baca7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dziś Barca zagrała dobre spotkanie, nie było to widowisko na najwyższym poziomie jaki Barca prezentowała w poprzednim sezonie, ale Blaugrana rozegrała równe zawody. Widać że jeszcze nie ma takiego rytmu meczowego, ale to przyjdzie z czasem. Jak na Barcelone to dziś piłkarze zagrali skutecznie. Bardzo podobała mi się gra Keity widać ogromne postępy od poprzedniego sezonu, moim zdaniem najlepszy na bosku był Xavi dogrywał dziś bardzo dokładnie i precyzyjnie oby tak dalej. Bojan i Pedro: widać że chłopaki mają wielkie umiejętności, ale za bardzo chcą strzelić bramkę, a w szczególności Bojan. No i Zlatan popisał się kilkoma fajnymi sztuczkami i w końcu strzelił bramkę miejmy nadzieję że odblokuje się i zacznie strzelać regularnie.
0
Wielkie dzięki :)
0
No i zajefajnie, wreszcie bramka Zlatana.
0
No składzik fajny. Mam nadzieje że w końcu Ibra coś ustrzeli. Nareszcie rozpoczyna sie ten sezon już stęskniłem sie za tą piękna grą Barcelony, mam nadzieje że w tym sezonie będzie równie piękna.
VAMOUS
0
No i dobrze moim zdaniem jest on teraz nie potrzebny lepiej dać szanse gry w pierwszym składzie graczom drugiego składu. Bez Gudjohnsena i Herique naliczyłem 23 osobową kadrę (wraz z młodzikami: Muniesą, Jeffrenem, Jonathanem i Fontasem). Nie jest tak jeszcze źle mamy dobrą wyrównaną kadrę.
0
No i zajefajnie. Bardzo podoba mi się gra tego zawodnika przypomina mi on czasami naszego Tarzana jest tak samo bardzo waleczny jak Puyol dla niego niema straconych piłek i to mi się bardzo podoba u obrońców. W przyszłości będzie stanowił wraz z Pique filar obrony nie do przejścia.
Visca el Czyhrynski
0
I pomyśleć że jeszcze miesiąc temu Barca chciała go wypożyczyć. Poco nam jakiś Ribery czy Mata jak mamy Pedro, oj coś mi się wydaje że w tym sezonie ciężko będzie Henryemu wywalczyć pierwsze miejsce w składzie.
Visca el PEDRO !!!
0
I pomyśleć że jeszcze miesiąc temu Barca chciała go wypożyczyć. Poco nam jakiś Ribery czy Mata jak mamy Pedro, oj coś mi się wydaje że w tym sezonie ciężko będzie Henryemu wywalczyć pierwsze miejsce w składzie.
Visca el PEDRO !!!
0
patrysss
Dzięki wielkie, jesteś wielki.
0
patrysss
A czy dało by się wstawić te nożyce Zlatana???
0
shanhaevel
Dzięki. Noto czekamy na pierwszą bramkę Zlatana. Mówisz że Maxwell wymiatał, to super bo strasznie go lubie, coś mi się wydaje że wygryzie Abidala z pierwszej "11".
0
Panowie powiedzcie mi jak tam się spisywał Zlatan, niestety nie mogłem obejrzeć meczyku, z tego co tu przeczytałem to chyba dobrze
0
MessiGood
Bardzo ciekawe rozwiązanie, Ale wtedy nie będzie skrzydłowych.
0
Ale mnie wkurzają komentarze typu "już to widzę, jak wydacie 45 mln euro na ławkę..." A kto powiedział że on będzie grzał ławe??? Chłopy to nie jest PES że gracie sobie jednym składem całe rozgrywki. To niech Barca nie kupuje dobrych drogich klasowych zawodników, bo poco jak będą siedzieć na ławce. Jak Fabregas by przyszedł Pep miałby więcej manewru w środku pola a nawet na skrzydłach. A nie daj Boże jakby przytrafiła się jakaś ciężka kontuzja Xaviemu czy Inieście i musieliby pauzować miesiąc lub dwa, to kto wtedy zagra w środku pola, miejmy nadzieję że tak sie nie stanie, ale różnie to bywa. Henry na skrzydle tez na pewno nie da rady grać prawie w każdym meczu już swoje lata ma.Sezon jest długi i Fabregas mógłby równie dobrze rozegrać tyle samo spotkań co Xavi czy Iniesta. Więc nie mówcie mi że kupujemy Fabregasa na ławkę bo zachowujecie się jakbyście dziś przyszli na świat.
0
No to Leo wracaj szybko do zdrowia. Z Bilbao trochę będzie ciężko, trzeba będzie odrobić w rewanżu, ale miejmy nadzieję że Xavi wraz z Bojanem dadzą sobie rade.
A jeśli chodzi o transfer jakiegoś pomocnika to może Barca powinna kupić Ludovica Obraniaka :), heh oczywiście żart.
0
Jeszcze 3 transfery (moimi faworytami są Fabregas, Mata, Kompany) i wszystko będzie dobrze. Jakby doszły te transfery do skutku do mielibyśmy dwie równe jedenastki.
Podstawowa "11"
Valdes, Abidal, Puyol, Pique, Alves, Toure, Xavi, Iniesta, Henry, Messi, Ibrahimović
REzerwowa "11"
Pinto, Maxwell, Marquez, Muniesa, Kompany, Busquets, Keita, Fabregas, Mata, Bojan, Pedro
W kadrze mogłoby być jeszcze kilku innych piłkarzy takich jak: Jorquera, Fontas, Jonathan i Jeffren.
Jakby taka była kadra to z dużym optymizmem moglibyśmy patrzeć na nadchodzący sezon :)
0
Moim zdaniem jest on lepszy niż ten cały Chygrynski. Zawsze uważałem go za wielki talent. Barca powinna właśnie takich obrońców ściągać a nie jakichś Caserasów czy Henriqów. Mam nadzieję że trafi do Barcy. Kompany Fabregas i Mata i mamy skład kompletny.
0
Jakby Mata i Fabregas przeszli do Barcy (mam nadazieje że tak sie stanie) to Blaugrana miałaby chyba skład kompletny, mógłby przyjść jeszcze jakiś obrońca moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby Kompany ManCity. Wtedy to byłby już naprawdę skład kompletny.
0
Cesc w Barcelonie, to moje marzenie. Mam nadzieje że to nie są plotki i że Fabregas w następnym sezonie będzie grał w Barcelonie. Rzucić 40 mln. + Gudjohnsen taka oferta wydaje mi się że na pewno zostałaby zaakceptowana. Za kilka lat Fabregas byłby godnym następcom Xaviego. Miejsce Fabgregasa jest na Camp Nou
0
Początek tego filmiku po prostu zabójczy. Fenomenalne to mało powiedziane. Super :)
0
hehehehehe kiss my ass dobre hehe
0
Kurcze co się dzieje z tymi piłkarzami :(
R.I.P
0
Fabregasku kochany przejdz do Barcy bardzo cię prosze :)
0
Mata na pewno przydałby się. Na razie z Henrym nie ma szans w walce o miejsce w pierwszym składzie, ale w przyszłości może być nawet najlepszy na tej pozycji, wielki talent i mam nadzieje że się nie zmarnuje. Koleś nieźle wymiata na lewym skrzydle, ale niestety tylko na tej pozycji jest dobry, Silva byłby bardziej przydatny, on potrafi zagrać na lewym i prawym skrzydle, a także w środku pola. Jeśli chodzi o transfer jakiegoś pomocnika to moim marzeniem jest Fabregas wiem że na dzień dzisiejszy nie wygryzie z pierwszego składu ani Inieste, ani Xaviego, ale to nie znaczy że będzie grał tylko gdy któryś z nich nabawi się kontuzji lub będzie ich zmiennikiem. Sezon jest długi i dobrze wiemy jaką Pep stosuje rotacje w składzie i równie dobrze Cesc mógłby zanotować tyle samo spotkań co Andres czy Xavi. Przyjście Cesca dało by Guardioli większą możliwość w wystawieniu jedenastki Cesc mógłby grać na pozycji Iniesty, a Andres wtedy mógłby grać na lewym, a nawet na prawym skrzydle na zmiane z Henrym i Messim. W przyszłości to byłby znakomity następca naszej "6". Miejsce Fabregasa jest na Camp Nou i koniec kropka.
0
das boot
Moim zdaniem Guardiola jest już jak Ty to powiedziałeś "topowym" trenerem mimo że dopiero prowadził Barce tylko jeden sezon, ale jaki to był sezon jeszcze żadnej drużynie w Hiszpanii nie udało się zdobyć "potrójnej korony". Nie którzy żartują że po pierwszym trenerskim sezonie, Pep mógłby już zakończyć karierę. Mówisz że gra nie byle kim, to prawda, ale dzięki niemu dopiero teraz cały świat docenił Iniestę, dzięki niemu Barca gra najwspanialszy futbol na świecie i dzięki niemu Messi stał się najlepszym piłkarzem świata gdyż nie przeszkadzały mu w tym kontuzje, jeszcze dużo można tak wymieniać. Pep przyszedł i od razu zrobił porządek w drużynie: wywalił dwie największe gwiazdy Ronaldinho i Deco oraz wprowadził duży rygor, dyscyplina w takiej drużynie musi być, bycie trenerem takiego zespołu jak Blaugrana nie jest takie proste od takiego zespołu wymaga się sukcesów.
0
Mascherano - Moim zdaniem jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie, ale myślę że z Toure jednak nie wygra i na jedyny miesiąc, w którym zabraknie Keity i Toure nie opłaca się ściągać tak drogiego zawodnika, lepiej już wypożyczyć kogoś na sezon. A po drugie Benitez nigdzie nie puści Argentyńczyka.
Czyhrynski - Na pewno wielki talent. Ogromnym minusem jest fakt że Dymitro nie będzie mógł występować w LM. Jeśli Pep tak bardzo go chce to nich go kupią, ale moim zdaniem o wiele tańszy i lepszy jest Kompany.
Mata - tego piłkarza najbardziej chciałbym zobaczyć w Barcelonie z całej tej trójki. Wydaje mi się że jeszcze w tym sezonie Henryego nie wygryzie z pierwszego składu, ale w przyszłości będzie najlepszym lewym pomocnikiem świata zobaczycie.
0
Kompany moim zdaniem byłby wyśmienitym zakupem. Zawsze podobała mi się jego gra, jest bardzo ambitny, pewny siebie, zawsze walczy za dwóch i jego dużym plusem jest jego wzrost ma chyba 190 cm. Mam nadzieję że ujrzę go już nie długo w koszulce Blaugrany. Jeśli chodzi o sprowadzenie jakichś młodych stoperów to powinno sie szukacz właśnie takich piłkarzy jak Vincent, a nie jakiegoś Caserasa czy Henrique.
0
Co wy mówicie Puyol łysy ?? hehehe on nie może się zgolić te afro na głowie to jego znak rozpoznawczy.
0
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, bałem się o jego charakter, że wprowadzi zamęt w szatni i nic z tego nie będzie, ale po dzisiejszym dniu widze że chłopak ma bzika na punkcie Barcy, jeszcze nie zagrał ani jednego meczu w trykocie bordowo granatowym, a mam wrażenie że już kocha ten klub. Takich piłkarzy powinno się kupować, którzy nie grają dla kasy, bo na pewno będzie mniej zarabiał niż w Interze.
Visca el Zlatan
0
Ja już za Samuelkiem tęsknie, no ale cóż taki jest futbol. Dziękujem za wszystko.