baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blaugrana
Genialna piosenka hehe
Visca el Barca !!!
0
Genialny mecz. Genialna Barcelona.
Visca el Barca !!!
0
Ciary już są. Będzie ciężko ale damy rade. VAMOSSS!!!!!!!!!!!
0
HEHEHEHE Pep nigdy nie odejdzie do innego klubu. On kocha ten klub szaleje za nim, od dziecka jest z nim związany.
0
BAN
brak szacunku dla przeciwnika
0
krool00
Zgadzam się z Tobą. Real nigdy nie będzie grał tak jak Barca. Real wydał na transfery 250 mln. a nadal dużo mu brakuje do Barcy. Żeby się dorównac z Barcą sreal chyba musiałby wydac z 5 miliardów na transfery, ale z resztą wątpie żeby to nawet coś pomogło, bo Barca obecnie ma najlepszych piłakrzy, nie tylko na papierze ale na boisku. I w Barcelonie nie powinni się bac o przyszłośc bo mają taką szkółkę, w której co rok wychodzą nowe wielkie talenty.
VAMOUSSSSSSS
0
Ja chciałbym aby Barca wylosowała Porto. Byłoby fenomenalne widowisko, dwie drużyny które grają najpiękniej w Champions League, chociaż teraźniejsze Porto to nie to samo co rok temu, ale nadal potrafią grac piękny niesamowity futbol. Najmocniejszy z tych potencjalnych rywali jest Bayern ostatnio Bawarczycy złapali formę, a jak jeszcze wróci Ribery to Bayern będzie mocny. Najsłabsi to: Stuttgart, Olympiacos i CSKA. Ale lepiej by było jakby Barca nie trafiła na CSKA, dobrze wiemy jak Katalończycy nie lubią grac z zespołami ze wschodu. A do tego kiepskie warunki, zimna Rosja nie służy Blaugranie.
0
Fabregas w Barcelonie hmmm... marzenie. To tylko The Sun, jeden z największych brukowców. Ale ja wierze w ten transfer. Fajnie by było jakby Laporta na koniec swojej przygody z Barceloną ściągnął Cesca na Camp Nou. Za 45 mln. myślę, że spokojnie Arsenal sprzedałby Cesca. Albo kupic Gourcuffa i dac go Arsenalowi plus dopłata. Młody francuz idealnie wpasowałby się do "11" Arsenalu. Nie widziałbym innego zastępcy dla Cesca.
0
I bardzo dobrze, już wolałbym Pedro na lewej flance niż Robinho. Brazylijczyk już nie gra tak jak kilka lat temu w Realu jest za słaby na Barce, a do tego jest typową "gwiazdeczką" i kosztuje kupe szmalu. Dla mnie zawsze nr. 1 na lewą flankę będzie Ribery, czemu Barca nie spróbuje o niego powalczyc. Wydaje mi się że Franck po tym sezonie odejdzie z Niemiec. Blaugrana powinna o niego walczyc do upadłego. Nr. 2 to Silva. Uniwersalny zawodnik, przypomina mi trochę Inieste potrafi zagrac za skrzydle jak i w środku boiska, jest zgrany z Xavim i Iniestą. Hiszpańskie trio w pomocy byłoby nie do zatrzymania. A może ściągnąc Fabregasa a Inieste przesunąc na skrzydło?? To też nie głupia opcja, ale ja jednak wolę jak Iniesta gra w środku. Zobaczymy jak to będzie.
0
ZbigniewWodecki
Może się modlą, ale nie mówią tego publicznie bo mają szacunek do rywali. Każdy piłkarz chce aby jego rywal przegrywał, aby grał od jego drużny gorzej. Ale piłkarze powinni miec szacunek do wrogów.
0
PIĘKNIE SERGIIIIIIIIII 1:1
VAMOSSSSSSSSSSSSS
0
Barca dominuje posiadanie piłki 80% do 20%
0
Atlante całą druzyną stoi w polu karnym, będzie cięzko ale damy rade VAMOSSSSS
0
Nie wie ktoś czy na N-ce będzie pokazany ten meczyk?? Orange Sport niema na tej platformie. Ale może pokażą na jakimś arabskim kanale np. Abu Dhabi Sport, albo Al Jazzera Sport. W tamtym sezonie przypominam sobie że KMŚ transmitował TVP Sport, ale w tym roku już chyba niestety na tym kanale nie będzie tego turnieju.
0
Marzy mi się ten puchar. Musi Barca go zgarnąc :) Tylko tego pucharu jej brakuje.
VAMOSSSSSSS rozjechac tych wszystkich arabów :)
0
madridista21
Ronaldo sam sobie zapracował na to że sędziowie nie chcą gwizdac na nim faule, to największy symulant jaki tylko jest w piłce nożnej. Xavi nie przypominam sobie żeby kiedys symulował :)
Sędziowie mają zaufanie do Xaviego bo to porządny zawodnik, który gra fair play :)
0
Moim zdaniem tez karny był. Jeszcze z kumplem sie kłóciłem że karny powinien byc. Przecież było widac że Xavi był ciągniety za koszulkę i to dosyc długo. Sam Xavi podniósł ręce w momencie kiedy był ciągniety za koszulke. Tylko jego upadek nie wyglądał tak naturalnie Xavi po tym zdarzeniu sam się zamieszał poplątały się mu nogi i upadł. Moim zdaniem był ewidentny rzut karny.
0
Pedo już jest lepszy. Bardzo dobry piłkarz ale niestety wydaje mi sie że nie poradziłby sobie w Hiszpanii, a tym bardziej w Barcelonie. Podobnie jak Huntelar najlepszy strzelec w Holandii, przyszedł do Hiszpanii i kicha.
0
Wielkie dzięki :)
0
Jak dla mnie najlepsze typy to:
1. Ribery - Moim zdaniem najlepszy lewy pomocnik świata.
2. Silva - Idealnie wpasowałby się w skład Barcy. To piłkarz pokroju Iniesty potrafi zagrac niemal na każdej ofensywnej pozycji. Takich piłkarzy trzeba szukac. A do tego jest tańszy niż Robinho.
3. Mata - Wielki talent, ale wydaje mi się, że ma podobne umiejętności co Pedro, więc chyba niema sensu go sprowadzac.
0
robokochambarce
Zgadzam się z Tobą. Barcelonie tylko tego trofeum brakuje do kolekcji, jeszcze nigdy Barca nie wygrała KMŚ. Ale mam nadzieję że w tym roku się to zmieni :)
0
gru007
Finał marzenie. Oj działo by się działo :D
0
gru007
Dobra skończmy te bezsensowna dyskusje bo ja nie przegadam Tobie, że Mascherano jest lepszy, a Ty nie przegadasz mi, że Diarra jest lepszy hehehe. Ja myśłe tak Ty myślisz inaczej i niema sensu się kłócic :P
0
Hehe ja się z wami kłócił nie będę. Lass ostatnio gra bardzo dobrze, ale nie porównujcie go od razu do Mascherano czy do Makelele, bo to by było śmieszne, do nich jeszcze mu bardzo daleko. Jeśli uważacie że Lass jest lepszy od Javiera i Makelele to wy chyba nie widzieliście tych dwóch piłkarzy w akcji. Pewnie oglądacie tylko sreal i nie wiecie jak gra Javier, a do tego Diarra jak na razie dobrze się prezentuje w tym sezonie, a wy już mówicie że jest lepszy od Makelele.
0
madridista21
Hahahahahaha śmieszny jesteś, Ty chyba nie wiesz co piszesz. Lass lepszy od Mascherano hehe dobry żart.
0
Moim zdaniem najlepszy defensywny pomocnik świata. Busquets trochę jest niepewny, Toure coś ostatnio grzeje ławe, nie wiem czemu Pep nie wystawia go w pierwszym składzie :( A Keita gra jako ofensywny pomocnik. Ja jestem jak najbardziej na tak jeśli chodzi o ten transfer i wydaje mi się że w letnim okienku Barca go kupi :) Szkoda mi tylko Toure :(
0
Nie możemy go sprzedac ja jeszcze w niego wierze i wiem że jeszcze pokaże się z dobrej strony. Dobrze byłoby go wypożyczyc do Arsenalu na rok lub nawet dwa. To by mu dobrze zrobiło. Jeśli Barca go sprzeda to za kilka lat prawdopodobnie będzie taka sama sytuacja jak teraz z Cescem. Barcelona nie może popełnic takiego samego błędu.
0
Jak tak dalej pójdzie to Benitez może zapomniec o Liverpoolu a nie Barca o Mascherano. Ja bym się cieszył jakby udało się sprowadzic Javiera do Barcy. Ale nie jest to tak bardzo potrzebne, na tą pozycję mamy dobrych zawodników. Wydaje mi się, że priorytetem transferowym jest sprowadzenie lewego pomocnika, dla mnie nr. 1 to Franck Ribery. Jakoś nie jestem za transferem Robinho. Ribery ewentualnie Silva :)
0
Abidal to kozak, bardzo go lubię i mam nadzieję, że jeszcze kilka sezonów pogra w Barcelonie. Ciekawa wypowiedz Riberyego, fajnie byłoby zobaczyc go w koszulce Barcy :) Franciszku czekamy na Ciebie :D
0
W zimowym okienku wydaje mi się że na 100 % Cesc zostanie w Londynie. Zobaczymy co będzie w lecie cieżko będzie go wyciągnąc z Arsenalu.