0

Będzie dobrze, Barca gra swoje i ja się nie martwię o wynik. Szkoda troche tej zmarnowanej akcji Messiego no ale trudno. Nie wiem czemu Pep nie chce tak wystawiac Toure. Yaya to jeden z njalepszych defensywnych pomocników. Będzie dobrze ja stawiam 3:1 VAMOUSSSSSSSSS BARCAAAAAAAAA

0

Skład wyśmienity :) Nareszcie Ibra i Messi od pierwszych minut. Bedzie sie działo.

VAMOUSSSSSSSSSS

0

Lepiej późno niż wcale :P Wielkie dzięki :)

0

Hiszpania po mistrzostwo. Finał: Brazylia vs Hiszpania marzenie :)

0

Skład dobry, szkoda że niema Ibry, mam nadzieję, że wejdzie w drugiej połowie. Będzie 3-0

VAMOSSSSSSSSSS BARCAAAAAAAA

0

Na 100 % będzie mecz na "N" ??

0

Ja bym wolał, żeby Barca odpadła z Ligi Mistrzów, nawet z jakąś tam Unireą niż jakby miała przegrac z Realem :)

0

No i zajefajnie, jeszcze przedłużyc kontrakt z Pique i będzie dobrze.

0

W niedzielę Iker zobaczy Barcelonę wyprzedzającą Real i wtedy Barca gdy zerknie do lusterka wstecznego to zobaczy tam Real.

Casillas to równy gośc tylko jego szanuje z ekipy z Madrytu.

0

Zastanawiam się czy dalej jest nam potrzebny jakiś lewy pomocnik, Robinho, Silva, Ribery oni kosztują kupe szmalu. Po ostatnich meczach Barcy, Pedro udowadnia, że warto na niego stawiac strzela bramki jak na zawołanie, to najskuteczniejszy zawodnik ostatnich tygodni. A pomyślec że jeszcze przed tym sezonem Barca rozmyślała jego wypożyczenie. Wielki talent, mam nadzieje, że w przyszłości zostanie jedną z największych gwiazd Barcelony. Jeśli chodzi o Bojana to bardzo się na nim zawiodłem, nie wiem co się z nim dzieje, piłkarz debiutuje w wieku 16 lat w Barcelonie, trenuje u boku takich piłkarzy jak Xavi, Puyol, Henry, Eto'o czy Iniesta to wiadomo że w przyszłości musi zostac gwiazdą futbolu. No niestety w tym przypadku jak na razie tak nie jest. Mam nadzieję, że Bojan jeszcze pokaże na co go stac. Wy tutaj piszecie, że Pep za mało daje pograc Krkiciowi, ale on musi sobie na to zasłużyc, musi zdobyc zaufanie trenera. To nie jest tak że Pep da Bojanowi grac bo on jest taką maskotką klubu, tam trzeba walczyc o to aby dostac szanse i pokazac się. Nie tylko Bojan czeka na szanse, jest też Dos Santos i Jeffren.

0

Mam nadzieję, że w końcu się uda zdobyc to trofeum.

0

Iniesta był najlepszy na boisku. Więcej piłek rozgrywał niż Xavi, w tym meczu to on był głównym rozgrywającym. Co najmniej zasłużył na 8

0

Jeśli Barca z Realem zagra tak jak z Interem, a do tego zagra Ibra i Messi to rozjedziemy ich. 3-0 dla Barcy.

VAMOUSSSSSSS

0

Sprawdził się najlepszy scenariusz jaki mógł tylko byc. Czyli: Barca wygrała i nie straciła bramki, Rubin zremisował, Katalończycy odzyskali fotel lidera, a co ważniejsze, odpoczęli: Messi i Ibrahimovic, cieszy mnie też powrót Abidala, nie spodziewałem się że będzie grał w podstawowym składzie. Mam nadzieję że jeszcze Toure niedługo wróci do zdrowia. Jak tak dalej pójdzie to w Gran Derbi zagramy najsilniejszym składem. I jeszcze jedno jak dla mnie to Barcelona nie potrzebuje żadnego Robinho czy Silvę, PEDRO JEST GENIALNY

VAMOUSSSSSSSSs

0

Dzięki wielkie :)

0

pawel5181

Jeśli uruchamiałeś dekoder po raz pierwszy, to wyskoczyło Ci takie coś: to było chyba dzwięk i obraz i przy tym były podane procenty nie wiem jak to dokładnie było ale na pewno wiesz o co mi chodzi. I tam musisz miec daną liczbę procentów aby wszystko działało, nie wiem jaka jest minimalna liczba tych %, aby dekoder s. W innym wypadku nie będziesz miał własnie ani obrazu ani dzwięku. Spróbuj jeszcze raz podłączyc jeśli nie uda się do pokombinuj coś z anteną (talerzem). Najlepiej to wejdz na stronę n i poszukaj tam informacji.

0

Fajnie by było jakby dziś zagrał. Bo Maxwell w ofensywie jest znakomity, ale już w defensywie niestety nie. Ja pewniej się czuje jak widzę Abidala na boisku. Mam też ogromną nadzieję, że Ibra będzie w wyjściowym składzie. A jeśli chodzi o Messiego to lepiej żeby dziś nie grał, niech Pep trzyma go na ławce i w razie potrzeby niech wpuści na boisko, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Niech Messi i Toure odpoczywają na Gran Derbi. Fajnie by było jakby Barca z Realem zagrała najsilniejszym składem.

VAMOUSSSS

0

Mam nadzieję, że Ibra zagra od pierwszych minut. Messiego jeszcze da się jakoś zastąpic na lewym skrzydle, może tam zagrac Pedro, lub Pep mógłby przesunąc na skrzydło Inieste, wtedy miejsce Andresa w środku pola zająłby Keita tworząc środek pola wraz z Xavim i Busquetsem. A Szweda niema kim zastąpic, Bojan w obecnej formie, może tylko sobie pomarzyc o tym, aby nie stracic miejsca na ławce rezerwowych, smutne ale niestety prawdziwe. A obrona powinna wyglądac tak: Maxwell, Puyol, Pique, Alves.

VAMOUSSSSSSS BARCAAAAAA

0

Niby wybijał piłkę, ale długo trzymał nogę wysoko w powietrzu za to powinna byc czerwona kartka. Sędzia miał prawo nie widzec tego, ale tą sytuację powinien wychwycic sędzia liniowy. Amorebieta widzac nadbiegajacego Messiego (bo nie wierze w to że go nie widział) powinien jak najszybciej opuscic noge na dół. Wydaje mi się że w tym zagraniu trochę było celowości, ale gracz Bilbao nie pomyślał jakie będą tego konsekfencje, widac było po tym zagraniu jak sam był wystraszony. Naszczęscie nic się poważnego nie stało, ale mam nadzieję, że Amorebieta następnym razem w podobnej sytuacji odpuści. Bo czasami lepiej uciec z nogą niż jakby miało dojśc o jakiejs tragedii.

Messi może nie wygląda, ale jest twardzielem :)

0

Z Interem damy rade, a jak damy rade Interowi to z Realem też powinnismy wygrac bo Królewscy obecnie są słabsi od Włochów. Mam nadzieję że Leo wróci na Gran Derbi.

0

Będzie ciężko, ale damy rade. 1:0 dla Barcy :) Jeszcze nie jest tak źle, jest kilka opcji na ustawienie pierwszej "11". W bramce na pewno VV, obrona powinna wyglądac tak: Maxwell, Puyol, Pique, Alves. Pomoc: Xavi, Iniesta i Keita lub Busquets. Ale ja jestem ciekaw jak będzie wyglądac atak, czy Pep da szanse Bojanowi, czy przesunie Messiego na szpice i wpuści Pedro na lewe skrzydło, a na prawej flance Henry. Zobaczymy jak to będzie, już nie mogę sie doczekac tego meczyku, stęskniłem się za Barca :)

VAMOUSSSSSSS

0

Będzie bardzo ciężko 1:0 dla Barcy. Jeden z najtrudniejszych terenów, zawsze się tam Barcelonie gra piekielnie ciężko, San Mames ta nazwa mnie przeraża. Ale będzie dobrze VAMOUSSSSSS BACAAAAA !!!

0

Mam nadzieję że na Inter wróci.

0

Już nie mogę się doczekac tego pojedynku.

Tutaj jest moja kompilacja o Gran Derbi. Mam nadzieję że niedługo się pojawi na tej stronce :)

0

Dla Barcelony niema rzeczy niemożliwych :) Barca potwierdziła to w poprzednim sezonie :)

0

Moim zdaniem jeden z najlepszych lewych obrońców może się z nim tylko równac A.Cole, na prawej stroinie już nie jest tak dobry jak na lewej, ale my prawego obrońcy nie szukamy przecież tam mamy niezastąpionego Daniego. Najbardziej lubie go z Niemieckich piłkarzy. Na pewno przydałby się w Barcelonie, ale wydaje mi się że raczej nie przejdzie do Barcy. Jeśli Barca poważnie rozmyśla jego transfer to ja jestem jak najbardziej na TAK i to jeszcze za taką małą kwote. Coś czuję że jak tak dalej pójdzie to Bayern po tym sezonie sie posypie. Nie rzycze im źle ale Ruberyego mogą nam oddac :D

0

Moim zdaniem Toure i Mascherano śa najlepszych defensywnymi pomocnikami świata. Jeśli Javier przyjdzie do Barcy to prawdopodobnie Toure odejdzie :( i wydaje mi się że tak niestety się stanie, obym sie mylił :( Pep wie co robi, zobaczymy. Jeśli miałby ktoś zastąpic Yaya w Barcelonie to tylko Mascherano.

0

Mecz już jest na Sportklubie :)

0

Sportklub jest na n-ce

0

Popieram kolegę niżej :) Najważniejsza jest La Liga. Mam nadzieje że Barca zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie. Potrójna Korona jest chyba niemożliwa. Fajnie by było jakby Barca wygrała jeszcze Klubowe Mistrzostwa Świata, bo tego trofeum jeszcze nie mamy w bogatej kolekcji.

VAMOUSSSS BARCAAAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?