0

Toure jest najlepszym defensywnym pomocnikiem. I Barca nie może go stracic.

0

W zimie Robinho, w lecie Fabregas i mi tyle by wystarczyło. Szkoda że coraz mniej słyszy się o transferze Riberyego, to byłoby najlepsze rozwiązanie na lewą flanke. Trio Ribery-Zlatan-Messi byłoby najlepszym triem w historii Barcy. Za nimi Xavi i Iniesta to byłaby dopiero siła ofensywna, ale Robinho też niezła opcja. Już wyobrażam sobie Robinho strzelającego bramkę w Gran Derbi na Santiago Bernabeu :)

0

939

No chyba że któryś z tych dwóch zawodników, dostanie czerwoną kartke w meczu z Bilbao.

0

Ależ asysta Ibry. PIĘKNIE :)

0

mihal_s

Ok dzięki :)

0

Dobry pomysł z tymi zgłoszeniami. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakiś pub lub inne miejsce gdzie będzie można obejrzeć Gran Derbi wraz z innymi kibicami Barcelony. Może ktoś wie czy jest takie miejsce gdzieś w pobliżu Nowego Sącza???

0

thx :)

0

Mogę się założyc, że zgarniemy jeszcze 6 pkt. i wyjdziemy z grupy z pierwszego miejsca. Na Camp Nou Inter nic nie będzie miał do powiedzenia, Barca będzie zdeterminowana i będzie grała na maksa, miejmy nadzieję że wróci skutecznośc. VAMOUSSSSSSSS BARCAAAAAA

0

branco

Chłopie, a gdzie ja napisałem, że Ronaldo doznał innego urazu???? Napisałem tak: "Szaman powiedział że po tej kontuzji przyjdzie inny drobny uraz, a ponim kolejne i Ronaldo za 4 miesiące wróci do Portugalii i tam zakonczy kariere"

Kolego czytaj tekst ze zrozumieniem, a najlepiej przeczytaj 3 razy i wtedy zacznij cos komentowac. Mi terapeuta jest nie potrzebny, ale ty mógłbys od czasu do czasu odwiedzic lekarza bo albo jestes slepy, albo nie umiesz czytac.

0

Hehehe ej bez jaj zaklęcie chyba poważnie działa, masakra. Jak ja przeczytałem jak ten cały szaman wynajęty przez Paris Hilton rzucił zaklęcie na Ronaldo to myślałem że się zleje ze śmiechu. Uraz Krystynki miał byc drobny, mówiło się że niebawem wróci, Szaman powiedział że po tej kontuzji przyjdzie inny drobny uraz, a ponim kolejne i Ronaldo za 4 miesiące wróci do Portugalii i tam zakonczy kariere. Cristiano miał wrócic na mecz z Milanem lecz słowa szamana sie sprawdziły bo cos zaczęło się komplikowac z jego kostka. Ten cały czarodziej powiedział że to nie są żarty, że to bardzo poważna sprawa. HEHEHEHEHEHE masakra

0

Tylko żeby wynik nie był podobny tak jak na Camp Nou.

VAMOUSSSSSSSS

0

Zgadzam się z Messim :) hehe. Zobaczymy czy poradzą sobie z tym Rubinem, miejmy nadzieje, ze tak troszeczke wiecej szczescia by sie przydało bo ostatnio Barcelonie tego brakuje. Real jak zwykle farta ma zawsze, dziś powinien przegrac 2:1, lecz sędzie z niewiadomych powodów nie zaliczył bramki Pato :(

0

Moim zdaniem Toure obecnie jest najlepszym defensywnym pomocnikiem świata i Barca powinna go nie sprzedawac nawet za 100 mln. Bardzo podoba mi się jego spokój na boisku, jest bardzo waleczny i gra bardzo mądrze wielki piłkarz.

0

"Taki jest futbol" hehe to samo wczoraj napisałem w komentarzu. Szkoda że nie udalo sie wywiesc 3pkt. było bardzo blisko, no czasami futbol jest okrutny, Barca traci bramkę na 1:1 w 93 min. ale dalej utrzymuje sie na fotelu lidera i wszyscy kibice są smutni że w ostatnich sekundach straciliśmy bramkę i tracimy punkty. A co dopiero mieli powiedziec kibice Chelsea.

0

Jak pech to pech. No szkoda zwycięstwo już mielismy w kieszeni, ale tak jest futbol. Nic przecież się nie stało, najważniejsze że dalej mamy lidera. Oby udało się zwyciezyc z Rubinem, bo jak tam zgubimy pkt. to juz nie bedzie wesolo.

VAMOUS BARCA

0

GOL KEITA pięknie :) Może Pep powinien Keite przesunac na szpice :)

0

Co ten sedzia odpieprza czerwona jak nic

0

Mam nadzieję, że niedługo będzie: Cesc strzela wspaniałą bramkę Realowi w Gran Derbi :)

0

cules_since95

Niema problemu :)

0

grzesiek_zajcu

Chodzi Ci o to z jakimi drużynami po kolei grała Barca w Copa del Rey, aż do finału?? Jeśli tak to droga wyglądała tak:

1/16

Benidorm-Barca 0-1

Barca-Benidorm 1-0

1/8

Atletico-Barca 1-3

Barca-Atletico 2-1

1/4

Espanyol-Barca 0-0

Barca-Espanyol 3-2

1/2

Barca-Mallorca 2-0

Mallorca-Barca 1-1

FINAŁ

Bilbao-Barca 1-4

Pozdro

0

nergal34

Wiem już wiem, właśnie przed chwilą patrzyłem. Strasznie namieszali w tym sportklubie, na stornie tego programu pisze że o 22 jest Getafe-Espanyol, a ten mecz już trwa, na szczęście to tylko pomyłka, bo już się bałem że trzeba będzie szukac na necie tego meczu.

Pozdro

0

Ja wchodziłem na stronę sportklub+ i pisze, że o 22 jest Getafe - Espanyol.

To jest w końcu ten mecz na sportklubie czy nie??

0

Ja jakbym był prezydentem Realu to też bym nie ściągał żadnego piłkarza Barcelony do takiego klubu jak Real. Bo wiedziałbym że w Katalonii są porządni piłkarze i szkoda by było ich zmarnowac w Madrycie. :P

0

Moim zdaniem powinien byc drugim bramkarzem w reprezentacji za Ikerem. Nie wiem dlaczego selekcjonerzy reprezentacji nie chcą go tak w tej kadrze. Gra w jednym z najlepszych klubów świata i przecież nie zawodzi, nie raz pokazał, że warto na niego stawiac i mu zaufac. W ostatnim sezonie był cichym bohaterem w Barcelonie, bo gdyby nie jego parady w meczu z Chelsea to Barca mogłaby tylko pomazyc o finale w Rzymie, nie tylko w meczu z Chelsea pokazywał klasę. Moim zdaniem Valdes jak nikt inny zasłużył najbardziej na reprezentację i mam nadzieję, że kiedyś zobaczę go w koszulce Hiszpanii.

0

Moim zdaniem powinien byc drugim bramkarzem w reprezentacji za Ikerem. Nie wiem dlaczego selekcjonerzy reprezentacji nie chcą go tak w tej kadrze. Gra w jednym z najlepszych klubów świata i przecież nie zawodzi, nie raz pokazał, że warto na niego stawiac i mu zaufac. W ostatnim sezonie był cichym bohaterem w Barcelonie, bo gdyby nie jego parady w meczu z Chelsea to Barca mogłaby tylko pomazyc o finale w Rzymie, nie tylko w meczu z Chelsea pokazywał klasę. Moim zdaniem Valdes jak nikt inny zasłużył najbardziej na reprezentację i mam nadzieję, że kiedyś zobaczę go w koszulce Hiszpanii.

0

No ciekawe, fajnie by było jakby takie coś pojawiało się co mecz. Dzięki wielkie :)

0

Hehe a no chyba że tak, to powodzenia tam na tych sprawdzianach

0

Pogrom pogrom panowie i panie. Jeśli ktoś mówił coś o kryzysie to niech zapomni. Mecz kapitalny, Barca grała do ostatniego gwizdka, toroche to dziwne bo gdy Katalończycy wygrywają po 3, 4:0 to dalsza częśc meczu jest bardzo monotonna, a dziś duzy pressing i chęc do strzelenie kolejnej bramki było widoczne do 90 min. Nie będę tutaj wymieniał który zawodnik najbardziej mi się podobał na boisku, bo wszyscy zagrali kapitalnie. Cieszy mnie bardzo postawa Valdesa wyciągnął dwie setki i bronił bardzo pewnie. Messiemu brakuje trochę skuteczności, ale jest dobrze. Co tutaj dużo mówic to był KOSMICZNY MECZ !!!! Oby tak dalej VAMOUS BARCA

0

Popieram patryssa dajcie spokój Konradinho niech chłopak się wyśpi, bo jutro ma 2 sprawdziany :)

0

Dzięki wielkie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?