0

A ta piosenka w tle jak to wy nazwaliście "coś tam coś tam Barcelona"

to jest

D. Kay & Epsilon - Barcelona

0

O kurde... Coś nieprawdopodobnego takie rzeczy to myślałem że tylko przytrafiają się w snach. Masakra ale zazdroszczę tym co tam byli. Herb FCBP na Camp Nou ? niewierze w to, niewiarygodne. Bardzo wielki sukces SZACUNECZEK :)

0

katalonczyk vip

Co Ty chcesz od polskich seriali ? M jak Miłość wymiata hehe. Jeśli chodzi o LM to tylko telewizja "n". Ale rzeczywiście w Polskiej telewizji z transmitowaniem meczy jest ogromny problem poza meczami naszej reprezentacji i kilkoma pojedynkami polskich klubów w pucharach europejskich żadnych meczy nie transmitują. Nawet nie potrafili wykupić praw do transmisji EURO to już była kompletna porażka.

0

Nie jest źle mogło być gorzej. Kiedyś musiała się przerwać passa Barcy. Mam nadzieję, że Real jutro zgubi kilka punktów. VAMOUS BARCA

0

Będzie dobrze trzeba wierzyć do końca, nie w takich sytuacjach Barca dawała sobie radę. Wpuścić Heńka na lewą stronę, Inieste przesunąć na środek i git. VAMOUS BARCA

0

No to jedziemy z nietoperzami Vamous

0

Mi też się wydaje że Alves ma 9 żółtych kartek. A co do składu to mam nadzieję że Pep da dziś odpocząć Xaviemu i Eto'o. I chciałbym zobaczyć dziś Heńka na szpicy :) Vamous Barca

0

Co tu dużo mówić kapitalny mecz :) FC Barcelona jest najlepsza na świecie.

0

Już brameczki ?????????? wielkie dzięki :)

0

Składzik super :) niech sobie Leo trochę odpocznie. Mam nadzieję, że ich rozniesiemy i pokażemy kto rządzi w Hiszpanii.

0

Damy radę BARCA najlepsza jest.

0

Dzięki :)

0

Najważniejsze że wygraliśmy, ja zawsze powtarzam nieważne jak, ważne że są 3 pkt. Dziś zagraliśmy dobry mecz tylko byliśmy bardzo nie skuteczni. Zamiast 1-0 powinno być co najmniej 3-0. Cieszę się że kolejny mecz bez straty gola. Super kolejny 3 pkt. dopisujemy do naszego konta jeszcze tylko 15 pkt. i możemy się cieszyć z Mistrzostwa. VAMOUS BARCA

0

Super składzik. Będzie ciężko Getafe u siebie gra bardzo dobrze, musimy być ostrożni a przede wszystkim musimy uważać na kontrataki. VeB

0

Moim zdaniem jest najlepszym lewoskrzydłowym piłkarzem na świecie. I udowodnił to w konfrontacji z Barcą, a przede wszystkim pokazał wielką klasę w rewanżowym meczu na Allianz Arena kto oglądał ten mecz to wie co wyrabiał Franck na lewej flance. Ja dałbym za niego nawet 60 mln. euro.

0

Thx już nie mogłem się doczekać :)

0

Wielkie dzięki :)

0

No to teraz Chelsea !!! Wolę Chelsea niż Liverpool The Blues ostatnio łatwo tracą gole, a Cech jakie dziś błędy to masakra niech się Chelsea cieszy że ma takich obrońców, którzy ratowali czeskiego bramkarza. VISCA EL BARCA brawo Keita piękna brameczka.

0

Jak na razie mecz można powiedzieć wyrównany. Widać że piłkarze Barcy chcą rozegrać ten mecz można powiedzieć delikatnie bez większego wysiłku. Jak na razie Messi wymiata pięknie, mam nadzieję, że coś ustrzeli.A jak myślicie z kim zagramy w półfinale ? Chelsea czy Liverpool ?

0

Mam nadzieję, że zagramy takim składem:

Valdes

Alves, Puyol, Pique, Abidal

Keita, Toure, Xavi

Messi, Eto'o, Iniesta

A więc nie ma co się przejmwać tylko panowie "kiełbasy w górę i ładujemy w d... frajerów." HEHEHE ten tekst mnie rozbraja. :D

0

Niech Titi sobie wypocznie bo ostatnio dużo gra. A ze składem nie ma też co przesadzać niby zaliczka z pierwszego meczu jest bardzo dobra, no ale gramy z Bayernem na Alianz Arena i bawarczycy wszystko zrobią żeby nas pokonać, a fajnie byłoby tam wygrać.

0

Moim marzeniem jest zobaczyć Riberyego w Barcelonie. Wy tutaj macie problem, czy Franck będzie siedział na ławie, czy może wygryzie Heńka ze składu. Ja powiem tak niech zagra lepszy niech rywalizują między sobą o miejsce w składzie, a po drugie sezon jest bardzo długi Henry w następnym sezonie będzie już miał 33 lata i na pewno nie będzie grał w każdym meczu, nie powiem bo w tym sezonie Titi konkretnie wymiata na lewym skrzydle mimo 32 lat. A po drugie to nie mamy się czym martwić to chyba dobrze że tylu piłkarzy światowego formatu chce grać w tym klubie i dobrze mieć na ławce takich piłkarzy jak Henry cz Ribery.

0

Dzięki za joga bonito miałem właśnie napisać czy nie dałoby się wrzucić tych tricków.

0

No i koniec. Kolejny mecz na zero z tyłu super. Mecz był bardzo ciekawy nie jednostronny choć Barca widocznie przeważała. Mogło być lepiej mogło być gorzej, ale najważniejsze, że dopisujemy kolejne 3 pkt. do naszego bogatego konta. Visca el Barca

0

Ta bramka chyba jest zaczarowana. No cóż najważniejsze są 3 pkt

0

UFFFFFFFFFF spalony

0

co jest rzut karny?

0

Nasi piłkarze nie potrafią strzelić brameczki to obrońca nas wyręczył. SUPER

0

Henry ach te przyjęcie :)

0

Jeśli chodzi o meczyk to nie wiem o co wam chodzi, ale mi się jak na razie podoba. Na początku trochę po szybkim zdobyciu gola Barca trochę przyspała i pozwoliła na kilka groźnych sytuacji bramkowych Recreativo. Ale stopniowo Blaugrana podkręcała tempo i zaczęła grać swoje. Trochę brakuje wykończenia, ale ciężko jest strzelić drużynie, która broni się prawie całą drużyną. Na razie jest dobrze i oby tak dalej. VISCA EL BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?