszych piłkarzy na boisku. Notował same straty może kilka razy udało się mu podać celnie tylko szkoda, że te podania były do tyłu do kolegi, który stał 3, 4 metry obok niego. Ronaldo w tamtym sezonie był jednym z najlepszych w tym sezonie już tak nie czaruje zdarzy mu się strzelić kilka ładnych bramek z rzutów wolnych i tyle. Więc nie porównuj Messiego do Ronaldo bo na dzień dzisiejszy Ronaldo mógłby sie uczyć od Leo.
0
Ale mamy pecha masakra.
0
Co iniesta wyprawia prze koleś. RESPECT
0
Skład fajny dobrze że dał Eto'o i Xaviemu odpocząć.
0
Ja lubię tylko jednego piłkarza Realu jest nim właśnie Casillas. Bez dwóch zdań jest najlepszym bramkarzem świata. Bardzo go szanuje. Widać że klase nie pokazuje tylko na boisku, ale także po za boiskiem.
0
Piłkarz taki jak Ribery w każdym klubie znalazłby sobie miejsce w pierwszym składzie. Ribery bardzo przydałby się Blaugranie. W następnym sezonie Eto'o wyjedzie na Puchar Narodów Afryki i Ribery mógłby grać na lewej flance, a Henry na szpicy. A po drugie na lewej flance niech zagra lepszy czyli nie tak, że Franck przyjdzie i będzie tylko zmiennikiem Henryego, moim zdaniem to Ribery na lewym skrzydle jest lepszy od Titiego. Jeśli Barcelonie udałoby się pozyskać francuza to pozwoliło by to na większą możliwość ustawienia przedniej formacji. Widać gołym okiem że Franck bardzo chcę przejść do Barcelony tylko co z tego że chce jak Bayern go nie puści. Zobaczymy jak to będzie.
0
Zarąbiście. Już bałem się, że Leo może zabraknąć w finale.
0
Dla mnie jak na lewą stronę najlepszy jest Ribery, a na drugim miejscu jest właśnie Silva. Tylko nie wiem kogo wolałbym w Barcelonie na lewej stronie.
Ribery to byłby taki drugi Messi, francuz ma dużo atutów ma ogromną technikę, dobre strzały jest szybki tylko czasami gra samolubnie.A po drugie bardzo trudno będzie go wyciągnąć z Bayernu.
Silva byłby dla Barcelony idealnym zakupem wielkim plusem jest to, że gra już kilka lat w reprezentacji w pomocy z Iniestą i Xavim i bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Na pewno łatwiej będzie go kupić niż Francka.
Zobaczymy jak to będzie ale wydaje mi się, że któryś z nich przejdzie latem do Barcy.
0
Aha czyli zdaniem Marcelo Barca straci kilka punktów, a Real do końca będzie wszystko wygrywał hehe. Wiadomo zostało jeszcze kilka kolejek i trochę punktów do zdobycia jeszcze jest, ale dlaczego Barca, która obecnie gra chyba najlepszy i najskuteczniejszy futbol na świecie miałaby nie zdobyć mistrzostwa ? A Real, który gra brzydki futbol, a do tego rozgrywa jeden mecz w tygodniu, w którym ogromnie męczy się aby zdobyć 3pkt. miałby wygrać ligę. To byłoby bardzo niesprawiedliwe, no ale niestety w życiu niema sprawiedliwości i dlatego Barca musi walczyć do końca. Jesteśmy już bardzo blisko i Barca musi to wykorzystać. VISCA EL BARCA.
0
Będzie jakiś inny dłuższy skrót ?
0
Mi Valladolid bardzo się spodobał, grał ogromnym pressingiem, stwarzał dużo dogodnych sytuacji czasami grał nawet lepiej niż Barca, ale na szczęście to Blaugrana wywiozła z bardzo trudnego terenu 3 pkt. Mam nadzieję, że za tydzień Valladolid ukradnie kilka punktów Realowi, tylko czy zagają na Santiago Bernabeum tak dobrze jak wczoraj u siebie ? Na pewno będzie trudniej, wyniki mówią same za siebie na Camp Nou Valladolid rozgromiony 6:0, a u siebie o mały włos nie pokonali Katalończyków. Valladolid to bardzo solidna, poukładana drużyna i spokojnie z powodzeniem może powalczyć o europejskie puchary.
0
Będzie dziś skrót 2 połowy ???
0
Oj było bardzo ciężko. Pod koniec było gorąco, ale najważniejsze są 3 pkt. Brawo kolejny mecz na zero z tyłu.
0
Już brameczka ? wielkie dzięki
0
diego1235
Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Chłopie to nie są roboty to są normalni ludzie, odpoczynek dobrze im zrobi. Barca wygrywa 1:0, a ty płaczesz i marudzisz. Na razie jest dobrze. Wiadomo że dziś nie grają tak jak ostatnio z Malagą. Ale najważniejsze są 3 pkt. Niech chłopaki wypoczną na Bayern.
VISCA EL BARCA
0
Jedna porządna akcja i brameczka pięknie ETO'O
0
Będzie dobrze :) szkoda że od 1 minuty nie gra Bojan. Visca el Barca 3:0
0
Valladolid moim zdaniem to bardzo solidna drużyna i u siebie są niebezpieczni. Mam nadzieję, że Barca pokona Valladolid w dobrym stylu i zrobi kolejny krok do tytułu mistrzowskiego. Rozpoczynamy najtrudniejszy miesiąc w sezonie i dobrze byłoby zacząć od zwycięstwa. Vamous Barca !!!! Stawiam 2:0 Dla BLAUGRANY
0
Mam nadzieję, że Barca jutro wygra z Valladolid bez Messiego. Niech wypocznie na mecz z Bayernem. Coraz więcej słychać o Fabregasie jak nie Guardiola to Vilanova czyżby szykował się jakiś transfer ?
0
Assulin jest bardzo wielkim talentem Barca nie może tego zmarnować. Swą grą bardzo przypomina Leo Messiego. A zresztą sami popatrzcie:
0
Przed nami najtrudniejszy miesiąc w sezonie. Teraz przekonamy się jak Barca jest silna. Zgarniemy "potrójną koronę" niema bata VISCA EL BARCA
0
Ja powiem tak: rzeczywiście piłkarze (można powiedzieć teoretycznie tych lepszych drużyn takich jak np. Barca która gra mecze na 3 frontach) grają zdecydowanie dużo spotkań. I ten pierwszy pomysł nawet fajny podoba mi się 18 drużyn w La liga wtedy kluby grałyby 34 kolejki czyli 4 mecze mniej. I jeden mecz w Copa del Rey fajny pomysł tylko wtedy byłoby najsprawiedliwiej gdyby drużyny grały na neutralnym terenie (czyli np. Barca grałaby z Realem to mecz mógłby się odbyć np. na stadionie Valencii). A ten drugi pomysł 6+5 nie podoba mi się i wydaje mi się, że nic z tego nie będzie.
0
Niema bata Hiszpania będzie Mistrzem Świata :) Oglądałem wczoraj mecz Hiszpanii i powiem że kolesie nieźle wymiatają, a wczoraj nie grali w najmocniejszym składzie, ławkę rezerwowych mają znakomitą Llorente, Cazorla, Mata wczoraj grali znakomicie, a szczególnie Cazorla śmigał po lewej flance niczym odrzutowiec. Żadna inna reprezentacja nie jest tak znakomicie poukładana. Jestem wielkim kibicem Hiszpanii i mam nadzieję, że w 2010 to oni na czele z Xavim, Iniestą, Puyolem, Pique mam nadzieje, że jeszcze z Bojanem i Busquetsem zgarną Puchar MŚ.
0
Eto'o w Barcelonie jest nie zastąpiony i tyle. Żaden Zlatan, żaden Villa tylko Eto'o.
0
Fajnie byłoby zagrać z Liverpoolem w półfinale, ale do tego jeszcze daleka droga. Najpierw musimy pokonać mistrza Niemiec Bayern. Mam dobrą wiadomość dla kibiców Barcy.
0
Szacuneczek. Gerrard to wielki piłkarz i bardzo go szanuję. Bardzo podobają mi się tacy piłkarze jak on, jest bardzo skromy i to mi się podoba, a nie to co C.Ronaldo, który uważa się za najlepszego. Ale mówiąc to, to ma rację. Messi od kilku lat jest już uważany za jednego z najlepszych, Xaviego docenili na euro, a Iniestę nigdy nie doceniają, a jak zobaczyłem 50 piłkarzy nominowanych do złotej piłki i nie znalazłem na tej liście Iniesty, a zobaczyłem jakichś tam rusków, to wybuchłem ogromnym śmiechem. Mam nadzieję, że Iniestę wkrótce bardziej docenią.
0
roni_7
Tutaj znajdziesz kilka zdjęć:
http://www.sport.es/galerias.asp?idioma=CAS&idgaleria=1153
0
Z Pepem trafili w dziesiątke dla Barcy niema lepzego trenera.
*robertinho* RESPECT dla Ciebie, artykuł zajefajny.
0
Nie no to jest już przesada :(
0
Wielka szkoda on to ma pecha z tymi kontuzjami :(. przynajmniej nie zagra w reprezentacji w eliminacjach troszkę sobie odpocznie. A wiecie kiedy wraca Puyol ?