baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
THX :)
0
A Ibrahimović ??
On też potrafi uderzyć z "wolniaka". Ja uważam że jak dojdzie do znakomitej formy to będzie zdobywał bramki z stałych fragmentów gry. Przecież chyba wszyscy wiedzą jakie ma piekielnie mocne uderzenie.
0
Król jest tylko jeden, a Leo potwierdził dziś że nim jest. Krystynka do pięt nie dorasta Messiemu.
VISCA EL MESSI
VISCA EL BARCA
0
No składzik zajefajny, myślałem że wystawi skład bardziej rezerwowy. No to co tu więcej pisać czekamy na kolejne dobre widowisko i oczywiście na kolejne 3 pkt.
VAMOUS
0
Wracaj szybko Gabi, bo ja tęsknie za Tobą, mam nadzieję że wrócisz szybko do gry.
0
Jeden z najbardziej trafionych transferów Barcelony i pomyśleć że dali za niego zaledwie 5 mln. euro, teraz jest on wart moim zdaniem 10 razy więcej. Umiejętności, charakter i miłość do klubu, takich piłkarzy powinno się posiadać w drużynie. Godny następca Puyola. Wielki talent ja bałem się że będzie miał tylko jeden taki znakomity sezon, a później kicha, ale na szczęscie się myliłem. Wydaje mi się że już jest lepszy do Puyola, troszeczke jeszcze musi nabrać doświadczenia i w przyszłości nie będzie miał sobie równych.
0
Wielkie dzięki za multimedia. Ja tylko jestem ciekaw o co chodziło Alvesowi przy tym geście po strzeleniu bramki hehehe :D
0
Dzięki wielkie.
0
Ja jestem zadowolony z tego meczu, wynik nie jest zły, ale mógł być lepszy. W drugiej połowie Barca zdominowała Inter szkoda, że nie udało się strzelić. Moim zdaniem najlepszymi zawodnikami byli Messi i Xavi, gdy w pierwszej połowie gra się trochę nie kleiła, Leo potrafił pociągnąć akcję do przodu i zakończyć strzałem lub dobrym zagraniem do kolegi, a Xavi i jego piękne zagrania po prostu coś niesamowitego jak ten chłopak potrafi dograć dokładnie i precyzyjnie ja mam takie wrażenie że on się w ogóle nie starzeje, nawet nie chcę myśleć co będzie jak go zabraknie. Dobre spotkanie też rozegrał Valdes, nie miał jakichś tam groźnych sytuacji, ale bronił bardzo pewnie. W defensywie rządził Pique, wszystko zbierał, czyścił niesamowicie.
0
Strasznie nie lubie tego człowieka, straszny cwaniak z niego. No Inter ma mocny skład, ale uważam że Barca ma lepszego zawodnika na każdej pozycji.
Ja stawiam 2:1 oczywiście dla Barcelony, strzeli Eto'o - Ibra i Messi. Już nie moge sie doczekać tego pojedynku.
VAMOUS !!!!
0
Didon
Śmieszny jesteś. To że Ty nie lubisz Ibry to nie znaczy że każdy ma go nie lubić. Mi się wydaje że nie trzeba dawać Ibrahimoviciovi 10 meczów żeby stwierdzić że jest wielki. ja o tym wiedziałem już bardzo dawno jakieś 3, 4 lata tamu. No właśnie cóż za sprawiedliwość ? Jak to sam napisałeś, Eto'o grał beznadziejnie i jakoś go bronisz, to dlaczego nie uwierzysz do końca w Ibre?? Zlatan też jak na razie nie zachwyca, ale przynajmniej strzela bramki. Ja Ci gwarantuje że Szwed jeszcze się rozkręci i będzie błyszczał.
0
Zgadzam się z kolegą poniżej. Massimo Bussaca moim zdaniem jest obecnie najlepszym sędzią.
0
Konradinho i Pingwinek jestescie wielcy. Dzieki wielkie
0
Wielkie dzięki :) Dziś po prostu przeszedłeś samego siebie, szybciutko :)
0
Noi zajefajnie. 2 meczyki, komplecik punktów i 5 brameczek strzelonych, 0 straconych, jak na początek wynik przepiękny, miejmy nadzieję, że koniec sezonu będzie tak piękny jak początek. Bardzo się cieszę że Ibra strzelił, no bramka jak bramka dołożył tylko nogę i gol, ale przecież nieważne jak strzelił ważne że bramka zapisana jest pod jego adresem. Miejmy nadzieję że nadal będzie tak skuteczny. Bardziej mnie cieszy jednak jego asysta, myślałem że huknie jak z armaty i piłka znajdzie jakimś cudem drogę do siatki, ale Ibra zachował się bardzo profesjonalnie i wstrzelił piłkę wprost na głowę Messiego i tym właśnie się różni Zlatan od Eto'o, Kameruńczyk pewnie próbował by jakichś zwodów, przełożył by pewnie sobie piłkę na prawą nogę i oddałby strzał.
Teraz czekamy na porażkę realu i będzie giit.
VeB !!!
0
Ja rok temu kupiłem koszulkę Barcy z sezonu 2007/2008 na allegro i nie narzekam. Kupiłem ją za podobną cenę do tych które podał dawid. Koszulka nie jest oryginalna jest to replika, ale bardzo mi się podoba. Fajny materiał, jak kolega poniżej napisał herb i inne loga są wyszyte i później przyszyte do koszulki.
Pozdro
0
Mały wielki Messi. Takiego piłkarza nie było i nie będzie. Leo jest bardzo skromnym chłopakiem i dla tego nie boję się o niego że uderzy mu woda sodowa do głowy i że stanie się z nim to co m.in. z Ronaldinho. Takiego skromnego człowieka to jeszcze nie wiedziałem.
VISCA EL MESSI
0
Jakoś dalej nie widzę Maradony na fotelu trenera w Argentynie, Argentyna gra bardzo słabo.
0
Silva zawsze wymiata. Bardzo przydałby sie ten zawodnik w Barcelonie. To taki drugi Iniesta, który potrafi zagrać na skrzydle, a także w środku pola, szkoda że nie udało się go ściągnąć.
Do kolekcji brameczkę dołożył też Pique oj rozstrzelali się dziś Katalończycy :)
VeB!!!
0
Silva zawsze wymiata. Bardzo przydałby sie ten zawodnik w Barcelonie. To taki drugi Iniesta, który potrafi zagrać na skrzydle, a także w środku pola, szkoda że nie udało się go ściągnąć.
Do kolekcji brameczkę dołożył też Pique oj rozstrzelali się dziś Katalończycy :)
VeB!!!
0
No miejmy nadziejże że Szwed w końcu się rozstrzela, bo o Henryego się nie boję bo on chyba zdobył już zaufanie u wszystkich cule. Jeszcze czekamy dziś na brameczkę Messiego i Alvesa oj będzie sie działo :)
0
9damian4
To że Zlatan trafił do Barcy a nie Villa to nie jest wina Laporty. Ale co wy wszyscy tacy niezniechęceni do Ibry. Zobaczycie że jeszcze chłopak nieraz da nam wiele powodów do radości gwarantuje wam to i będziecie dziękować Laporcie że go sprowadził.
0
9damian4
To że Zlatan trafił do Barcy a nie Villa to nie jest wina Laporty. Ale co wy wszyscy tacy niezniechęceni do Ibry. Zobaczycie że jeszcze chłopak nieraz da nam wiele powodów do radości gwarantuje wam to i będziecie dziękować Laporcie że go sprowadził.
0
Ja nie wyobrażam sobie Barcelony bez Puyola, to tak jak ryba bez wody. Carles jest najlepszym kapitanem jakiego widziałem. Mam nadzieje że podobnie jak Pep spędzi z Barceloną całe życie. Po karierze zawodowej może trener, albo prezydent, gdzieś słyszałem że jego marzeniem jest zostać w przyszłości sekretarzem technicznym Barcelony. Wyobrażacie to sobie Puyol sekretarz, Xavi trener, Iniesta asystent, a Valdes prezydent hehe :D
0
Szkoda że Robben nie przeszedł do Barcy, ale kibice realu byliby wściekli hehe. Ja nie rozumie czemu realu oddał bez żadnej walki Arjena swojego najlepszego gracza, ciekaw jestem kto teraz będzie tam grał na lewym skrzydle, nie wiem czemu Robben tak znienawidził real, ostatnio mówił że marzy o tym aby strzelić im dwie bramki. Ja jestem pod wrażeniem Bayernu zbudowali sobie niezłą pakę, a te skrzydła Robben & Ribery to jedne z najsilniejszych na świecie, ich jedyny słaby punkt to bramka, sprzydałby im się tam Boruc fajnie by było jakby tam przeszedł.
0
No panowie zgadzam się z wami że Alves słabo zagrał, żadnych rajdów, w pierwszej połowie dużo strat, ale jego ocene uratowały dwie asysty, gdyby nie Dani i jego precyzyjne dogrania to na pewno nie byłoby 3:0.
0
Kibic_Z_Madrytu
A co ty sie martwisz o Barce?? Lepiej martw się o swój real, bo jak tak dalej będziecie grać to wyśmieje was cały świat, że wydajecie tyle kasy na transfery sprowadzacie "wielkie gwiazdy", a jak przyjdzie co do czego to męczycie się z Deportivo.
0
Kompila zajefajna, z resztą tak jak wszystkie tego kompilatora.
0
Ja powiem tak bardzo lubie Eto'o i bardzo go szanuje, no szkoda że odszedł, ale taki jest futbol, jego czas na Camp Nou już minął i bardzo dziękujemy mu za 5 wspaniałych lat spędzonych w Barcelonie. Czas na zmiany. Ja uważam że Zlatan jest lepszy od Eto'o, na razie szwed musi się zaaklimatyzować i wrócić do swojej dawnej dobrej formy, już strzelił pierwszą bramkę i to jest bardzo ważne, pamiętajmy o tym że Ibra nie grał w presezonie, więc dajmy mu trochę czasu, a nie od razu skreślajmy go. Zlatan jest wyjątkowym graczem trudno spotkać piłkarza o podobnych warunkach fizycznych, który byłby taki szybki i sprytny jak Ibrakadabra, przeważnie tacy piłkarze są strasznie "drewniani" i ociąrzali. Gdy Zlatan jest w formie to dla niego niema rzeczy niemożliwych, strzela bramki z byle czego. Moim zdaniem Ibrahimović obecnie strzela najładniejsze bramki i jest najlepszym napastnikiem świata.
0
Panie Konradinho, czy będziesz coś jeszcze teraz wrzucał ?? Bo nie wiem czy iść spać czy czekac. :)