baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Początkowo jakoś nie byłem za tym transferem, chociaż uważałem że Zlatan to jeden z najlepszych napastników świata o ile nie najlepszy. Ale teraz uważam że to będzie znakomity transfer. Wyobrażacie sobie trio Ribery Zlatan Messi. Mam nadziej że Barca dogada się jeszcze z Bayernem ws. transferu Riberyego bardzo mocno w to wierze. A jak nie francuz to chciałbym zobaczyć Mate na lewej flance.
0
Zajefajnie, za taką cene to się opłaciło, szkoda że nie dogadali się z Deportivo w sprawie Filipe. Witaj w Barcelonie :)
0
Mam nadzieję że będzie w kadrze na przyszły sezon. Chciałbym też w presezonie w akcji zobaczyć Thiago i Asullina
0
Hehehe Zidane myśli że jak podliże się Fracnkowi to on przejdzie do Realu hehehe. Słuchając żywej legendy Di Stefano muszę stwierdzić że Zinedine nie zna się na futbolu hahaha.
0
Bardzo chcialbym zobaczyć Assulina i Thiago w akcji.
0
Prosze was tylko nie Forlan.
0
Riberyero w tym oknie transferowym raczej nie wyciągniemy. Ale O Cesca Barca powinna powalczyć, na pewno przydałby się. A w przyszłości byłby godnym następcom Xaviego.
0
Heh wakacje na Ibizie na pewno zahaczył o amnesia ibiza hehehe
0
Ja jeszcze na razie jestem spokojny. I czekam na oficjalne potwierdzenie :D
0
Znów wraca telenowela Ribery w Barcelonie. Ja uważam że Franck nigdzie nie odejdzie w tym oknie transferowym. Moim zdaniem wart jest ok 50 mln.
0
Mam nadzieje że w końcu trafi do Barcy jeden z najlepszych lewych obrońców w Hiszpanii. A do tego jest bardzo młody. Ja na miejscu Barcy nawet bym sie nie zastanawiał i rzuciłbym 12 mln. Za taką sumę na pewno Deportivo puściłoby go.
0
Zajefajnie ;), moim zdaniem Valdes to jeden z piłkarzy, który przyczynił sie najbardziej do zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii i Champions League. Ten jeden jedyny kiks w tym sezonie powinniśmy mu wybaczyć chodzi mi o ten w meczu z Espanyolem na Camp Nou.
0
On musi trafic do nas. Dać 10 mln. i spokój.
0
Tylko nie on prosze was. Już lepiej zostawić Eto'o
0
To będzie najpiękniejszy stadion na świecie :)
0
20 mln. i będzie nasz. Takiego gracza potrzebuje Barca. Szybki, zwinny, sprytny, dobrze podaje, dobrze strzela, a przede wszystkim jest młody. Ja bym się ani sekundy nie zastanawiał tylko wykładał 20 mln.
0
Dać im Hleba i 25-30 mln. Cesc musi być nasz.
0
Ja uważam że Mascherano nie wygryzie Toure z pierwszego składu. Ale lepiej mieć szerszą kadrę, a poza tym Toure i Keita wyjeżdżają na Puchar Narodów Afryki i nie będzie miał kto grać na defensywnego. Na pewno taki piłkarz jak Mascherabo przyda się Barcelonie, Pep jest mądry ma projekt na następny sezon i wie kto jest potrzebny i kogo ściągnąć.
0
Co chwilę tylko kataloński dziennik El Mundo Deportivo informuje...bla bla bla, albo kataloński dziennik Sport informuje...bla bla bla. Ja tylko czekam na coś takiego: Oficjalna strona klubu z Barcelony informuje iż David Villa jest piłkarzem Barcelony.
0
Maksymilian
Ja jakbym miał to za Fabregasa dałbym nawet 100 mln. Cesc ma dopiero 22 lata, a jest genialnym piłkarzem, moim marzeniem jest zobaczenie go w Barcelonie. Jest tylko jeden problem nie mam 100 mln hehe. Mam nadzieje że to marzenie się kiedyś spęłni :)
0
donfajda
Moim zdaniem "11" Barcy żadna inna drużyna nie przebije. Lepiej poukładanego zespołu nie widziałem. Co się tak zachwycasz tymi piłkarzami: Kaka, Ronldo, Albiol. My mamy lepszych piłkarzy.
Iniesta vs Kaka -> i kto jest górą pewnie że Andres, moim zdaniem najlepszy piłkarz świata.
Messi vs Ronaldo -> rywalizacja między tymi piłkarzami mogliśmy zobaczyć w Rzymie, i dobrze wiemy kto jest lepszy
Puyol vs Albiol -> Widać kto rządzi w Hiszpańskiej defensywie. "Tarzan" najlepszy stoper i kapitan świata.
0
To zajefajnie :) Barca +6 mln., a Real -200 mln. hehe
0
Fajnie by było jakby Eto'o pozostał z nami aż do 2012 roku. Oszalałbym z radości jakby Barca dogadała się z Samuelem. Bardzo chciałbym aby taki piłkarz jak E2 grał w takim klubie jak Barca. Zobaczymy jak to będzie, moim zdaniem należy się mu podwyżka, widać że Eto'o jest ulubieńcem Laporty to może się jakoś dogadają.
Dwa najgorsze scenariusze: Eto'o zostaje, ale Barca nie przedłuża z nim kontraktu. A jeszcze gorszy: Eto'o odchodzi i nikt nie przychodzi w jego miejsce.
VISCA EL ETO"O !!!
0
Albo odchodzi w tym okienku transferowym, albo podpisują z nim nowy kontrakt. Ja szczerze wolałbym to drugie :)
0
rafek_Inter
Kolego to co się dzieje w Brazylii to to mnie nie interesuje, widocznie Dunga jest ślepy dając Alvesa na ławkę. Tylko dzięki niemu Brazylia zagrała w tym finale. Alves to najlepszy prawy obrońca świata bez dwóch zdań.
0
Fajnie by było jakby Barca sprowadziła Younga. Ja też tak myślę Hleb+Gudy+jakaś tam mała dopłata= Young. Na razie wydaje mi się że Young nie przebiłby się do pierwszego składu, jeśli Henry będzie błyszczał tak jak w tamtym sezonie to Ashley nie będzie miał szans wygryźć Heńka. Ale na pewno przydałby się, dobrze wiemy jaką rotacje stosuje Pep.
0
hehe zachowujecie się jak dzieci.
szaman18
A ty lepiej idz się już połóż spać, sen dobrze ci zrobi. Wypoczniesz umysł ci odpocznie i może nie będziesz pisać takich bzdur. Posłuchaj mnie chłopcze, dobrze ci radze :)
0
lechu55
Nie bój się nic Barca nie osłabi defensywy odejdzie Caceres, a w jego miejsce przyjdzie Henrique i jeszcze bliski przejścia do Blaygrany jest Filipe. Po co mamy trzymać Caseresa ??? po to żeby grzał ławe a. Jak Barca miała problemy z blokiem defensywnym w meczu m.in. z Chelsea to Pep wolał cofnąć na obronę Toure, który jest defensywnym pomocnikiem, niż wystawić Martina. Więc uważam że niema sensu trzymać go dalej na Camp Nou.
0
Oj nasz kochany "Murzynku" mam nadzieję że będziesz szczęśliwy w Anglii :( Będziemy za Tobą tęsknić :( Mam nadzieję że Villa godnie zastąpi naszą "Czarną perełkę". Szkoda no ale cóż to jest futbol. Mam nadzieję że Barca dogada się z Valencią.
0
Taką ofertę na pewno Valencia zaakceptuje. Jeśli to jest prawda to wydaje mi się że Villa już niedługo będzie piłkarzem Barcelony. Ceceres niestety nic nie pokazał w tym sezonie, i wydaje mi się że niema sensu trzymać go jeszcze na Camp Nou. A Keirrison niech się ogra przez ten sezon w Valencii miech nauczy się Hiszpańskiego futbolu, a za rok niech wróci do nas.